2019-11-12   22:58:16
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

lauantaiaamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:08   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
Laji 5, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  25m  50m  75m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anniina Kallio  2002      13.33  28.78  45.24    1:01.82   
  Raision Urheilijat  1:01.26                 
                     
Agneta Kallas  2002      15.40  33.72  52.97    1:13.93   
  Simmis Wanda  1:17.62                 
                     
Eveliina Koivula  2003      15.73  34.83  54.84    1:14.85   
  Uinti Tampere  1:10.28                 
                     
Lotta Lehtoila  2003      15.42  33.71  54.02    1:15.64   
  ORCA Helsinki  1:10.76                 
                     
Venla Pesu  2002      15.50  33.68  55.84    1:19.74   
  Uinti Tampere  1:16.37                 
                     
Cami Wacklin  2002      16.23  36.03  58.75    1:22.43   
  Cetus Espoo  1:20.12                 
                     
Jenna Rajahalme  2002      16.65  37.94  1:02.26    1:33.47   
  Nokian Pyry                   
                     
 
Laji 5, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  25m  50m  75m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hanna Rautiainen  1999      14.03  30.27  47.11    1:04.95   
  Uinti Tampere  1:03.47                 
                     
Suvi Huhtanen  1999      14.33  31.24  48.88    1:07.10   
  Uinti Tampere  1:04.09                 
                     
Heini Hammar  1999      14.77  31.72  49.49    1:07.35   
  Uinti Tampere  1:05.01                 
                     
Sara Taskinen  2000      15.12  33.14  52.36    1:12.51   
  Simmis Wanda  1:15.40                 
                     
Myra Bengts  2000      16.19  35.35  55.01    1:15.23   
  Cetus Espoo  1:14.64                 
                     
Alessia Omeri  2001              DNS   
  ORCA Helsinki  1:39.32                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner