2019-06-20   11:54:09
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Efterårsstævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Dag 1

Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider 
 
  Stævne navn  Efterårsstævne 2016    Udskriftsdato  29 oktober 2016   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  14:35   
  Arrangør  STT         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  29 oktober 2016         
 
 
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2006-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Dicte Laurberg Vedel  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            38.87   
Tate Green  2006  Gentofte Svømme Klub            44.10   
Kamma Rasmussen  2006  Gladsaxe Svømmeklub            45.38   
Molly Sczzepanski  2006  Gentofte Svømme Klub            46.95   
Mathilde Holm Villadsen  2006  Solrød Svømmeklub            48.18   
Ida Villemoes Poulsen  2007  Gladsaxe Svømmeklub            48.42   
Milla Klausen  2006  Gladsaxe Svømmeklub            49.58   
Emma Haagen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            50.56   
Natascha Sibbern  2007  Gentofte Svømme Klub            53.56   
10  Sofie Ewers Stokholm  2006  Gladsaxe Svømmeklub            53.57   
11  Jasmine Løkkegaard  2006  Gladsaxe Svømmeklub            53.61   
12  Carla Sølvsteen Lunde  2007  Gentofte Svømme Klub            54.14   
13  Sarah Højlund  2006  VAT Copenhagen-MK31            54.26   
14  Bianca Roos  2006  Gladsaxe Svømmeklub            54.66   
15  Roos Klep  2007  Gentofte Svømme Klub            54.78   
16  Johanna Rasmussen  2006  VAT Copenhagen-MK31            55.14   
17  Lise H. V. Waarst  2007  Gladsaxe Svømmeklub            56.00   
18  Ada Hasløv Brunsgaard  2006  Gentofte Svømme Klub            56.91   
19  Anna Hinsch Lauritzen  2006  Gentofte Svømme Klub            57.78   
20  Maja Zastrojevic  2006  VAT Copenhagen-MK31            1:00.24   
21  Asta Elisabeth Nielsen  2006  Gentofte Svømme Klub            1:03.45   
22  Josephine Hvidberg  2006  Gentofte Svømme Klub            1:06.02   
23  Caroline Victoria Reedtz  2007  Gentofte Svømme Klub            1:10.24   
24  Nina Griffin  2007  Gentofte Svømme Klub            1:11.73   
25  Oline Ludvigsen  2007  Gladsaxe Svømmeklub            1:11.82   
Josephine Walker  2006  Gentofte Svømme Klub            DNS   
Lykke Jørgensen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Amalie Mohr  2006  Gentofte Svømme Klub            DSQ  ej samt ber v afsl 
Rosie Crosskey  2006  Gentofte Svømme Klub            DSQ  ej samt ber v afsl 
Thilde Hjortshøj  2006  Gentofte Svømme Klub            DSQ  ej samt ber v afsl 
                     
 
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2008-2016 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Tess van der Laan  2008  Gentofte Svømme Klub            56.10   
Laura Raahauge  2008  Gentofte Svømme Klub            DSQ  tyvstart 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  29 oktober 2016 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  14:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark