2019-06-27   08:41:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  15:50   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2017         
 
 
Laji 15, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Aino Laine  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            45.00   
Jasmiina Laitinen  2008  Aurajoen Uinti            48.04   
Aurora Änäkkälä  2007  Salon Uimarit            49.79   
Ella Valdolin  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            50.28   
Viivi Loimusto  2007  Salon Uimarit            51.36   
Agnes Ruusumo  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            56.12   
Tiia Mattila  2008  Uinti-Vakka            57.67   
Matilda Saarinen  2008  Salon Uimarit            1:04.35   
Amanda Ruusuvaara  2008  Uimaseura Kaarina            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Ella Lindholm  2008  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Saima Peltonen  2007  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 15, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Salla Puhtimäki  1998  Vesihelmen Uimaseura            31.58   
Sara Lehtolainen  1996  Gladius Kirkkonummi            32.72   
Elli-Kaisa Saarinen  2001  Vesihelmen Uimaseura            33.01   
Maarit Vainio  1980  Aurajoen Uinti            34.30   
Vilma Norja  2002  Uinti Espoo - Esbo Sim            34.46   
Kati Teriö-Malila  1980  Aurajoen Uinti            35.18   
Sanni Ylösmäki  2002  Someron Esa            35.79   
Jasmin Kumpulainen  1998  Octopus Lohja            36.92   
Nea Juslén  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            39.72   
10  Milla Järvenpää  2004  Uimaseura Kaarina            40.75   
11  Aino Haarala  2001  Uimaseura Kaarina            43.69   
12  Noora Ketola  2003  Aurajoen Uinti            47.38   
13  Essi Pyykkö  2006  Salon Uimarit            47.71   
14  Laura Kinnunen  2002  Aurajoen Uinti            48.63   
15  Maikki Hämäläinen  2006  Uimaseura Kaarina            49.22   
16  Laura Lilja  2004  Aurajoen Uinti            53.24   
17  Alina Vanhatalo  2006  Uimaseura Kaarina            54.10   
18  Sonja Heikkilä  2006  Salon Uimarit            58.31   
19  Diana Raduly Baka  2006  Salon Uimarit            1:00.79   
Emilia Pirttijärvi  2000  Aurajoen Uinti            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Sara Suonio  2006  Salon Uimarit            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner