2019-11-13   03:31:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Nurmijärvi    Tulostusaika  19:07   
  Järjestäjä  NU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Ida Lehtovaara  2003    467  1:09.51  2:25.98  3:43.51  5:02.15  10:17.45   
  Uimaseura Aquila  10:39.48      6:20.01  7:40.18  8:59.61       
                     
Juulia Käräjämies  2003    461  1:09.16  2:25.60  3:43.10  5:01.46  10:20.45   
  Nummelan Kisaajat  10:14.28      6:21.02  7:42.63  9:03.02       
                     
Ronja Hellberg  2003    342  1:19.14  2:47.07  4:14.39  5:38.21  11:25.37   
  Riihimäen Uimaseura        7:04.78  8:31.52  10:00.15       
                     
Liisa Penttinen  2003    292  1:23.15  2:53.96  4:26.96  5:59.65  12:01.74   
  Nummelan Kisaajat  12:30.99      7:31.96  9:03.44  10:34.74       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Lilli Louhikoski  2002    536  1:07.89  2:21.80  3:36.62  4:51.54  9:49.89   
  Vanders  9:21.79      6:06.34  7:21.53  8:36.70       
                     
Agneta Kallas  2002    383  1:15.69  2:38.44  4:02.56  5:26.40  10:59.55   
  Simmis Wanda  10:55.96      6:51.00  8:14.86  9:38.12       
                     
Jenny Kareinen  2002    359  1:16.07  2:40.97  4:05.26  5:31.51  11:13.82   
  Simmis Wanda  11:04.58      6:57.52  8:23.95  9:50.53       
                     
 
Laji 3, T13,14,15 800m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Mikaela Kulmala  2001    550  1:07.76  2:21.39  3:34.70  4:48.82  9:44.88   
  Riihimäen Uimaseura  9:50.50      6:02.90  7:17.14  8:31.13       
                     
Laura Väisänen  2001    436  1:10.17  2:28.88  3:49.45  5:09.75  10:31.82   
  Uimaseura Aquila  11:19.75      6:30.55  7:52.01  9:13.25       
                     
Anni Manninen  2001    413  1:10.72  2:30.84  3:52.17  5:14.31  10:43.66   
  Simmis Wanda  10:25.79      6:36.89  8:00.23  9:22.84       
                     
Siiri Friman  2001    380  1:14.76  2:37.87  4:02.76  5:28.38  11:01.48   
  Riihimäen Uimaseura  11:02.00      6:53.48  8:18.43  9:41.93       
                     
Lotta Linnea Partanen  2001    346  1:13.59  2:37.39  4:05.20  5:34.45  11:22.39   
  Nummelan Kisaajat  11:09.18      7:03.56  8:31.15  9:58.66       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  04 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  19:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner