2018-12-11   01:19:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:05   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 4, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oona Laakso  2002    577  31.08  1:05.50  1:40.72    2:15.69   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:18.11                 
                     
Peppi Pinomäki  2002    545  30.49  1:05.39  1:42.32    2:18.31   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:17.51                 
                     
Maija Nurmi  2003    542  31.46  1:06.04  1:42.24    2:18.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:20.17                 
                     
Irene Mäkilä  2004    536  31.73  1:07.06  1:43.17    2:19.02   
  Raision Urheilijat  2:18.44                 
                     
Sylvia Kuusisto  2003    535  31.09  1:06.64  1:43.26    2:19.12   
  Aurajoen Uinti  2:23.09                 
                     
Jessica Kujanpää  2002    534  31.81  1:07.54  1:44.34    2:19.23   
  Aurajoen Uinti  2:21.16                 
                     
Aino Rantala  2004    530  31.67  1:06.93  1:43.87    2:19.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:19.74                 
                     
Julia Koivisto  2002    529  31.73  1:07.18  1:44.07    2:19.64   
  Aurajoen Uinti  2:26.28                 
                     
Kerttu Nurmi  2003    504  32.21  1:07.75  1:44.66    2:21.92   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:23.32                 
                     
10  Santra Nieminen  2004    490  32.15  1:07.69  1:45.34    2:23.22   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:27.11                 
                     
11  Iris Hanski  2003    489  32.33  1:08.38  1:46.08    2:23.32   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:23.79                 
                     
12  Kaisla Kangas  2002    487  31.82  1:08.26  1:46.35    2:23.59   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:26.43                 
                     
13  Wilma Lakanen  2003    486  32.26  1:09.52  1:47.50    2:23.63   
  Kokkolan Uimaseura  2:23.04                 
                     
14  Hilda Helo  2003    453  33.73  1:11.56  1:49.33    2:27.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:28.77                 
                     
15  Olivia Koski  2002    445  33.30  1:10.35  1:49.41    2:27.98   
  Aurajoen Uinti  2:28.37                 
                     
16  Siiri Konkka  2004    443  31.24  1:07.50  1:46.38    2:28.16   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:25.86                 
                     
17  Riikka Niskala  2004    440  33.66  1:11.14  1:50.46    2:28.46   
  Raision Urheilijat  2:35.96                 
                     
18  Ida Maliranta  2004    411  35.50  1:14.03  1:53.63    2:31.85   
  Raision Urheilijat  2:38.30                 
                     
19  Ella Nihtilä  2004    402  32.89  1:11.21  1:52.25    2:33.08   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:33.34                 
                     
20  Oona Sirkiä  2004    397  34.39  1:13.31  1:53.65    2:33.61   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:42.82                 
                     
21  Helka Suomäki  2003    390  34.29  1:13.42  1:53.88    2:34.53   
  Aurajoen Uinti  2:33.16                 
                     
22  Manja Lindell  2004    378  34.83  1:14.40  1:55.60    2:36.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:38.64                 
                     
23  My Laverman  2004    367  35.16  1:15.77  1:57.19    2:37.75   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:42.43                 
                     
24  Siiri Levonoja  2004    344  37.19  1:17.97  2:00.60    2:41.24   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:40.61                 
                     
25  Aino Kallio  2003    305  34.87  1:16.31  2:01.35    2:47.77   
  Loimaan Uimaseura  2:47.86                 
                     
26  Liisa Penttinen  2003    297  38.17  1:21.50  2:05.75    2:49.18   
  Nummelan Kisaajat  2:46.37                 
                     
27  Jemina Vainio  2004    264  39.36  1:23.78  2:10.57    2:56.01   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  3:02.02                 
                     
28  Sara Korpineva  2003    236  41.01  1:27.15  2:14.88    3:02.82   
  Salon Uimarit  3:13.47                 
                     
29  Laura Kinnunen  2002    235  39.27  1:23.75  2:10.71    3:02.98   
  Aurajoen Uinti  3:03.84                 
                     
30  Charlotta Koivisto  2004    163  43.95  1:39.29  2:35.42    3:26.48   
  Uinti-Vakka  3:50.38                 
                     
 
Laji 4, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vuokko Suomäki  2001    591  30.84  1:04.84  1:39.80    2:14.62   
  Aurajoen Uinti  2:13.03                 
                     
Mari Ääri  1980    567  31.16  1:05.93  1:41.29    2:16.45   
  Aurajoen Uinti  2:16.98                 
                     
Janette Setälä  2001    529  31.31  1:06.51  1:43.30    2:19.68   
  Aurajoen Uinti  2:18.92                 
                     
Minka Halava  2001    528  31.30  1:07.54  1:43.72    2:19.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:19.52                 
                     
Ronja Mehtonen  1999    516  31.81  1:07.13  1:44.54    2:20.82   
  Salon Uimarit  2:24.08                 
                     
Jasmin Rosnell  2000    472  32.74  1:10.44  1:48.56    2:25.03   
  Aurajoen Uinti  2:28.43                 
                     
Karine Gagnon  1985    463  34.43  1:11.71  1:49.32    2:25.95   
  Aurajoen Uinti  2:29.07                 
                     
Aleksandra Ockenström  1998    463  31.85  1:08.27  1:47.27    2:26.04   
  Salon Uimarit  2:20.65                 
                     
Amanda Mankinen  2001    386  34.54  1:14.16  1:55.07    2:35.14   
  Aurajoen Uinti  2:42.08                 
                     
10  Jenni Micaela Lehtonen  2000    368  34.39  1:13.73  1:56.35    2:37.62   
  Aurajoen Uinti  2:29.04                 
                     
Lotta Linnea Partanen  2001              DSQ   
  Nummelan Kisaajat  2:30.89                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 huhtikuu 2017 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner