2020-04-02   00:03:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Syyskisat Salo 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Syyskisat    Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  15:20   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  30 syyskuu 2017         
 
 
Laji 15, 100m VU T13, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Emilia Niemi  2005  Octopus Lohja    30.94        1:04.86   
Roosa Tuomainen  2005  Salon Uimarit    33.73        1:09.74   
Milla Järvenpää  2004  Uimaseura Kaarina    34.12        1:10.04   
Silja Villanen  2005  Salon Uimarit    34.76        1:12.36   
Oona Kupari  2004  Octopus Lohja    35.92        1:14.08   
Kiia Metsäkonkola  2005  Salon Uimarit    35.75        1:15.97   
Amanda Koistinen  2005  Aurajoen Uinti    35.88        1:17.85   
Vilma Saarinen  2004  Octopus Lohja    38.23        1:20.48   
Jeanette Ingberg  2006  Octopus Lohja    39.25        1:21.19   
10  Malva Salmelin  2006  Salon Uimarit    39.34        1:24.23   
11  Vilja Pusa  2005  Swimming Team Rauma    40.02        1:25.44   
12  Viivi Loimusto  2007  Salon Uimarit    40.45        1:25.80   
13  Inka Nirkkonen  2004  Aurajoen Uinti    39.56        1:26.33   
14  Kerttu Heinä  2006  Salon Uimarit    41.45        1:26.42   
15  Vilma Manninen  2005  Salon Uimarit    42.08        1:29.20   
16  Nina Sundberg  2006  Octopus Lohja    41.96        1:30.47   
17  Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit    42.50        1:30.82   
18  Sara Suonio  2006  Salon Uimarit    44.07        1:33.33   
19  Aino Kajonen  2005  Aurajoen Uinti    44.24        1:35.05   
20  Amanda Ruusuvaara  2008  Uimaseura Kaarina    46.44        1:37.02   
21  Maija Nurminen  2005  Salon Uimarit    46.54        1:39.09   
22  Ronja Mäkelä  2005  Salon Uimarit    47.06        1:46.51   
23  Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit    48.92        1:48.33   
24  Sofia Danska  2009  Uimaseura Kaarina    47.67        1:49.90   
Nella Hyvärinen  2004  Aurajoen Uinti            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
Siiri Keskimäki  2006  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 15, 100m VU T13, N, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Mari Ääri  1980  Aurajoen Uinti    29.20        1:00.53   
Charlotte Ingberg  2002  Octopus Lohja    29.54        1:02.68   
Linda Wallenius  1999  Salon Uimarit    30.21        1:02.89   
Mette Konttila  2001  Octopus Lohja    30.38        1:03.34   
Inari Laaksonen  2002  Swimming Team Rauma    31.74        1:06.44   
Ada Salokannel  2002  Salon Uimarit    31.09        1:08.01   
Sini Heikkilä  2003  Salon Uimarit    32.02        1:08.36   
Jasmin Kumpulainen  1998  Octopus Lohja    33.35        1:10.24   
Veera Partamies  2000  Octopus Lohja    34.31        1:10.53   
10  Marianne Uusitalo  2001  Octopus Lohja    36.52        1:16.10   
11  Noora Ketola  2003  Aurajoen Uinti    39.13        1:21.25   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  30 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  15:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner