2019-12-13   04:52:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 50 m

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 40 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:29   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 40, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
ME: Michael PHELPS (1985) 49.82 2009-08-01 
EE: Milorad CAVIC (1984) 49.95 2009-08-01 
SE: Jere Hård (1978) 53.08 2001-07-23 
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 54.57 1992-07-27 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Riku Pöytäkivi  1993    795  24.63        53.77   
  Helsingfors Simsällskap  53.66                 
                     
Niko Mäkelä  1998    706  26.19        55.94   
  Riihimäen Uimaseura  55.40                 
                     
Eemil Varho  1997    694  26.08        56.26   
  Rauman Uimaseura  56.18                 
                     
Arttu Erkinaro  1992    676  26.39        56.76   
  Oulun Uinti 1906  56.96                 
                     
Tony Eriksson  1995    669  25.91        56.95   
  Järvenpään Uintiklubi  55.42                 
                     
Eetu Piiroinen  1995    653  26.94        57.41   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  59.27                 
                     
Erik Nurmi  2001    651  26.45        57.46   
  Vanders  59.40                 
                     
Juho Grönblom  1998    631  26.61        58.07   
  Raision Urheilijat  57.55                 
                     
Ibrahim Ezzat  2002    593  27.43        59.28   
  Aurajoen Uinti  1:00.00                 
                     
10  Miika Tolvanen  1996    581  27.68        59.69   
  Joensuun Uimaseura  59.11                 
                     
11  Olli Soramies  1998    576  27.59        59.86   
  Voikkaan Viesti  1:01.07                 
                     
12  Lauri Hatunen  1998    571  27.38        1:00.04   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  59.27                 
                     
13  Teemu Lehtonen  2000    561  27.81        1:00.39   
  Uinti Tampere  59.45                 
                     
14  Jyri Toitturi  1996    548  27.77        1:00.88   
  Lappeenrannan Uimarit  1:00.96                 
                     
15  Marcus Forsel  2003    541  27.91        1:01.13   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:01.54                 
                     
16  Jakob Sievers  2000    532  27.99        1:01.46   
  Uinti Tampere  1:02.36                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner