2019-11-12   09:30:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  LR IKM 2016 alkukilpailut ES2    Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Nurmijärvi    Tulostusaika  19:06   
  Järjestäjä  NU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 marraskuu 2016         
 
 
Laji 22, T10,13,14,15 200m VU, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Kuusisto  2006    309  37.94  1:20.60  2:03.79    2:43.70   
  Nurmijärven Uinti  2:46.40                 
                     
Heli Kuisma  2006    239  39.94  1:25.82  2:13.28    2:58.28   
  Hyvinkään Uimaseura  3:00.75                 
                     
Iina Vänttinen  2006    234  40.78  1:27.61  2:15.64    2:59.76   
  Simmis Wanda                   
                     
Helmi Käkelä  2006    231  39.48  1:26.49  2:15.89    3:00.51   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
Susanna Ryynänen  2006    228  40.19  1:27.49  2:15.62    3:01.17   
  Simmis Wanda  3:20.52                 
                     
Emmi Nieminen  2006    222  40.10  1:27.18  2:17.69    3:02.94   
  Vanders  3:13.69                 
                     
Jeanette Ingberg  2006    190  41.66  1:30.72  2:23.20    3:12.54   
  Octopus Lohja  3:19.81                 
                     
 
Laji 22, T10,13,14,15 200m VU, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juulia Käräjämies  2003    492  31.76  1:07.60  1:44.16    2:20.27   
  Nummelan Kisaajat  2:19.70                 
                     
Ida Lehtovaara  2003    483  31.57  1:07.94  1:45.10    2:21.16   
  Uimaseura Aquila  2:23.71                 
                     
Anna Retva  2003    442  33.32  1:10.80  1:49.09    2:25.42   
  Tuusulan Uimaseura  2:31.04                 
                     
Aida Pasma  2003    408  33.52  1:12.54  1:52.14    2:29.26   
  Riihimäen Uimaseura  2:37.39                 
                     
Taiga Yritys  2003    399  33.89  1:11.65  1:51.09    2:30.41   
  Hyvinkään Uimaseura                   
                     
Cinja Åvist  2003    390  34.23  1:13.76  1:52.76    2:31.55   
  Hyvinkään Uimaseura  2:31.67                 
                     
Liisa Penttinen  2003    288  38.82  1:22.84  2:07.31    2:47.67   
  Nummelan Kisaajat  2:43.43                 
                     
Anastasia Kotova  2003    282  36.50  1:19.02  2:04.24    2:48.85   
  Simmis Wanda                   
                     
Aava Mattila  2003    268  39.20  1:23.91  2:09.99    2:51.69   
  Simmis Wanda  2:47.72                 
                     
10  Minka Jumppainen  2003    264  38.05  1:25.71  2:10.96    2:52.66   
  Riihimäen Uimaseura  3:03.21                 
                     
11  Heidi Malinen  2003    249  39.09  1:24.32  2:11.05    2:56.04   
  Riihimäen Uimaseura  2:52.94                 
                     
12  Saana Tertsunen  2003    220  39.71  1:25.27  2:14.37    3:03.26   
  Riihimäen Uimaseura  3:04.97                 
                     
13  Kiira Tulkki  2003    212  41.74  1:30.23  2:19.80    3:05.63   
  Haminan Uimaseura  3:10.89                 
                     
14  Kia Kivelä  2003    210  42.34  1:29.75  2:19.28    3:06.22   
  Nummelan Kisaajat  3:13.85                 
                     
 
Laji 22, T10,13,14,15 200m VU, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Meri Lauronen  2002    530  30.25  1:04.91  1:40.74    2:16.85   
  Uimaseura Aquila  2:18.98                 
                     
Vera Vartiainen  2002    501  30.46  1:05.88  1:43.07    2:19.41   
  Järvenpään Uintiklubi  2:17.64                 
                     
Riia Hiltunen  2002    463  33.76  1:10.22  1:47.76    2:23.18   
  Riihimäen Uimaseura  2:25.20                 
                     
Ella Haravuori  2002    408  34.44  1:13.07  1:52.50    2:29.26   
  Järvenpään Uintiklubi  2:38.31                 
                     
Erin Ekroos  2002    406  32.90  1:10.89  1:50.60    2:29.58   
  Swimming Team Riksu  2:33.42                 
                     
Mikaela Jokela  2002    403  34.38  1:12.33  1:51.27    2:29.86   
  Tuusulan Uimaseura  2:29.78                 
                     
Agneta Kallas  2002    401  33.70  1:12.72  1:53.40    2:30.17   
  Simmis Wanda  2:31.14                 
                     
Siiri Koskinen  2002    395  34.03  1:12.49  1:52.16    2:30.86   
  Tuusulan Uimaseura  2:35.52                 
                     
Emilia Sjölund  2002    386  34.16  1:13.28  1:53.71    2:32.11   
  Simmis Wanda  2:35.29                 
                     
10  Sofia Harju  2002    367  34.55  1:14.38  1:55.37    2:34.64   
  Simmis Wanda  2:35.48                 
                     
11  Maria Yritys  2002    354  34.59  1:13.40  1:54.56    2:36.49   
  Hyvinkään Uimaseura  2:39.90                 
                     
12  Laura Hautamäki  2002    309  39.79  1:21.71  2:04.55    2:43.82   
  Simmis Wanda  2:40.34                 
                     
13  Saara Sauranen  2002    293  37.31  1:20.42  2:04.43    2:46.79   
  Tuusulan Uimaseura  2:54.13                 
                     
Lilli Louhikoski  2002              DNF   
  Vanders  2:10.64                 
                     
 
Laji 22, T10,13,14,15 200m VU, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Liia Louhikoski  2001    501  31.52  1:06.34  1:43.06    2:19.44   
  Vanders  2:19.98                 
                     
Maria Suihko  2001    461  33.16  1:09.08  1:45.85    2:23.39   
  Tuusulan Uimaseura  2:24.91                 
                     
Ciia Korkeamäki  2001    443  33.04  1:09.48  1:47.56    2:25.23   
  Vanders  2:20.58                 
                     
Anni Manninen  2001    441  32.76  1:10.03  1:48.45    2:25.50   
  Simmis Wanda  2:24.60                 
                     
Siiri Friman  2001    421  33.23  1:10.74  1:49.32    2:27.80   
  Riihimäen Uimaseura  2:29.01                 
                     
Mariel Mylly  2001    415  33.26  1:11.74  1:50.77    2:28.42   
  Järvenpään Uintiklubi  2:45.69                 
                     
Katariina Kivi  2001    403  34.17  1:11.88  1:51.64    2:29.92   
  Järvenpään Uintiklubi  2:30.57                 
                     
Annika Heiskanen  2001    355  35.52  1:15.21  1:56.12    2:36.32   
  Riihimäen Uimaseura  2:32.67                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  05 marraskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  19:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner