2021-12-01   21:56:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Syyspärskeet 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Lohien syysprskeet 2018    Tulostuspivmr  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  16:45   
  Jrjestj  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  15 syyskuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m VU Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika 15:22 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leevi Vyrynen  2007              34.07   
  Oulun Uinti 1906  34.04                 
Leevi Sammalmaa  2007              35.31   
  Vieskan Uimarit  36.90                 
Eduard Chirica  2007              36.82   
  Oulun Uinti 1906  38.03                 
Niko Kumpulainen  2007              37.08   
  Oulun Uinti 1906  39.57                 
Joonas Kernen  2007              38.08   
  Oulun Uinti 1906  38.56                 
Aatu Poikkimki  2008              38.39   
  Vieskan Uimarit  40.04                 
Tiitus Nygrd  2008              38.87   
  Oulun Uinti 1906  39.65                 
Aapo Alaniska  2007              39.31   
  Oulun Uinti 1906  39.64                 
Emil Koskela  2008              40.53   
  Vieskan Uimarit  42.29                 
10  Artem Teryaev  2007              40.78   
  Oulun Uinti 1906  39.88                 
11  Simon Hiltunen  2008              41.14   
  Oulun Lohet  42.21                 
12  Sandy Yin  2007              41.47   
  Oulun Lohet  39.71                 
13  Paavo Kilpelinen  2008              43.38   
  Oulun Uinti 1906  43.31                 
14  Lars Forchini  2007              43.41   
  Oulun Lohet  41.82                 
15  Veeti Vyrynen  2009              43.47   
  Oulun Uinti 1906                   
16  Jamie Hrknen  2007              44.13   
  Oulun Uinti 1906  44.89                 
17  Nikita Maximov  2008              44.41   
  Oulun Uinti 1906  52.57                 
18  Kim Salonen  2008              44.52   
  Oulun Lohet  44.87                 
19  Otto Jrvinen  2008              44.53   
  Oulun Uinti 1906  50.74                 
20  Eliel Kkel  2008              44.69   
  Oulun Uinti 1906  49.22                 
21  Elias Hassinen  2007              45.01   
  Oulun Uinti 1906  46.04                 
22  Akseli Ollonen  2009              45.21   
  Oulun Uinti 1906  41.69                 
23  Touko Hukkanen  2008              45.92   
  Oulun Uinti 1906  46.55                 
24  Olli Henriksson  2007              46.31   
  Oulun Lohet  49.05                 
25  Okko-Pekka Hkkinen  2008              47.46   
  Oulun Uinti 1906                   
26  Oliver Rannanp  2008              47.81   
  Oulun Lohet  49.41                 
27  Tuomas Paho  2008              48.30   
  Oulun Lohet  50.33                 
28  Onni Savola  2009              48.87   
  Oulun Uinti 1906  52.46                 
29  Peetu Pulkkinen  2010              49.14   
  Oulun Uinti 1906  49.71                 
30  Luka Walter  2008              50.29   
  Oulun Uinti 1906  52.37                 
31  Jonne Rantakeisu  2008              51.16   
  Oulun Lohet                   
32  Waltteri Visnen  2008              51.32   
  Oulun Lohet  52.75                 
33  Iisakki Ylikorkala  2009              52.08   
  Oulun Uinti 1906  48.66                 
34  Iikka Heiko  2009              53.02   
  Oulun Uinti 1906  52.49                 
35  Sami Kummu  2008              53.43   
  Oulun Uinti 1906  59.34                 
36  Paavo Haukilehto  2008              57.22   
  Oulun Uinti 1906  59.23                 
 
Laji 3, 50m VU Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Arvioitu alkamisaika 15:22 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Veeti Palviainen  2005              30.03   
  Iisalmen Uimarit  29.61                 
Kalle Pesl  2006              30.47   
  Oulun Lohet  30.60                 
Konsta Rantasuo  2006              31.18   
  Oulun Lohet  31.48                 
Erblin Latifi  2005              31.53   
  Oulun Uinti 1906  32.64                 
Julius Schroderus  2006              31.99   
  Oulun Lohet  32.66                 
Riku Mttl  2005              32.69   
  Kokkolan Uimaseura  32.77                 
Weeti Niemi  2006              32.72   
  Swimming Club Rovaniemi  32.99                 
Elias Mikkonen  2005              33.15   
  Oulun Lohet  33.63                 
Torsti Saarela  2006              34.55   
  Vieskan Uimarit  32.97                 
10  Markus Tervaskanto  2006              34.72   
  Oulun Uinti 1906  34.52                 
11  Elias Bruun  2006              34.85   
  Oulun Uinti 1906  36.79                 
12  Arttu Kortetjrvi  2006              35.29   
  Oulun Uinti 1906  35.05                 
13  Vin Kallio  2006              35.53   
  Haukiputaan Heitto  33.97                 
14  Eetu Huuki  2006              35.60   
  Oulun Lohet  34.42                 
15  Jean Visnen  2006              36.27   
  Oulun Uinti 1906  37.61                 
16  Samuli Koskela  2006              38.06   
  Oulun Uinti 1906  39.51                 
17  Veikko Korpip  2006              39.76   
  Oulun Lohet  40.40                 
18  Paavo Lyly-Yrjninen  2005              39.85   
  Oulun Lohet  38.85                 
19  Juho Rytilahti  2006              41.73   
  Oulun Uinti 1906  41.91                 
20  Matias Raittimo  2006              43.02   
  Oulun Lohet  41.16                 
21  Aaro Kyntmaa  2006              48.75   
  Oulun Uinti 1906                   
 
Laji 3, 50m VU Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Arvioitu alkamisaika 15:22 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Olli-Pekka Pietarila  2003              26.43   
  Oulun Uinti 1906  27.58                 
Rasmus Koskela  2004              27.74   
  Oulun Uinti 1906  27.49                 
Paavo Erkinaro  2003              27.87   
  Oulun Uinti 1906  27.78                 
Cedric Decena  2004              28.05   
  Oulun Lohet  27.87                 
Karlo Kilpinen  2003              28.06   
  Kemin Uimaseura  27.72                 
Teppo Jestoi  2003              28.09   
  Kokkolan Uimaseura  28.55                 
Arttu Haipus  2004              28.27   
  Oulun Lohet  27.62                 
Jere Hannuksela  2004              28.43   
  Haukiputaan Heitto  29.54                 
Elmeri Aho  2004              28.67   
  Seinjoen Uimarit-58  27.36                 
10  Roope Mutanen  2003              29.10   
  Haukiputaan Heitto  28.11                 
11  Eetu Haipus  2004              29.31   
  Oulun Lohet  28.78                 
12  Roope Hyvrinen  2003              29.36   
  Kemin Tyven Uimarit  28.95                 
13  Jere Heikkil  2004              31.15   
  Oulun Lohet  32.09                 
14  Mikko Karjalainen  2004              31.96   
  Kokkolan Uimaseura  31.43                 
15  Alex Kortesalmi  2004              32.15   
  Rovaniemen Uimaseura  32.32                 
16  Visa Nissinen  2004              32.45   
  Kokkolan Uimaseura  32.17                 
17  Lassi Lahtinen  2004              33.41   
  Kokkolan Uimaseura  32.06                 
18  Elmeri Kauppila  2004              33.80   
  Oulun Lohet  34.41                 
19  Jimi Kenttl  2004              34.10   
  Oulun Uinti 1906  33.53                 
 
Laji 3, 50m VU Miehet, Loppukilpailut 16 - 17 v 
Arvioitu alkamisaika 15:22 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jesse Anttila  2002              25.44   
  Kokkolan Uimaseura  24.65                 
Juho Porkkala  2001              25.53   
  Seinjoen Uimarit-58  26.05                 
Noa Mkel  2001              25.74   
  Oulun Uinti 1906  24.46                 
Ville Korpilhde  2002              26.02   
  Swimming Club Rovaniemi  25.76                 
Tomi Nikula  2001              26.10   
  Haukiputaan Heitto  27.41                 
Matias Rajavaara  2002              26.16   
  Oulun Uinti 1906  25.71                 
Valtteri Taskinen  2002              26.59   
  Oulun Uinti 1906  26.99                 
Juho Kernen  2002              27.18   
  Oulun Lohet  26.90                 
Jeremia Saarinen  2002              30.12   
  Haukiputaan Heitto  29.85                 
 
Laji 3, 50m VU Miehet, Loppukilpailut 18 v ja vanhemmat 
Arvioitu alkamisaika 15:22 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Kallinen  1999              24.76   
  Oulun Lohet  22.74                 
Jere Kekola  2000              25.56   
  Seinjoen Uimarit-58  24.81                 
Tuomas Jrvel  1994              26.36   
  Oulun Lohet  26.04                 
Janne Tyni  2000              27.25   
  Oulun Uinti 1906  27.08                 
Mostafa Ismail  1989              28.33   
  Oulun Lohet  27.47                 
Andreas Lindqvist  1991              1:21.38   
  Kokkolan Uimaseura                   
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  16:45 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner