2019-10-15   20:42:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 50 m

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 44 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 44 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:32   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 44, 50m Rintauinti Naiset, Alkuerät 
ME: Ruta MEILUTYTE (1997) 29.48 2013-08-03 
EE: Ruta MEILUTYTE (1997) 29.48 2013-08-03 
SE: Jenna Laukkanen (1995) 30.79 2015-08-08 
Nuorten SE: Jenna Laukkanen (1995) 32.11 2011-07-06 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenna Laukkanen  1995    781          32.00   
  Swimming Club Vuokatti  30.79                 
Veera Kivirinta  1995    781          32.01   
  Oulun Uinti 1906  30.98                 
Iida Reini  2000    717          32.93   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  32.71                 
Anniina Murto  2001    716          32.95   
  Porin Uimaseura  32.42                 
Hanna Hammar  1998    705          33.12   
  Uinti Tampere  33.30                 
Laura Lahtinen  2003    701          33.18   
  Oulun Uinti 1906  33.51                 
Hanna Kareinen  2000    691          33.34   
  Helsingfors Simsällskap  33.05                 
Rebekka Luoto  2003    685          33.44   
  Raision Urheilijat  34.34                 
Emilia Flyckt  2001    672          33.64   
  Cetus Espoo  33.40                 
10  Fanny Teijonsalo  1996    671          33.67   
  Cetus Espoo  33.55                 
11  Jenna Miettinen  1999    668          33.72   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  34.15                 
12  Sohvi Nenonen  1999    666          33.75   
  Cetus Espoo  33.37                 
13  Charlotta Edelman  2001    665          33.76   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.79                 
14  Veronica Wahlstedt  2000    638          34.24   
  Cetus Espoo  33.87                 
15  Emilia Liven  2002    635          34.29   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.49                 
16  Anna Mäkinen  1995    633          34.32  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Uinti Tampere  32.76                 
17  Sofia Lehtinen  2000    629          34.39   
  Cetus Espoo  33.77                 
18  Marlene Niemi  1992    622          34.53  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Kampuksen Plaani  32.63                 
19  Aino Ruottu  2001    616          34.63   
  Riihimäen Uimaseura  34.20                 
19  Emilia Eloranta  1997    616          34.63   
  Cetus Espoo  34.03                 
21  Roosa Mäkinen  1999    604          34.87   
  Uinti Tampere  34.80                 
22  Eerica Kuusjärvi  1999    601          34.93   
  Raision Urheilijat  35.52                 
23  Jade Pönni  1997    600          34.95   
  Nummelan Kisaajat  35.68                 
24  Siiri Einiö  2003    588          35.17   
  Gladius Kirkkonummi  35.34                 
25  Sanna Linko  1992    584          35.26   
  Cetus Espoo  34.89                 
26  Mirka Mettinen  2002    569          35.56   
  Cetus Espoo  35.32                 
27  Fanny Nyström  1999    560          35.76   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  35.70                 
28  Heidi Kivioja  2000    558          35.80   
  Swimming Club Vuokatti  35.52                 
29  Essi-Maria Lillman  2000    554          35.88   
  Lahden Uimaseura  35.02                 
29  Siiri Konkka  2004    554          35.88   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  36.41                 
31  Nelli Ohvo  2001    551          35.95   
  Cetus Espoo  35.39                 
32  Mia Pentti  2002    550          35.97   
  Swimming Jyväskylä  35.70                 
33  Julia Korva  1999    548          36.01   
  Octopus Lohja  35.14                 
34  Emma Ingberg  1999    545          36.07   
  Simmis Wanda  35.68                 
35  Johanna Suova  1999    539          36.21   
  Uinti Tampere  35.98                 
36  Milja Mielty  2000    528          36.46   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  35.13                 
36  Minja Lukkari  2003    528          36.46   
  Oulun Uinti 1906  35.36                 
38  Ada Nyström  2001    527          36.49   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  35.47                 
39  Milja Lahtinen  1999    526          36.52   
  Kokkolan Uimaseura  37.68                 
40  Sofia Risteelä  1993    522          36.59   
  Oulun Uinti 1906  34.70                 
41  Cindy Palm  2003    513          36.82   
  Cetus Espoo  38.30                 
42  Vilma Iisalo  2001    512          36.85   
  Raision Urheilijat  37.62                 
43  Iiris Himanto  2001    509          36.91   
  Gladius Kirkkonummi  36.36                 
44  Pinja Paulomo  2002    504          37.02   
  Cetus Espoo  35.90                 
45  Myra Bengts  2000    488          37.42   
  Cetus Espoo  36.77                 
46  Vilhelmiina Leppänen  2003    487          37.45   
  Cetus Espoo  36.69                 
47  Aino Räike  1999    487          37.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  36.48                 
48  Kia Karike  1999    485          37.50   
  Cetus Espoo  36.20                 
49  Aura Lehtonen  1998    484          37.53   
  Helsingfors Simsällskap  33.87                 
50  Emma Hämäläinen  2003    481          37.62   
  Vieskan Uimarit  38.28                 
50  Maija Liukkonen  2001    481          37.62   
  Mikkelin Uimaseura  37.00                 
52  Sara Lehtolainen  1996    479          37.66   
  Gladius Kirkkonummi  36.95                 
53  Jonna Vasara  2002    479          37.67   
  Cetus Espoo  38.78                 
54  Vilma Hottinen  2002    466          38.02   
  Simmis Wanda  37.11                 
55  Amanda Rapinoja  2001    462          38.13   
  Cetus Espoo  37.51                 
56  Sanni Knuutila  1997    459          38.20   
  Lappeenrannan Uimarit  38.09                 
57  Helmi Tossavainen  2002    450          38.47   
  Cetus Espoo  37.43                 
58  Emmiina Rautiainen  2000    423          39.26   
  Kouvolan Uimarit  38.51                 
59  Juulia Käräjämies  2003    423          39.27   
  Nummelan Kisaajat  38.56                 
60  Iida Sihvonen  1998    412          39.59   
  Swimming Jyväskylä  37.27                 
61  Helena Knaapi  1999    401          39.97   
  Cetus Espoo  37.40                 
62  Sini Hirvonen  2001    400          39.98   
  Cetus Espoo  38.65                 
Erika Lahtinen  1998              DNF   
  Uinti Tampere  35.94                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner