2022-01-29   11:15:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Pitkperjantain uinnit    Tulostuspivmr  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:15   
  Jrjestj  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  30 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 7, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lev Vlasov  2007    306          39.17   
  TaTu Tampere  39.78                 
Felix Kandolin  2007    229          43.16   
  Aurajoen Uinti  44.75                 
Alvar Kankare  2007    134          51.53   
  Aurajoen Uinti  51.57                 
Elias Salo  2007    130          52.11   
  Vesihelmen Uimaseura  52.69                 
Ossi Tikka  2007    105          55.86   
  Aurajoen Uinti  56.51                 
Niilo Lehtinen  2009    100          56.86   
  Aurajoen Uinti  56.39                 
Oiva Saarinen  2008    89          59.17   
  Aurajoen Uinti  1:06.11                 
Ian Gonzalez Caton  2008    81          1:00.99   
  Aurajoen Uinti  1:04.99                 
Leevi Lahtinen  2008    77          1:02.06   
  Vesihelmen Uimaseura  1:03.45                 
Romeo Manner  2008              DSQ   
  Aurajoen Uinti  57.68                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 7, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 12 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ossi Oksa  1988    778          28.72   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  28.74                 
Oskari Arvo  2002    583          31.62   
  Aurajoen Uinti  32.35                 
Lassi Grnroos  2000    515          32.95   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.18                 
Eemil Kankare  2003    481          33.71   
  Aurajoen Uinti  35.91                 
Petr Pankratov  2002    466          34.07   
  TaTu Tampere  33.24                 
Riku Leino  2001    449          34.50   
  TaTu Tampere  33.97                 
Santeri Kaasinen  1999    447          34.53   
  TaTu Tampere  34.80                 
Teemu Viitanen  2000    433          34.90   
  TaTu Tampere  34.27                 
Janne Juven  2001    401          35.82   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  35.65                 
10  Aleksi Vh-Lassila  2001    375          36.62   
  Aurajoen Uinti  36.84                 
11  Joona Saloniemi  2004    368          36.86   
  TaTu Tampere  37.92                 
12  Mohamed Ezzat  2001    347          37.59   
  Aurajoen Uinti  33.62                 
13  Mikael Hirsiniemi  2004    332          38.12   
  Aurajoen Uinti  39.86                 
14  Aaro Puutio  2003    312          38.95   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  45.05                 
15  Tatu Kunttila  2003    297          39.59   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  42.28                 
16  Samuel Salminen  2003    256          41.57   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.55                 
17  Jasper Oikarainen  2005    256          41.58   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  41.40                 
18  Veeti Salminen  2006    237          42.65   
  Someron Esa  44.55                 
19  Axel Lepphaara  2004    206          44.72   
  Aurajoen Uinti  43.56                 
20  Nardi Gabriel Orenshtein  2005    192          45.77   
  Aurajoen Uinti  47.06                 
21  Thomas Korvela  2005    120          53.55   
  Aurajoen Uinti  53.78                 
22  Kristian Raski  2006    85          59.89   
  Aurajoen Uinti  1:02.33                 
23  Ilmari Kunttu  2006    82          1:00.78   
  Aurajoen Uinti  1:02.62                 
24  Romeo Maranzani  2006    71          1:03.75   
  Aurajoen Uinti  1:02.80                 
25  Aleksi Nurmi  2006    48          1:12.43   
  Aurajoen Uinti  1:08.91                 
Eino Polari  2006              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
Paavo Rautava  2004              DSQ   
  Aurajoen Uinti  50.72                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  12:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner