2019-10-14   20:56:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 50 m

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 36 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 36 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:32   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 36, 400m Sekauinti Miehet, Alkuerät 
ME: Michael PHELPS (1985) 4:03.84 2007-04-01 
EE: Laszlo CSEH (1985) 4:06.16 2005-06-07 
SE: Jani Sievinen (1974) 4:13.29 1994-09-06 
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 4:22.77 1992-04-25 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Teemu Vuorela  1994    626  1:01.56  2:16.38  3:34.59    4:44.95   
  Swimming Jyväskylä  4:47.47                 
                     
Kalle Pyykkönen  1996    609  1:03.11  2:18.08  3:38.54    4:47.52   
  Uinti Tampere  4:30.02                 
                     
Kasper Jämsä  1997    590  1:04.49  2:18.33  3:40.49    4:50.58   
  Lahden Uimaseura  4:33.08                 
                     
Roope Lehtonen  1996    584  1:04.62  2:21.53  3:44.61    4:51.63  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Raision Urheilijat  4:45.37                 
                     
Lasse Pulkkinen  2002    568  1:07.04  2:25.77  3:45.17    4:54.37   
  Oulun Uinti 1906  4:56.43                 
                     
Atte Moilanen  2001    563  1:07.13  2:24.40  3:46.71    4:55.27   
  Oulun Uinti 1906  4:45.20                 
                     
Jesper Lietzen  2002    560  1:07.68  2:25.32  3:50.08    4:55.78   
  Aurajoen Uinti  4:53.71                 
                     
Janne Roovers  1997    552  1:07.22  2:25.76  3:49.50    4:57.25  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Kuopion Uimaseura  4:38.41                 
                     
Ossi Kleimola  2001    519  1:08.91  2:26.81  3:53.01    5:03.40   
  Kouvolan Uimarit  5:06.58                 
                     
10  Jonni Aho  1999    503  1:08.27  2:30.87  3:56.20    5:06.42   
  Cetus Espoo  5:04.45                 
                     
11  Jani Hartikainen  1993    498  1:07.29  2:28.12  3:58.34    5:07.50   
  Swimming Jyväskylä  4:58.60                 
                     
12  Kasper Envalds  2001    496  1:08.79  2:27.12  3:58.97    5:07.90   
  Vanders  5:07.34                 
                     
13  Viktor Savateev  2001    460  1:11.35  2:34.37  4:06.03    5:15.82   
  C.o.r.  4:49.00                 
                     
Oscar Skjäl  2002              DNF   
  Cetus Espoo  5:09.49                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner