2019-09-16   10:18:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  13:59   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 40, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Lauri Siurua  2005    261  1:21.81  2:52.27  4:22.01  5:53.55  11:46.88   
  Oulun Uinti 1906        7:22.59  8:52.04  10:21.87       
                     
Artturi Väänänen  2005    245  1:22.86  2:54.31  4:25.73  5:57.85  12:01.91   
  Oulun Uinti 1906        7:29.42  9:01.24  10:33.14       
                     
 
Laji 40, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Ronny Brännkärr  2002    553  1:04.41  2:14.76  3:25.51  4:35.95  9:10.74   
  Kemin Työväen Uimarit        5:45.84  6:56.71  8:06.57       
                     
Benjamin Evans  2003    463  1:09.68  2:23.10  3:37.49  4:52.71  9:44.13   
  Swimming Club Vuokatti  9:34.10      6:07.36  7:22.35  8:35.28       
                     
Jere Hannuksela  2004    367  1:13.65  2:33.06  3:54.21  5:13.84  10:30.92   
  Haukiputaan Heitto  10:50.81      6:35.02  7:55.61  9:15.79       
                     
Mikael Ryynänen  2003    333  1:12.50  2:39.36  4:02.47  5:27.88  10:52.18   
  Oulun Lohet        6:50.81  8:12.27  9:33.48       
                     
Mikko Sihvo  2004    305  1:15.92  2:41.33  4:08.32  5:35.54  11:10.97   
  Swimming Jyväskylä        7:01.54  8:25.92  9:50.19       
                     
 
Laji 40, 800m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Atte Moilanen  2001    562  1:05.24  2:16.13  3:26.97  4:36.04  9:07.56   
  Oulun Uinti 1906  8:41.58      5:44.09  6:53.17  8:01.54       
                     
Janne Tyni  2000    559  1:05.32  2:15.94  3:26.46  4:36.39  9:08.56   
  Oulun Uinti 1906  9:19.45      5:46.08  6:55.12  8:03.84       
                     
Veeti Veijonen  2001    468  1:07.00  2:20.82  3:34.78  4:49.12  9:42.14   
  Swimming Jyväskylä  9:55.59      6:02.94  7:16.97  8:30.40       
                     
Kasperi Koskinen  2001    461  1:08.78  2:23.29  3:37.86  4:52.47  9:45.23   
  Swimming Jyväskylä        6:07.32  7:20.87  8:34.46       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  13:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner