2022-01-18   19:51:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 2

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  03 helmikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:18   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  03 helmikuu 2018         
 
 
Laji 22, 200m Selkuinti Tytt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Vilma Lepphaara  2005  Nummelan Kisaajat    34.83  1:12.70  1:52.28    2:31.30   
Kira Lindroos  2005  Cetus Espoo    38.68  1:20.17  2:01.30    2:40.09   
Laura Kousa  2005  Cetus Espoo    37.58  1:18.91  2:00.61    2:40.09   
Louna Kasvio  2006  Cetus Espoo    39.29  1:20.18  2:00.87    2:40.40   
Sde Ryynnen  2005  Cetus Espoo    41.54  1:25.26  2:08.97    2:51.18   
Iida Vesa  2005  ORCA Helsinki    41.47  1:25.86  2:10.53    2:51.47   
Anna Hakkarainen  2005  Cetus Espoo    41.16  1:24.69  2:09.32    2:51.65   
Iina Rissanen  2005  Vanders    41.53  1:27.19  2:12.93    2:54.90   
Hanna Martola  2005  Cetus Espoo    43.70  1:29.16  2:14.70    2:55.43   
10  Veera Korsoff  2005  Helsingfors Simsllskap    41.70  1:26.83  2:12.80    2:55.59   
11  Maj Kajander  2005  Helsingfors Simsllskap    42.06  1:26.97  2:12.63    2:57.37   
12  Meri Luoma  2005  Borg Simmare-Porvoon Uimarit    40.70  1:26.62  2:13.91    3:00.21   
13  Tatiana Sukhareva  2005  Vanders    43.82  1:31.90  2:18.56    3:04.50   
14  Saara Seppl  2005  Nummelan Kisaajat    43.18  1:31.84  2:21.32    3:08.72   
15  Dominika Stalinskaja  2007  Cetus Espoo    47.18  1:37.92  2:28.35    3:10.57   
16  Ada Oila  2005  Vanders    46.66  1:37.44  2:28.70    3:18.65   
17  Vilja Saarinen  2005  Riihimen Uimaseura    46.96  1:38.92  2:31.74    3:21.06   
18  Marikki Vuorisalo  2005  Nummelan Kisaajat    46.32  1:41.19  2:36.37    3:26.79   
19  Jenna Helminen  2005  Riihimen Uimaseura    47.81  1:40.70  2:35.61    3:29.07   
20  Milla Tahvanainen  2005  Cetus Espoo    51.32  1:44.91  2:40.24    3:31.22   
21  Siiri Pivrinta  2005  Cetus Espoo    50.09  1:42.99  2:39.51    3:31.69   
22  Leenu Karolina Kinnunen  2005  Cetus Espoo    52.44  1:48.65  3:42.09    3:42.09   
23  Ronja Ristevirta  2005  Cetus Espoo    52.33  1:50.55  2:49.84    3:45.11   
Nina Sundberg  2006  Octopus Lohja            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 22, 200m Selkuinti Tytt, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Alina Antila  2004  Nurmijrven Uinti    34.98  1:14.08  1:55.24    2:33.88   
Aada Rissanen  2004  Vanders    36.01  1:15.06  1:55.20    2:34.07   
Sohvi Kallinen  2004  Lahden Uimaseura    38.22  1:18.90  1:59.28    2:36.80   
Laura Nissi  2004  Simmis Wanda    37.12  1:17.77  1:59.54    2:39.69   
Juulia Krjmies  2003  Nummelan Kisaajat    37.77  1:18.37  1:59.56    2:39.92   
Saga Kovanen  2004  Cetus Espoo    38.98  1:20.48  2:02.47    2:43.59   
Aamu nkil  2004  Helsingfors Simsllskap    40.39  1:22.53  2:05.43    2:47.37   
Annika Alanen  2003  Helsingfors Simsllskap    39.61  1:22.36  2:05.81    2:48.11   
Milla-lotta Tapanainen  2003  Cetus Espoo    41.05  1:23.83  2:06.70    2:48.80   
10  Iida Herrala  2004  Simmis Wanda    39.35  1:21.97  2:05.75    2:48.89   
11  Aliina Karvonen  2004  Simmis Wanda    41.16  1:24.95  2:07.68    2:49.14   
12  Ciara Wacklin  2004  Cetus Espoo    40.65  1:23.09  2:06.75    2:49.21   
13  Anna Edwards  2004  Helsingfors Simsllskap    38.99  1:21.72  2:06.23    2:49.22   
14  Roona Karola  2004  Tuusulan Uimaseura    40.25  1:23.89  2:08.23    2:50.71   
15  Essi Salokorpi  2003  Cetus Espoo    41.04  1:24.30  2:08.18    2:50.89   
16  Pinja Nieminen  2004  Cetus Espoo    39.84  1:23.66  2:08.24    2:53.30   
17  Siiri Kokko  2003  Helsingfors Simsllskap    41.65  1:26.81  2:11.81    2:55.18   
18  Iida Savulahti  2004  Riihimen Uimaseura    40.51  1:25.67  2:12.25    2:57.32   
19  Henni Havn  2004  Simmis Wanda    41.27  1:26.29  2:13.07    2:57.94   
20  Oona Kupari  2004  Octopus Lohja    43.85  1:30.28  2:16.76    2:59.60   
21  Sanni Valtanen  2004  Simmis Wanda    43.29  1:29.56  2:17.61    3:04.25   
22  Ella Pitkkangas  2003  Vanders    44.01  1:32.87  2:22.64    3:08.89   
23  Iris Erten  2003  Simmis Wanda    44.16  1:33.41  2:23.21    3:09.36   
24  Susanna Kuisma  2003  Hyvinkn Uimaseura    44.42  1:33.61  2:24.26    3:13.18   
25  Sara Myller  2003  Tuusulan Uimaseura    45.11  1:35.00  2:26.10    3:13.94   
26  Jasmine Errehani  2004  Simmis Wanda    47.32  1:39.24  2:32.11    3:22.99   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  03 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner