2019-08-19   23:20:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nuorisouinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Nuorisouinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  11:26   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 huhtikuu 2018         
 
 
Laji 33, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Atte Leinonen  2004    334  39.47  1:26.83  2:13.58    3:02.88   
  Oulun Uinti 1906  3:02.07                 
                     
Vili Rantasuo  2004    334  42.64  1:29.06  2:16.37    3:02.99   
  Oulun Lohet  2:59.44                 
                     
Eetu Haipus  2004    291  43.13  1:32.27  2:22.25    3:11.56   
  Kempeleen Pyrintö  3:08.15                 
                     
Arttu Haipus  2004    288  45.42  1:33.29  2:23.42    3:12.27   
  Kempeleen Pyrintö  3:12.94                 
                     
Jere Heikkilä  2004    277  45.71  1:35.13  2:25.05    3:14.70   
  Kempeleen Pyrintö  3:19.57                 
                     
Joel Hassinen  2005    264  43.58  1:35.76  2:29.09    3:17.80   
  Oulun Uinti 1906  3:33.15                 
                     
Weeti Niemi  2006    252  49.36  1:40.70  2:31.90    3:21.01   
  Swimming Club Rovaniemi  3:32.26                 
                     
Jimi Kenttälä  2004    242  46.91  1:40.25  2:34.26    3:23.63   
  Oulun Uinti 1906  3:25.25                 
                     
Roni Heikkinen  2005    225  45.74  1:41.18  2:35.54    3:28.73   
  Oulun Uinti 1906  3:44.04                 
                     
 
Laji 33, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Olli-Pekka Pietarila  2003    540  35.56  1:16.03  1:56.45    2:35.89   
  Oulun Uinti 1906  2:33.83                 
                     
 
Laji 33, 200m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lasse Pulkkinen  2002    570  34.43  1:13.77  1:53.71    2:33.10   
  Oulun Uinti 1906  2:29.12                 
                     
Valtteri Taskinen  2002    468  36.18  1:17.14  2:00.59    2:43.56   
  Oulun Uinti 1906  2:40.43                 
                     
Niklas Raesalmi  2002    414  37.02  1:20.50  2:05.56    2:50.36   
  Oulun Uinti 1906  2:45.48                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 huhtikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner