2020-01-21   07:44:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Nurmijärvi    Tulostusaika  19:54   
  Järjestäjä  NU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 5, 4X100m T15 VU, Loppukilpailut 12 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m      Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aquila Naiset [2001]  2001    534          4:14.47   
  Uimaseura Aquila  4:17.16                 
  Meri Lauronen  2002      28.68  1:01.62      1:01.62   
  Millariina Bruce  2001      30.16  1:03.76      2:05.38   
  Ida Lehtovaara  2003      31.25  1:06.07      3:11.45   
  Vilma Kotola  2001      29.31  1:03.02      4:14.47   
                     
Ykkönen  2001    529          4:15.27   
  Vanders  4:12.60                 
  Liia Louhikoski  2001      30.36  1:03.53      1:03.53   
  Liinu Louhikoski  2004      29.85  1:04.28      2:07.81   
  Lilli Louhikoski  2002      29.70  1:02.31      3:10.12   
  Ciia Korkeamäki  2001      30.77  1:05.15      4:15.27   
                     
Kakkonen  2001    439          4:31.62   
  Vanders  4:30.71                 
  Tuisku Grundström  2002      32.03  1:06.98      1:06.98   
  Vilja Grundström  2003      31.69  1:06.11      2:13.09   
  Noona Rantanen  2002      32.80  1:09.98      3:23.07   
  Aada Rissanen  2004      32.61  1:08.55      4:31.62   
                     
Hyus Ikm T-15  2001    436          4:32.30   
  Hyvinkään Uimaseura                   
  Taiga Yritys  2003      33.02  1:09.47      1:09.47   
  Maria Yritys  2002      33.22  1:11.62      2:21.09   
  Saana Yritys  2003      30.62  1:05.42      3:26.51   
  Aino Kontiainen  2002      31.25  1:05.79      4:32.30   
                     
Kolmonen  2001    318          5:02.29   
  Vanders  4:57.85                 
  Gabriella Linna  2004      37.82  1:22.97      1:22.97   
  Julie Nikkilä  2003      33.78  1:13.24      2:36.21   
  Aino Paju  2003      34.17  1:12.12      3:48.33   
  Ella Pitkäkangas  2003      35.07  1:13.96      5:02.29   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  19:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner