2019-12-08   02:15:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 50 m

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix (50 m)    Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:32   
  Järjestäjä           
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2017         
 
 
Laji 2, 1500m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 
ME: Yang SUN (1991) 14:31.02 2012-08-04 
EE: Gregorio PALTRINIERI (1994) 14:34.04 2016-05-18 
SE: Matias Koski (1994) 15:09.17 2012-03-31 
Nuorten SE: Matias Koski (1994) 15:09.17 2012-03-31 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Elias Herlevi  2000    631  1:04.78  2:13.01  3:20.33  4:28.04  16:55.45   
  Helsingfors Simsällskap  17:21.11      5:36.21  6:44.34  7:53.04  9:01.65     
          10:09.14  11:17.60  12:26.30  13:34.56     
          14:43.21  15:51.01         
                     
Aaro Tähtivuori  1998    616  1:02.48  2:10.06  3:17.71  4:25.96  17:03.47   
  Helsingfors Simsällskap  16:42.53      5:34.62  6:43.26  7:52.30  9:01.42     
          10:10.31  11:19.21  12:28.44  13:37.70     
          14:46.80  15:55.63         
                     
Roope Paatos  2002    602  1:06.30  2:16.62  3:26.18  4:35.15  17:11.55   
  Raision Urheilijat  17:13.40      5:43.34  6:52.43  8:01.58  9:11.04     
          10:20.51  11:29.52  12:39.81  13:49.05     
          15:00.24  16:07.73         
                     
Viktor Savateev  2001    601  1:04.39  2:13.64  3:23.82  4:33.91  17:11.69   
  C.o.r.  17:00.00      5:43.45  6:53.53  8:03.73  9:13.26     
          10:22.66  11:31.94  12:40.71  13:49.26     
          14:58.42  16:07.49         
                     
Taneli Lantta  2001    598  1:05.07  2:13.00  3:21.47  4:30.60  17:13.34   
  Simmis Wanda  17:18.79      5:39.85  6:49.67  7:59.60  9:09.48     
          10:19.43  11:29.04  12:38.89  13:49.18     
          14:59.31  16:08.58         
                     
Tuomas Ylipelkonen  2000    593  1:04.78  2:14.38  3:24.25  4:34.28  17:16.53   
  Seinäjoen Uimarit-58  17:17.51      5:43.62  6:53.80  8:03.78  9:13.78     
          10:23.68  11:33.30  12:42.74  13:53.54     
          15:03.78  16:13.42         
                     
Janne Roovers  1997    590  1:02.20  2:11.86  3:21.17  4:30.26  17:18.34   
  Kuopion Uimaseura  16:07.62      5:39.72  6:49.81  7:59.04  9:09.02     
          10:19.24  11:28.98  12:38.53  13:48.82     
          14:59.57  16:11.14         
                     
Jasper Pullinen  1999    571  1:03.72  2:12.04  3:20.41  4:29.98  17:29.65   
  Riihimäen Uimaseura  16:30.46      5:39.98  6:50.16  8:00.66  9:11.70     
          10:23.95  11:35.70  12:47.29  13:58.36     
          15:09.74  16:21.13         
                     
Elias Soukola  1999    564  1:04.97  2:14.44  3:24.79  4:35.33  17:34.14   
  Järvenpään Uintiklubi  17:31.46      5:45.94  6:56.57  8:07.14  9:18.67     
          10:29.89  11:41.48  12:53.20  14:04.00     
          15:14.30  16:25.25         
                     
10  Kirill Egorov  2000    560  1:05.07  2:13.74  3:22.94  4:32.90  17:36.44   
  Helsingfors Simsällskap  17:29.04      5:43.48  6:54.55  8:06.13  9:17.77     
          10:29.80  11:42.15  12:54.05  14:06.57     
          15:18.55  16:30.35         
                     
11  Jesper Lietzen  2002    560  1:05.38  2:14.54  3:25.17  4:36.34  17:36.72   
  Aurajoen Uinti  17:28.64      5:47.77  6:59.33  8:10.83  9:22.64     
          10:34.08  11:46.09  12:57.48  14:08.29     
          15:18.99  16:29.39         
                     
12  Atte Moilanen  2001    545  1:04.67  2:14.20  3:24.48  4:34.77  17:45.87   
  Oulun Uinti 1906  16:53.92      5:45.80  6:56.65  8:08.34  9:20.38     
          10:32.38  11:44.45  12:57.22  14:10.37     
          15:22.38  16:35.15         
                     
13  Juho Porkkala  2001    543  1:04.97  2:15.34  3:25.13  4:34.97  17:47.37   
  Seinäjoen Uimarit-58  17:38.12      5:44.31  6:54.68  8:05.51  9:17.27     
          10:29.62  11:42.48  12:54.91  14:08.01     
          15:21.21  16:35.19         
                     
14  Herman Widbom  2001    527  1:06.94  2:19.30  3:32.22  4:45.91  17:58.09   
  Cetus Espoo  18:05.09      5:58.76  7:11.26  8:23.94  9:36.92     
          10:51.24  12:03.97  13:15.72  14:27.68     
          15:39.97  16:50.56         
                     
15  Anton Kallio  1996    523  1:04.71  2:15.19  3:25.62  4:37.70  18:00.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  17:09.91      5:50.18  7:03.42  8:16.45  9:30.70     
          10:43.56  11:56.92  13:10.26  14:23.75     
          15:37.11  16:50.72         
                     
16  Rasmus Virta  1998    512  1:04.08  2:14.13  3:25.77  4:37.93  18:08.60   
  Cetus Espoo  17:39.46      5:50.31  7:03.36  8:16.57  9:29.67     
          10:42.30  11:55.73  13:09.92  14:24.88     
          15:39.83  16:54.62         
                     
17  Jani Hartikainen  1993    490  1:07.25  2:20.04  3:32.75  4:46.58  18:24.16   
  Swimming Jyväskylä  17:43.73      6:00.21  7:14.10  8:28.23  9:41.98     
          10:56.33  12:10.84  13:26.59  14:41.61     
          15:57.17  17:11.79         
                     
18  Eetu Nyman  1999    470  1:07.57  2:19.65  3:35.61  4:49.44  18:39.57   
  Vesihelmen Uimaseura  18:01.01      6:04.24  7:19.34  8:34.38  9:49.78     
          11:05.10  12:20.82  13:36.75  14:53.01     
          16:09.22  17:25.45         
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  12 toukokuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner