2019-06-25   18:28:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset SyysTyrskyt LrU

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  SyysTyrskyt 24.9.2016    Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  13:28   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Uimarit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 syyskuu 2016         
 
 
Laji 11, 100m Sku T-12, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
TYR 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Mäki-Hokkonen  2004    423  36.03        1:16.88   
  Lappeenrannan Uimarit  1:22.96                 
                     
Iida Heikkinen  2004    413  35.69        1:17.53   
  Uinti Imatra  1:18.38                 
                     
Anniina Kurvinen  2006    219  46.64        1:35.66   
  Lappeenrannan Uimarit  1:36.40                 
                     
Ankia Meintjes  2005    182  47.35        1:41.88   
  Lappeenrannan Uimarit  1:53.93                 
                     
Onna Aalto  2004    181  49.57        1:42.03   
  Lappeenrannan Uimarit  1:40.23                 
                     
Päivä-Kaisla Seppänen  2006    152  51.54        1:48.07   
  Lappeenrannan Uimarit  1:52.48                 
                     
Juulia Turunen  2006    144  52.03        1:49.96   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit                   
                     
Erin Ovaska  2006    136  54.91        1:52.23   
  Lappeenrannan Uimarit  1:59.38                 
                     
Riina Krouvi  2004    133  56.55        1:53.09   
  Lappeenrannan Uimarit  1:55.77                 
                     
 
Laji 11, 100m Sku T-12, N, Loppukilpailut 13 - 24 v 
TYR 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Irina Tumyantseva  2000    594  32.13        1:08.68   
  Ska St Petersburg  1:07.80                 
                     
Emmiina Rautiainen  2000    522  32.65        1:11.71   
  Kouvolan Uimarit  1:17.64                 
                     
Peppi Pajari  1997    503  34.56        1:12.56   
  Lappeenrannan Uimarit  1:14.02                 
                     
Saima Kivimäki  1997    503  33.24        1:12.56   
  Lappeenrannan Uimarit  1:11.53                 
                     
Tytti Härkönen  2001    499  33.69        1:12.75   
  Lappeenrannan Uimarit  1:12.81                 
                     
Natalia Pobutskaya  2000    494  33.21        1:13.04   
  Ska St Petersburg  1:10.00                 
                     
Anastasia Borisova  2000    487  33.78        1:13.36   
  Ska St Petersburg  1:12.10                 
                     
Claudia Åvist  1997    478  32.44        1:13.83   
  Lappeenrannan Uimarit  1:10.54                 
                     
Jenna Sjöblom  2001    435  34.80        1:16.15   
  Kouvolan Uimarit  1:32.24                 
                     
10  Jenna Rita  2000    406  35.54        1:17.94   
  Lappeenrannan Uimarit  1:16.78                 
                     
11  Hilla Kuuva  2003    371  37.67        1:20.29   
  Lappeenrannan Uimarit  1:18.72                 
                     
12  Valeria Boyko  2003    352  38.13        1:21.73   
  Ska St Petersburg  1:18.90                 
                     
13  Alisa Polyakova  2003    352  37.30        1:21.75   
  Ska St Petersburg  1:14.90                 
                     
14  Tatjana Karpenko  2003    321  39.72        1:24.26   
  Ska St Petersburg  1:17.00                 
                     
15  Siiri Pitkänen  2003    318  39.08        1:24.53   
  Lappeenrannan Uimarit  1:29.82                 
                     
16  Alina Chernyshova  2001    294  39.86        1:26.83   
  Ska St Petersburg  1:18.10                 
                     
17  Anna Lehtonen  2003    276  42.01        1:28.59   
  Uinti Imatra  1:41.07                 
                     
18  Vilma Tikka  2003    238  41.95        1:33.06   
  Lappeenrannan Uimarit  1:35.79                 
                     
Elizaveta Kharisova  2000              DSQ   
  Ska St Petersburg  1:08.90                 
  SW 8.5 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  24 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit  Tulostusaika  13:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner