2019-10-16   23:46:07
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Utmanaren 20180211 Täby Sim

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 11/2 kl 17.00

Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2018-02-11    Utskriftsdatum  11 februari 2018   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:34   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  11 februari 2018         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
(Nina) Zhang Chenwei  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  15  25m  30.22              30.22   
                         
Ahlberg Johanna  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  33  25m  32.28              32.28   
                         
Ahlforn Crosta Alexander  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  39  25m  33.29              33.29   
                         
Ahlforn Crosta Oliver  2010  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  29  25m  32.15              32.15   
                         
Bebenek Maria  2010  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  14  25m  30.21              30.21   
                         
Bentley Fredrik  2006  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  12  25m  29.08              29.08   
                         
Bentley Stina  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  49  25m  35.25              35.25   
                         
Berglund Linn  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Bergman Elis  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  22  25m  31.30              31.30   
                         
Berndtsson Linnéa  2010  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  27  25m  31.71              31.71   
                         
Björk Maximilian  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  57  25m  39.51              39.51   
                         
Bronsdon Elliot  2010  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  46  25m  34.63              34.63   
                         
Danes Raoul  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  10  25m  28.64              28.64   
                         
Degerbalkan Teya  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  19  25m  31.08              31.08   
                         
Dobrosevic Viktoria  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  55  25m  37.95              37.95   
                         
Elander Clara  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  44  25m  34.10              34.10   
                         
Emily Li Yichen  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  30  25m  32.17              32.17   
                         
Engberg Eriksson Filip  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  64  25m  49.66              49.66   
                         
Engström Viktor  2010  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Esfehani Nick  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  54  25m  37.54              37.54   
                         
Florin Gabriel  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  40  25m  33.48              33.48   
                         
gewers olivier  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  35  25m  32.40              32.40   
                         
Granlund Luke  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  20  25m  31.20              31.20   
                         
Hellström Sara  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  43  25m  34.08              34.08   
                         
Holmen Viktor  2010  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  32  25m  32.22              32.22   
                         
Härning-Nilsson Hedda  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  25.11              25.11   
                         
Ingelgård Thilia  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  45  25m  34.17              34.17   
                         
Jang Seha  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  13  25m  29.55              29.55   
                         
Jang Selin  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  41  25m  33.83              33.83   
                         
Javehed Elin  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  24.77              24.77   
                         
Jia Mochu  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.82              27.82   
                         
Johansson Erik  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  25.71              25.71   
                         
Khristoforov NIkita  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  59  25m  41.95              41.95   
                         
Larsen Liv  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  47  25m  34.90              34.90   
                         
Larsson Arvid  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  26  25m  31.60              31.60   
                         
Li Chengtai  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  37  25m  32.83              32.83   
                         
Lin Robin  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  51  25m  36.35              36.35   
                         
Lindblad Maja  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  11  25m  28.79              28.79   
                         
Lindmark Anton  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  31  25m  32.21              32.21   
                         
Lundström Elly  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  50  25m  36.33              36.33   
                         
Luo Tianjiao  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  17  25m  30.56              30.56   
                         
Mascialino Sudmeie Ingrid  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  34  25m  32.33              32.33   
                         
Muthusamy Dinesh Ku Aditi  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  36  25m  32.44              32.44   
                         
raghav tvisha  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  56  25m  38.38              38.38   
                         
renqvist sophie  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  63  25m  44.05              44.05   
                         
Ringrose Freya  2010  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  61  25m  42.35              42.35   
                         
Sasnima Akina  2010  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  62  25m  42.37              42.37   
                         
Shirabe Satoshi  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  21  25m  31.21              31.21   
                         
Sieppi Julia  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25  25m  31.57              31.57   
                         
Sköld Linnea  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  48  25m  35.01              35.01   
                         
Sommar David  2010  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  28  25m  31.83              31.83   
                         
Steinle Elias  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  26.92              26.92   
                         
Steinle Malte  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  18  25m  30.70              30.70   
                         
Svensson August  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.75              27.75   
                         
Thoresson Astrid  2007  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.46              27.46   
                         
Wahlen Karl-Johan  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  52  25m  36.55              36.55   
                         
Wahren Hedvig  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  53  25m  36.81              36.81   
                         
Wang Nina  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  26.32              26.32   
                         
Warglo Isac  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  24  25m  31.39              31.39   
                         
Wedén Axel  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  58  25m  40.74              40.74   
                         
Wertheim Julia  2011  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  60  25m  42.15              42.15   
                         
von Goës Ester  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.89              27.89   
                         
zhang yuxuan  2007  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  42  25m  33.98              33.98   
                         
Zuhr Hugo  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  23  25m  31.31              31.31   
                         
Östberg Filippa  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  16  25m  30.46              30.46   
                         
Östberg Lovisa  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  38  25m  33.26              33.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  11 februari 2018 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner