2018-06-25   10:14:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruusuinnit (25m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Masters-mestaruuskilpailut    Tulostuspäivämäärä  25 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  11:43   
  Järjestäjä  Salo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 80 - 84 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Heli Paalosalo  1938  522  1:51.94  3:53.83  5:55.77  7:56.07  15:55.52   
  Uintiklubi Nereus  17:30.00      9:58.16  11:58.96  14:01.06       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Pirkko Siikarla  1946  322  2:09.15  4:27.94  6:42.75  8:55.88  17:46.59   
  Uintiklubi Nereus  16:49.81      11:09.39  13:23.21  15:36.26       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Maritta Kurki  1952  469  1:30.91  3:10.66  4:53.72  6:38.11  13:36.38   
  Lahden Kaleva  13:01.36      8:23.79  10:09.92  11:54.72       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Tuija Alanko  1963  364  1:25.99  3:04.13  4:46.32  6:29.51  13:21.89   
  Riihimäen Uimaseura  12:59.13      8:13.72  9:58.23  11:39.60       
                     
Mona Mattila  1961  315  1:37.62  3:23.56  5:11.16  6:58.41  14:00.96   
  Helsingin Uimarit  14:24.59      8:44.80  10:31.63  12:17.90       
                     
Outi Salminen  1961  193  1:54.56  3:59.66  6:05.13  8:09.67  16:29.91   
  Helsingin Uimarit  14:34.78      10:14.79  12:17.34  14:19.87       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Päivi Rantala  1967  429  1:26.01  3:00.74  4:36.39  6:11.50  12:26.97   
  Nurmijärven Uinti  12:42.59      7:46.68  9:21.78  10:56.69       
                     
Marjut Hyvönen  1966  422  1:27.01  3:02.05  4:37.06  6:12.64  12:31.01   
  Tuusulan Uimaseura  12:36.85      7:48.05  9:23.20  10:57.56       
                     
Susanna Virkki  1964  206  1:49.94  4:00.04  6:01.36  8:04.07  15:53.17   
  Uintiklubi Nereus  15:31.00      10:01.96  11:57.47  13:54.53       
                     
Mirja Liehunen  1966  180  1:57.24  4:04.34  6:11.60  8:18.67  16:36.31   
  Tuusulan Uimaseura  16:36.52      10:24.57  12:30.37  14:36.58       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Imke Höfling  1970  421  1:25.11  2:57.85  4:30.74  6:02.69  12:15.11   
  Joensuun Uimaseura  12:10.70      7:35.62  9:09.71  1:43.07       
                     
Sari Lilja  1971  401  1:24.39  2:57.74  4:32.45  6:07.44  12:27.31   
  Kankaanpään Uimarit  12:42.15      7:42.74  9:18.60  10:54.40       
                     
Carrie Turunen  1973  400  1:27.13  3:00.03  4:33.84  6:07.25  12:27.84   
  Helsingfors Simsällskap  12:15.95      7:41.68  9:17.40  10:53.48       
                     
Laura Cankar  1973  338  1:35.25  3:16.66  4:56.04  6:35.54  13:11.47   
  Cetus Espoo  12:52.26      8:14.99  9:54.95  11:36.20       
                     
Pihla Linnainmaa  1972  329  1:29.10  3:10.60  4:53.31  6:34.58  13:18.19   
  Someron Esa  14:04.00      8:17.17  9:57.42  11:39.55       
                     
Niina Svartström  1969  264  1:35.34  3:21.28  5:10.93  7:00.65  14:18.55   
  Htu  14:21.87      8:49.83  10:41.63  12:33.74       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Anna Nummi  1978  472  1:19.48  2:46.13  4:13.48  5:40.89  11:27.16   
  Stockholmspolisens Sim IF  12:00.00      7:07.99  8:35.36  10:02.34       
                     
Kaisa Tirkkonen  1976  257  1:31.18  3:15.31  5:08.07  6:57.13  14:01.15   
  Kampuksen Plaani  13:52.59      8:45.00  10:31.96  12:17.79       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Vera Strömsholm  1983  572  1:13.84  2:34.33  3:55.83  5:17.86  10:46.90   
  Simmis Wanda  11:02.16      6:41.08  8:03.63  9:27.24       
                     
Meri Viljanen  1980  493  1:19.24  2:44.49  4:11.93  5:39.02  11:19.72   
  Hydra Platypus  12:00.59      7:04.94  8:31.37  9:56.75       
                     
Suvi Purra  1979  486  1:16.78  2:41.08  4:06.72  5:34.71  11:23.29   
  Cetus Espoo  10:38.25      7:02.19  8:30.63  9:58.18       
                     
Katja Walsh  1983  254  1:36.91  3:22.26  5:09.33  6:57.15  14:07.29   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  14:26.56      8:45.32  10:33.61  12:22.90       
                     
Anja Gadding  1981              DNF   
  Vanders  14:00.00                 
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Eeva Järvenpää  1984  460  1:16.07  2:39.46  4:05.12  5:31.13  11:11.30   
  Octopus Lohja  11:04.24      6:56.86  8:22.88  9:48.42       
                     
Anna Latva-Pukkila  1986  454  1:14.66  2:38.05  4:03.17  5:28.85  11:14.72   
  Helsingfors Simsällskap  11:30.00      6:55.93  8:22.62  9:50.10       
                     
Pauliina Koistinen  1985  419  1:15.78  2:40.87  4:08.29  5:37.91  11:32.53   
  Swimming Club Vuokatti  12:00.00      7:08.10  8:38.80  10:08.31       
                     
Riikka Kovanen  1986  418  1:17.66  2:44.23  4:11.00  5:41.25  11:33.39   
  Octopus Lohja  11:30.51      7:09.84  8:38.82  10:06.07       
                     
Anna-Liisa Virtanen  1985  296  1:27.42  3:05.46  4:43.49  6:23.71  12:58.08   
  Hämeenlinnan Uimaseura  13:43.03      8:03.84  9:43.17  11:22.56       
                     
 
Laji 4, 800m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Sari Salmi  1990  561  1:13.61  2:32.52  3:53.37  5:15.59  10:43.78   
  Simmis Wanda  11:15.00      6:38.25  8:00.88  9:23.41       
                     
Petra Paloniemi  1992  398  1:18.13  2:48.49  4:21.25  5:54.53  12:02.06   
  Hyvinkään Uimaseura  12:33.24      7:27.59  9:00.49  10:34.10       
                     
Jonna Teräväinen  1991              DNF   
  Swimming Jyväskylä  9:56.89                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  25 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  11:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner