2019-06-15   22:47:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SyysTyrskyt LrU

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  SyysTyrskyt 24.9.2016    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  12:37   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 5, 100m Vu P-14, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nikita Kochetov  2003    451  28.18        58.58   
  Ska St Petersburg  56.50                 
                     
Benjamin Kangas  2002    400  29.00        1:00.99   
  Haminan Uimaseura  1:01.46                 
                     
Lauri Kettunen  2002    398  28.65        1:01.05   
  Lappeenrannan Uimarit  1:01.07                 
                     
Vladislav Glazkov  2003    398  28.52        1:01.06   
  Ska St Petersburg  59.80                 
                     
Kirill Papkov  2003    379  29.74        1:02.07   
  Ska St Petersburg  1:03.00                 
                     
Manu Ursin  2002    348  30.56        1:03.89   
  Kouvolan Uimarit  1:04.18                 
                     
Danila Muraviev  2003    329  30.76        1:05.07   
  Ska St Petersburg  1:03.20                 
                     
Niko Matela  2003    329  31.91        1:05.08   
  Lappeenrannan Uimarit  1:04.71                 
                     
Lauri Tolvanen  2003    303  32.31        1:06.88   
  Haminan Uimaseura  1:07.00                 
                     
10  Panu Kautto  2003    291  32.35        1:07.78   
  Lappeenrannan Uimarit  1:08.67                 
                     
11  Aleksi Kauppinen  2003    266  33.26        1:09.83   
  Lappeenrannan Uimarit  1:10.75                 
                     
12  Eetu Salo  2004    262  33.26        1:10.21   
  Kouvolan Uimarit  1:09.66                 
                     
13  Aaro Laitinen  2003    210  34.87        1:15.54   
  Lappeenrannan Uimarit  1:38.78                 
                     
14  Viktor Perepelkin  2003    158  35.56        1:22.96   
  Lappeenrannan Uimarit  1:40.91                 
                     
15  Nooa Matela  2005    155  40.78        1:23.60   
  Lappeenrannan Uimarit  1:19.27                 
                     
16  Anton Sarvilahti  2005    135  41.06        1:27.44   
  Lappeenrannan Uimarit  1:25.19                 
                     
17  Luka Valtonen  2006    131  42.28        1:28.40   
  Lappeenrannan Uimarit  1:33.10                 
                     
18  Petteri Veikkolainen  2004    112  43.62        1:33.03   
  Lappeenrannan Uimarit  1:37.93                 
                     
19  Daniel Pessi  2004    94  45.42        1:38.50   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
20  Akseli Kuparinen  2004    89  45.85        1:40.43   
  Lappeenrannan Uimarit  1:36.36                 
                     
21  Anttoni Sikiö  2004    71  49.76        1:48.34   
  Lappeenrannan Uimarit  1:56.55                 
                     
 
Laji 5, 100m Vu P-14, M, Loppukilpailut 15 - 24 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tapio Roiko-Jokela  1996    568  26.60        54.26   
  Swimming Jyväskylä  52.45                 
                     
Alexandr Skryabin  2000    535  26.51        55.34   
  Ska St Petersburg  54.40                 
                     
Alexandr Rusakov  2000    488  27.29        57.06   
  Ska St Petersburg  56.70                 
                     
Denis Pushkin  2000    459  27.01        58.24   
  Ska St Petersburg  55.30                 
                     
Aleksi Hautaniemi  2000    442  27.43        58.97   
  Lappeenrannan Uimarit  1:00.36                 
                     
Dmitrii Ankudinov  1998    393  29.00        1:01.34   
  Kouvolan Uimarit  1:06.76                 
                     
Jussi Toitturi  1999    392  28.46        1:01.37   
  Lappeenrannan Uimarit  59.43                 
                     
Alexandr Korobchenko  2001    376  28.56        1:02.26   
  Ska St Petersburg  57.30                 
                     
Erick Khodzhoyan  2000    366  29.61        1:02.79   
  Ska St Petersburg  57.90                 
                     
10  Juuso Hietanen  2001    348  29.23        1:03.88   
  Lappeenrannan Uimarit  1:05.60                 
                     
11  Hugo Soljasalo  2001    339  30.21        1:04.43   
  Lappeenrannan Uimarit  1:02.91                 
                     
12  Aleksander Laihinen  2000    339  30.34        1:04.45   
  Kouvolan Uimarit  1:04.55                 
                     
13  Arto Tanttu  2001    331  29.88        1:04.92   
  Uinti Imatra  1:08.23                 
                     
14  Niklas Uusimäki  2001    310  31.82        1:06.37   
  Lappeenrannan Uimarit  1:12.81                 
                     
15  Antti Issakainen  2001    308  32.36        1:06.49   
  Uinti Imatra  1:06.19                 
                     
16  Akseli Korhonen  2001    232  34.81        1:13.06   
  Haminan Uimaseura  1:12.80                 
                     
17  Jesperi Laine  2001    221  35.22        1:14.24   
  Lappeenrannan Uimarit  1:20.39                 
                     
18  Onni Laitinen  2001    181  36.56        1:19.41   
  Lappeenrannan Uimarit  1:26.03                 
                     
Denis Vorobtsov  2000              DSQ   
  Ska St Petersburg  54.30                 
  SW 5.3 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit  Tulostusaika  12:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner