2019-11-12   09:35:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mikropolix-Uinnit 10.3.2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mikropolix-Uinnit 10.3.2018    Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  13:21   
  Järjestäjä  Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eedi Imppola  2008  Uinti Hyvinkää            43.77   
Kira Kondratjeva  2008  Uimaseura Helsinki            46.80   
Liisi Lehtiö  2008  Lahden Uimaseura            47.07   
Minttu Mäkihannu  2008  TaTu Tampere            47.38   
Elina Malinen  2009  Riihimäen Uimaseura            48.74   
Saga Linnosaari  2008  Cetus Espoo            49.50   
Marja Anna Siimes  2008  Uimaseura Helsinki            49.82   
Lotta Turunen  2008  Cetus Espoo            50.71   
Laura Mantila  2008  Riihimäen Uimaseura            51.57   
10  Saaga Pitkänen  2008  Lahden Uimaseura            52.32   
11  Jade Brelo  2008  Cetus Espoo            52.97   
12  Lotta Koskinen  2008  Lahden Uimaseura            53.57   
13  Kaisla Paalanen  2008  Riihimäen Uimaseura            54.77   
14  Annika Vallius  2008  Riihimäen Uimaseura            56.67   
15  Lotta Juvonen  2008  Hyvinkään Uimaseura            58.04   
16  Ella Suomi  2008  Hyvinkään Uimaseura            59.78   
17  Anna Niemi  2008  Riihimäen Uimaseura            1:00.03   
18  Iina Huusela  2008  Hyvinkään Uimaseura            1:00.45   
19  Moona Anttila  2008  Riihimäen Uimaseura            1:00.59   
Lotta Järvinen  2008  Lahden Uimaseura            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Veera Mustonen  2008  Riihimäen Uimaseura            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 6, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 99 v 
Sponsori: MIKROPOLIX OY 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pauliina Tammilehto  1981  Vanders            34.08   
Janna Salminen  2003  Lahden Uimaseura            35.24   
Enni Silvennoinen  2003  Riihimäen Uimaseura            37.17   
Aada Taiponen  2004  Riihimäen Uimaseura            37.26   
Tinka Tamminen  2006  Lahden Uimaseura            38.92   
Minka Jumppainen  2003  Riihimäen Uimaseura            40.23   
Vuokko Larjomaa  2007  Cetus Espoo            48.71   
Bea Kortelainen  2006  Cetus Espoo            51.28   
Annika Leppänen  2006  Lahden Uimaseura            53.05   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner