2021-04-10   16:01:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut LS    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Pori    Tulostusaika  19:41   
  Järjestäjä  PUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika      500m  600m  700m       











 
Tara Korkiakoski  2003    503  1:10.97  2:27.68  3:44.56  5:02.73  10:09.05   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  10:13.15      6:20.32  7:37.50  8:54.89       
                     
Senni Mattila  2003    481  1:11.30  2:27.94  3:44.93  5:02.81  10:18.28   
  Porin Uimaseura  10:18.49      6:21.86  7:41.16  9:00.96       
                     
Petra Kivi  2003    407  1:16.28  2:38.86  4:02.06  5:25.28  10:53.78   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  12:00.05      6:48.93  8:11.03  9:32.69       
                     
Maija Björkholm  2003    402  1:16.07  2:37.11  3:59.93  5:23.67  10:56.20   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  11:03.29      6:46.77  8:10.55  9:35.15       
                     
Heta Veikkola  2003    393  1:13.85  2:35.34  3:59.56  5:23.66  11:01.33   
  Lapuan Virkiä  11:15.73      6:47.34  8:12.41  9:38.34       
                     
Aino Jerohin  2003    370  1:17.96  2:44.24  4:11.14  5:37.25  11:14.70   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  13:19.90      7:00.50  8:24.93  9:51.16       
                     
Milka-Maria Rasinpää  2003    350  1:17.92  2:44.64  4:12.04  5:39.46  11:27.45   
  Seinäjoen Uimarit-58  11:49.23      7:07.00  8:34.67  10:03.10       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika      500m  600m  700m       











 
Helmi Viitasalo  2002    490  1:10.67  2:28.08  3:46.46  5:04.21  10:14.30   
  Rauman Uimaseura  10:39.91      6:22.14  7:40.01  8:57.74       
                     
Emmi Heine  2002    418  1:11.54  2:30.45  3:51.92  5:15.10  10:47.60   
  Rauman Uimaseura  10:41.33      6:40.14  8:05.24  9:27.65       
                     
Juliana Niinisalo  2002    415  1:14.95  2:35.34  3:58.11  5:21.95  10:49.49   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  11:13.88      6:44.38  8:06.58  9:28.78       
                     
Inari Laaksonen  2002    401  1:15.45  2:38.28  4:02.01  5:26.80  10:56.73   
  Swimming Team Rauma  11:35.34      6:51.01  8:13.87  9:36.71       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika      500m  600m  700m       











 
Heta Känkänen  2001    584  1:05.54  2:17.02  3:30.16  4:44.20  9:39.53   
  Porin Uimaseura  9:41.93      5:58.69  7:13.53  8:28.05       
                     
Minttu-Marie Rasinpää  2001    502  1:10.87  2:26.61  3:42.71  5:00.00  10:09.36   
  Seinäjoen Uimarit-58  9:55.66      6:17.27  7:36.15  8:54.35       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura  Tulostusaika  19:41 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner