2021-12-03   14:05:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Minimani Games 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Minimani Games 2018    Tulostuspivmr  20 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  12:52   
  Jrjestj  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  20 tammikuu 2018         
 
 
Laji 8, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Saari  2007              44.41   
  Vieskan Uimarit  45.47                 
Malla Hmlinen  2008              47.62   
  Vieskan Uimarit  45.94                 
Nella Hmlinen  2008              50.40   
  Vieskan Uimarit  51.21                 
Iida-Carita Niskanen  2008              51.33   
  Vieskan Uimarit  50.70                 
Julia Luomakortes  2008              53.27   
  Seinjoen Uimarit-58  53.76                 
Nana Murtomki  2008              54.90   
  Seinjoen Uimarit-58  54.29                 
Helmi Koivisto  2009              1:05.21   
  Seinjoen Uimarit-58  1:04.43                 
Emilia Syrj  2009              1:12.91   
  Seinjoen Uimarit-58  1:14.47                 
Fanny Laiho  2010              DSQ   
  Seinjoen Uimarit-58  1:06.17                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Lumi Hautasaari-Mckie  2007              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura  48.94                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
 
Laji 8, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Teea Jestoi  2005              34.57   
  Kokkolan Uimaseura  34.62                 
Senni Syvnen  2005              45.99   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
Ottiilia Sandkulla  2005              48.68   
  Kokkolan Uimaseura  53.58                 
Jenna Pivrinta  2005              53.18   
  Kokkolan Uimaseura  54.96                 
 
Laji 8, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Hmlinen  2003              36.20   
  Vieskan Uimarit  35.98                 
Viivi Nurmela  2004              36.93   
  Seinjoen Uimarit-58  36.78                 
Maija Bjrkholm  2003              39.38   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  39.30                 
Noora Kekola  2004              40.09   
  Seinjoen Uimarit-58  39.94                 
Maria Hautala  2003              40.54   
  Kurikan Ryhti  37.79                 
Ninni Eriksson  2003              40.92   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  39.88                 
Aliisa Rintakoski  2004              49.38   
  Seinjoen Uimarit-58                   
 
Laji 8, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sanna Rajamki  2002              38.51   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  37.90                 
Minttu-Marie Rasinp  2001              38.81   
  Seinjoen Uimarit-58  38.02                 
Anna Klutas  2002              40.60   
  Seinjoen Uimarit-58  41.10                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspivmr  20 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  12:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner