2019-09-18   15:28:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo - Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:20   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 syyskuu 2016         
 
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tomi Silander  2006              40.28   
  Cetus Espoo  41.09                 
Risto Kallström  2006              48.54   
  Cetus Espoo  46.99                 
Leo Heinola  2006              49.04   
  Cetus Espoo  47.52                 
Benjamin Winqvist  2006              52.96   
  Cetus Espoo  51.83                 
Mikael Rasinmäki  2006              58.25   
  Cetus Espoo  1:10.86                 
Marcel Branea  2006              1:02.55   
  Cetus Espoo                   
Luis Valero De La Iglesia  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  52.84                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Onni Rahkonen  2007              DSQ   
  Simmis Grani  47.89                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Veeti Inkilä  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  1:11.02                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paavo Nenonen  2005              40.56   
  Cetus Espoo  39.68                 
Veikko Kauhanen  2005              43.28   
  Simmis Grani  44.58                 
Justus Holtari  2004              44.29   
  Cetus Espoo  47.58                 
Niko Teperi  2005              44.53   
  Cetus Espoo  44.63                 
Olli Paaskoski  2005              47.52   
  Cetus Espoo                   
Leo Hautaniemi  2004              51.46   
  Cetus Espoo  52.95                 
Eemil Reijonen  2005              54.97   
  Cetus Espoo                   
Oscar Westerberg  2005              DSQ   
  Cetus Espoo  51.92                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
 
Laji 9, 50m Selkäuinti Pojat, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Aalto  2002              31.45   
  Cetus Espoo                   
Matias Hjelm  2002              31.64   
  Vanders  33.94                 
Heikki Väkeväinen  2002              42.53   
  Gladius Kirkkonummi  44.45                 
Niko Silander  2003              1:00.48   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner