2020-01-26   23:47:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vaasa-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  VAASA UINNIT    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  VAASA    Tulostusaika  15:55   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 13, 50m SU T10, 12, 14,, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Fia Stenman  2006    191          44.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  46.97                 
Emma Vanhala  2006    178          45.55   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  45.29                 
Anni Turunen  2006    178          45.59   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  47.44                 
Anni Finnilä  2006    161          47.10   
  Seinäjoen Uimarit-58  49.40                 
Ellen Williamsson  2006    138          49.63   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  48.83                 
Hannah Lamminmäki  2006    123          51.59   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  50.54                 
Iina Hulkki  2006    120          51.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  49.69                 
Tuuli Tala  2006    120          52.00   
  Seinäjoen Uimarit-58  50.20                 
Laura Koskela  2006    107          54.00   
  Seinäjoen Uimarit-58  50.62                 
10  Sofia Viitanen  2006    89          57.39   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  54.73                 
11  Amanda Lång  2006    86          58.12   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  55.25                 
12  Albertiina Kotkaniemi  2008    82          58.92   
  Seinäjoen Uimarit-58  54.33                 
13  Evelina Myllykoski  2006    81          59.31   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:02.17                 
14  Nana Murtomäki  2008    61          1:04.99   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:04.93                 
15  Jenna Hemminki  2006    47          1:10.67   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:04.45                 
Siiri Suominen  2006              DSQ   
  Seinäjoen Uimarit-58  56.37                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
 
Laji 13, 50m SU T10, 12, 14,, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella Hulkki  2004    339          36.81   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  36.94                 
Henna Känsäkangas  2004    326          37.28   
  Kokkolan Uimaseura  37.26                 
Siiri Tiilikka  2004    273          39.56   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  39.40                 
Anniina Haarala  2004    229          41.91   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  42.30                 
Tessa Tattari  2004    228          41.96   
  Kokkolan Uimaseura  40.90                 
Laura Sofia Oksakari  2005    187          44.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  47.87                 
Minea Sacklén  2005    153          47.97   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  47.55                 
Matilda Holmlund  2005    147          48.57   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  48.00                 
Viivi Lehtonen  2005    128          50.89   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  47.57                 
10  Elin Thodin  2005    127          50.95   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  51.50                 
11  Pihla Äkkinen  2005    124          51.39   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  55.04                 
12  Ida Ekebohm  2005    122          51.69   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  55.16                 
13  Elviira Kotkaniemi  2005    118          52.27   
  Seinäjoen Uimarit-58  54.76                 
14  Sanni Lehtonen  2004    97          55.75   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  54.35                 
15  Senni Syvänen  2005    95          56.09   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  52.40                 
16  Iida-Isabella Pakka  2004    93          56.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  56.63                 
17  Mea Lahtinen  2005    89          57.43   
  Seinäjoen Uimarit-58  52.91                 
18  Emilia Ehnström  2005    87          57.91   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  54.62                 
Aino Kankaanpää  2005              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  57.59                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Jenna Korpilahti  2005              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  54.73                 
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
Veera Välivainio  2005              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  49.57                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
 
Laji 13, 50m SU T10, 12, 14,, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Mustonen  2002    352          36.35   
  Lapuan Virkiä  36.25                 
Wilma Elenius  2002    313          37.79   
  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari  37.63                 
Peppi Hölsö  2003    269          39.72   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  40.91                 
Maija Björkholm  2003    268          39.80   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  40.48                 
Emma Jormanainen  2003    231          41.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  41.16                 
Jasmine Vikström  2002    59          1:05.72   
  Kokkolan Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  15:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner