2020-05-26   16:18:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Espoo Swim Games    Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 marraskuu 2017         
 
 
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Niklas Hatakka  2003    450  30.55  1:04.07  1:38.60    2:13.04   
  Cetus Espoo  2:12.67                 
                     
Alexander Huhtala  2003    343  32.56  1:09.63  1:47.70    2:25.68   
  Cetus Espoo  2:22.59                 
                     
Leevi Ylikulppi  2003    304  34.52  1:13.26  1:52.96    2:31.69   
  Cetus Espoo  2:25.91                 
                     
 
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Aalto  2002    587  28.28  58.68  1:30.04    2:01.79   
  Cetus Espoo  2:01.62                 
                     
Mihail Khanoukaev  2002    475  29.90  1:03.30  1:37.59    2:10.71   
  Cetus Espoo  2:12.28                 
                     
Daniel Rinne  2002    474  30.08  1:03.55  1:37.24    2:10.75   
  Cetus Espoo  2:09.96                 
                     
Elias Filippovits  2002    455  29.96  1:03.49  1:38.75    2:12.61   
  ORCA Helsinki  2:11.90                 
                     
Sasha Cormier Simola  2002    264  33.22  1:13.83  1:56.87    2:38.83   
  Cetus Espoo  2:36.90                 
                     
 
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Isak Gramén  2001    467  28.88  1:01.73  1:36.23    2:11.43   
  Cetus Espoo  2:09.64                 
                     
Ruslan Panschin  2001    434  29.80  1:04.56  1:41.11    2:14.71   
  ORCA Helsinki  2:17.03                 
                     
Pyry Kurunsaari  2001    341  31.78  1:08.20  1:46.88    2:25.99   
  Cetus Espoo  2:20.53                 
                     
Akseli Korhonen  2001    292  34.29  1:14.86  1:57.29    2:33.66   
  Haminan Uimaseura  2:36.30                 
                     
Eero Jääskeläinen  2001    252  35.47  1:16.75  1:59.96    2:41.40   
  Cetus Espoo  2:35.45                 
                     
 
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emil Perkkiö  2000    627  27.62  57.51  1:28.41    1:59.11   
  Helsingfors Simsällskap  1:58.65                 
                     
Samuli Jeskanen  1996    568  28.29  59.53  1:31.54    2:03.16   
  Cetus Espoo  2:00.72                 
                     
Georgy Babenov  2000    529  28.48  1:00.36  1:33.52    2:06.05   
  ORCA Helsinki  2:03.97                 
                     
Eetu Isosuo  2000    523  29.35  1:01.51  1:34.21    2:06.53   
  Cetus Espoo  2:08.17                 
                     
Alex Lassila  2000    489  29.55  1:03.22  1:36.92    2:09.42   
  Cetus Espoo  2:11.72                 
                     
Topi Suomalainen  1998    407  30.53  1:04.84  1:40.37    2:17.55   
  Cetus Espoo                   
                     
Joona Salminen  2000    397  31.19  1:06.01  1:42.51    2:18.69   
  Cetus Espoo  2:07.92                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner