2019-11-12   07:13:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laviaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:21   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 toukokuu 2017         
 
 
Laji 8, 200m Selkäuinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Kallinen  2004      37.97  1:19.63  2:01.51    2:39.27   
  Lahden Uimaseura  2:37.71                 
                     
Liinu Louhikoski  2004      38.42  1:20.26  2:02.09    2:41.43   
  Vanders  2:42.37                 
                     
Aada Rissanen  2004      39.38  1:21.71  2:04.84    2:46.15   
  Vanders  2:41.67                 
                     
Nea Mustonen  2004      39.32  1:22.39  2:06.06    2:48.64   
  Lahden Uimaseura  2:49.91                 
                     
Ciara Wacklin  2004      39.79  1:23.04  2:06.65    2:49.26   
  Cetus Espoo  2:51.83                 
                     
Saga Kovanen  2004      38.92  1:22.75  2:07.76    2:50.15   
  Cetus Espoo  2:50.20                 
                     
Inka Lytz  2004      39.82  1:23.60  2:08.13    2:50.99   
  Swimming Club Rovaniemi                   
                     
Saga Jatkola  2004      40.64  1:24.48  2:08.71    2:52.41   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Pinja Nieminen  2004      39.47  1:24.15  2:09.64    2:55.23   
  Cetus Espoo  2:55.39                 
                     
10  Laura Nissi  2004      42.66  1:28.40  2:15.34    2:58.24   
  Simmis Wanda                   
                     
11  Senni Partanen  2004      44.50  1:31.96  2:21.15    3:07.29   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
12  Iiris Virtanen  2004      47.26  1:38.72  2:32.92    3:22.93   
  Simmis Grani  3:34.81                 
                     
13  Saana Perkkiö  2005      44.65  1:34.03  2:33.66    3:29.46   
  Riihimäen Uimaseura                   
                     
14  Beata Koroknay-Pál  2004      48.47  1:42.56  2:36.94    3:29.71   
  Cetus Espoo  3:30.18                 
                     
15  Ria Rahkonen  2005      50.44  1:47.18  2:43.74    3:36.33   
  HTU Stadi                   
                     
16  Siiri Ruponen  2005      55.35  1:54.82  2:52.57    3:44.87   
  Riihimäen Uimaseura  3:32.03                 
                     
17  Eevi Hirsi  2007      55.60  1:52.59  2:51.01    3:47.59   
  HTU Stadi                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner