2021-12-04   20:13:00
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Hillerød Cup 2016

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Fredag kl. 18.00

Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Hillerd Cup 2016    Udskriftsdato  28 oktober 2016   
  Stvne by  Hillerd    Udskriftstidspunkt  18:43   
  Arrangr  Hillerd Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  28 oktober 2016         
 
 
Lb 1, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 1918-1999 
Heatbegrnsning: NDRET til hjst 5 heat 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    100m  200m  300m    Opnet  Status 











 
Josephine Holm  1999  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:01.18  2:06.36  3:10.98    4:15.00   
Emily Gantriis  1999  Helsinge Svmmeklub    1:01.42  2:06.65  3:13.37    4:19.75   
Mia Wennecke  1999  Helsingr Svmmeklub    1:06.77  2:16.92  3:26.62    4:32.92   
                     
 
Lb 1, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2000-2002 
Heatbegrnsning: NDRET til hjst 5 heat 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    100m  200m  300m    Opnet  Status 











 
Phoebe Linde Atkins  2000  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:02.04  2:08.68  3:15.12    4:20.75   
Sara Sylvest  2000  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:03.63  2:09.93  3:15.99    4:21.13   
Julie Kryer Svendsen  2002  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:04.05  2:12.89  3:21.67    4:30.36   
Karla Louise Balle  2001  Helsingr Svmmeklub    1:06.55  2:16.64  3:26.30    4:32.55   
Chastine Melhede  2002  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:07.13  2:17.15  3:27.79    4:36.82   
Mathilde Menck Nielsen  2002  Helsingr Svmmeklub    1:07.22  2:18.94  3:32.05    4:42.77   
Sofia Qvade Rasmusen  2001  Hillerd Svmmeklub    1:07.74  2:20.84  3:33.80    4:46.31   
Ulrikke Veje  2002  Hillerd Svmmeklub    1:08.40  2:24.34  3:42.16    4:54.45   
Augusta Marie Christensen  2000  Hillerd Svmmeklub    1:09.63  2:25.11  3:40.83    4:55.00   
10  Clara Qvade Rasmusen  2001  Hillerd Svmmeklub    1:09.04  2:25.21  3:42.70    4:58.82   
11  Katrine S. Frederiksen  2002  Helsinge Svmmeklub    1:12.39  2:29.28  3:46.97    5:03.36   
12  Caroline Bach Offendal  2002  Helsinge Svmmeklub    1:15.32  2:34.87  3:54.30    5:13.48   
                     
 
Lb 1, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2003-2004 
Heatbegrnsning: NDRET til hjst 5 heat 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    100m  200m  300m    Opnet  Status 











 
Tine Petersen  2003  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:06.39  2:16.18  3:24.88    4:32.11   
Sarah Sirek Hansen  2003  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:10.50  2:25.35  3:39.46    4:52.23   
Mathilde Yde Munkebk  2003  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:10.85  2:25.94  3:40.72    4:52.97   
Freja Gjerlv  2003  Svmmeklubben Kvik, Kastrup    1:12.72  2:31.63  3:52.11    5:11.84   
Martha Hjuler Britze  2004  Hrsholm Svmmeforening    1:12.60  2:33.92  3:56.20    5:15.98   
Mathilde Edele Borg  2004  Hrsholm Svmmeforening    1:15.24  2:39.40  4:05.21    5:28.22   
Gry Therkelsen  2004  Helsinge Svmmeklub    1:21.59  2:49.83  4:18.18    5:42.76   
                     
 
Lb 1, 400m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2005-2006 
Heatbegrnsning: NDRET til hjst 5 heat 
 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub    100m  200m  300m    Opnet  Status 











 
Caroline Salskov Jensen  2005  Hrsholm Svmmeforening    1:16.80  2:42.03  4:05.96    5:27.04   
Silje Lyse Legaard  2006  Hillerd Svmmeklub    1:35.69  3:20.80  5:07.14    6:50.21   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.07  Udskriftsdato  28 oktober 2016 
Licens til Hillerd Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner