2019-11-12   22:18:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tonttu-Uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 31 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tonttu-Uinnit    Tulostuspäivämäärä  10 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Helsinki    Tulostusaika  18:57   
  Järjestäjä  HTU Stadi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 joulukuu 2016         
 
 
Laji 31, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Gladius 1              1:59.68   
  Gladius Kirkkonummi  1:59.67                 
  Sara Lehtolainen  1996      32.33        32.33   
  Siiri Einiö  2003      35.47        1:07.80   
  Henri Koski  2000      26.41        1:34.21   
  Severi Nieminen  1999      25.47        1:59.68   
                     
Bs-Pu Seka Elit 1              2:00.38   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:01.26                 
  Tristan Forslund  1998      29.60        29.60   
  Kalle Hyttinen  2001      30.98        1:00.58   
  Nea Winqvist  2002      29.42        1:30.00   
  Ida Törnqvist  1999      30.38        2:00.38   
                     
Gladius 2              2:04.56   
  Gladius Kirkkonummi  2:05.20                 
  Iiris Himanto  2001      32.84        32.84   
  Aarne Santamäki  1998      33.87        1:06.71   
  Alexi Taimela  1998      28.88        1:35.59   
  Viivi Sorri  2003      28.97        2:04.56   
                     
Hu-Pukit Ja Muorit              2:08.16   
  Helsingin Uimarit  2:06.00                 
  Noora Kokko  2001      31.65        31.65   
  Pippi Nordström  2001      36.47        1:08.12   
  Tuomas Lehtovirta  2001      30.90        1:39.02   
  Touko Luukkonen  2002      29.14        2:08.16   
                     
Hu-Punakuonot              2:08.72   
  Helsingin Uimarit  2:08.00                 
  Erika Kattilakoski  2000      32.45        32.45   
  Matias Blomfelt  2000      34.49        1:06.94   
  Meri Ojala  2000      33.86        1:40.80   
  Joel Korhonen  2002      27.92        2:08.72   
                     
Bs-Pu Seka Elit 2              2:12.08   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:09.17                 
  Roni Törnqvist  2000      34.13        34.13   
  Ada Nyström  2001      35.76        1:09.89   
  Aino Pajari  2001      33.43        1:43.32   
  Sami Seppälä  2000      28.76        2:12.08   
                     
Bs-Pu Seka Elit 3              2:13.23   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
  Niilo Olander  2001      35.22        35.22   
  Fanny Nyström  1999      36.09        1:11.31   
  Daniela Helanne  2000      32.93        1:44.24   
  Kasper Uusitalo  2000      28.99        2:13.23   
                     
Bs-Pu Seka Talent 1              2:20.29   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:18.72                 
  Joakim Kuhlberg  2004      36.76        36.76   
  Winona Forslund  2003      37.82        1:14.58   
  Sohvi Seppänen  2003      36.71        1:51.29   
  Kasper Nyman  2001      29.00        2:20.29   
                     
Bs-Pu Seka Talent 2              2:23.06   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  2:28.49                 
  Kristoffer Kulju  2001      36.39        36.39   
  Kreetta Uusitalo  2003      40.54        1:16.93   
  Mathias Lindfors  2002      33.56        1:50.49   
  Rosalia Turunen  2002      32.57        2:23.06   
                     
10  Htu Stadi 1  2000              2:26.01   
  HTU Stadi  2:30.72                 
  Ronja Ryyti  2000      38.04        38.04   
  Max Walther  2003      39.89        1:17.93   
  Karla Nevalainen  2002      37.45        1:55.38   
  Tino Kaukonen  2004      30.63        2:26.01   
                     
11  Hu-Pikku Tonttu              2:26.74   
  Helsingin Uimarit  2:27.00                 
  Melissa Miettinen  2005      38.45        38.45   
  Davin Lindholm  2004      38.11        1:16.56   
  Nelli Vihola  2005      36.67        1:53.23   
  Miska Sarkkinen  2005      33.51        2:26.74   
                     
12  Cetus Keski-Espoo Isot              2:51.34   
  Cetus Espoo  2:53.67                 
  Nuutti Laitinen  2004      43.24        43.24   
  Saara Raulos  2005      47.43        1:30.67   
  Iisa-Lotta Rantaniitty  2006      46.35        2:17.02   
  Joonas Patrik Pylvänäinen  2004      34.32        2:51.34   
                     
13  Gladius 4              2:55.34   
  Gladius Kirkkonummi  2:43.58                 
  Pinja Suominen  2006      50.58        50.58   
  Heikki Väkeväinen  2002      44.65        1:35.23   
  Matteus Einiö  2004      40.48        2:15.71   
  Veera Mäkelä  2004      39.63        2:55.34   
                     
14  Gladius 5              2:55.49   
  Gladius Kirkkonummi  2:49.76                 
  Iris Lahtinen  2006      50.41        50.41   
  Anton Kettunen  2005      48.41        1:38.82   
  Emil Strandell  2002      34.92        2:13.74   
  Waula Taimela  2005      41.75        2:55.49   
                     
15  Cetus Espoonlahti 1              2:56.93   
  Cetus Espoo                   
  Leo Zurban  2004      43.10        43.10   
  Juulia Lindfors  2005      50.78        1:33.88   
  Eeli Partanen  2005      44.75        2:18.63   
  Iida Siltala  2005      38.30        2:56.93   
                     
16  Cetus Tapiola 2              2:58.22   
  Cetus Espoo  3:12.63                 
  Teo Mattelmäki  2005      46.72        46.72   
  Samuli Masalin  2004      46.11        1:32.83   
  Venla Varvikko  2005      45.72        2:18.55   
  Lotta Nevalainen  2005      39.67        2:58.22   
                     
17  Cetus Espoonlahti 2              3:08.76   
  Cetus Espoo                   
  Beata Koroknay-Pál  2004      44.88        44.88   
  Luis Valero de la Iglesia  2006      54.11        1:38.99   
  Ivan Gavrilov  2005      49.98        2:28.97   
  Julia Ylä-Autio  2004      39.79        3:08.76   
                     
18  Cetus Tapiola 1              3:13.79   
  Cetus Espoo  3:14.66                 
  Eemil Reijonen  2005      52.45        52.45   
  Niko Silander  2003      55.99        1:48.44   
  Kaarina Rihte  2005      46.24        2:34.68   
  Malla Kostiainen  2006      39.11        3:13.79   
                     
19  Cetus Keski-Espoo Pienet              3:17.74   
  Cetus Espoo  3:12.77                 
  Mikael Rasinmäki  2006      53.87        53.87   
  Matilda Leppänen  2007      51.87        1:45.74   
  Jenni Korkeamäki  2007      44.74        2:30.48   
  Veeti Inkilä  2006      47.26        3:17.74   
                     
Gladius 3              DSQ   
  Gladius Kirkkonummi  2:24.67                 
  Repe Kupila  2001      36.28        36.28   
  Hilla Mäkivuokko  2001      43.15        1:19.43   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Htu Stadi Seka  2000              DSQ   
  HTU Stadi  2:53.27                 
  SW 9.2 Väärä lajijärjestys viestissä (su, ru, pu, vu)               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  10 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: CETUS  Tulostusaika  18:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner