2019-09-23   00:28:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo - Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Cup    Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:45   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 syyskuu 2016         
 
 
Laji 1, 200m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oscar Skjäl  2002      28.59  1:00.55  1:33.32    2:06.15   
  Cetus Espoo  2:08.21                 
                     
Daniel Rinne  2002      30.60  1:04.07  1:39.29    2:12.56   
  Cetus Espoo                   
                     
Kalle Mäkinen  2002      29.48  1:03.17  1:38.44    2:13.77   
  Vanders  2:10.88                 
                     
Verneri Viisanen  2002      31.09  1:06.35  1:42.37    2:17.23   
  Cetus Espoo  2:22.23                 
                     
Mihail Khanoukaev  2002      30.45  1:05.95  1:42.81    2:18.99   
  Cetus Espoo  2:18.51                 
                     
Eetu Palvanen  2003      31.02  1:06.67  1:43.79    2:19.83   
  Lahden Uimaseura  2:22.17                 
                     
Joel Syrjä  2002      32.89  1:08.34  1:44.39    2:19.84   
  Cetus Espoo  2:31.85                 
                     
Dorian Sadojevic Jelacik  2002      30.14  1:05.31  1:42.87    2:20.04   
  Cetus Espoo  2:26.65                 
                     
Niklas Hatakka  2003      31.96  1:07.81  1:45.55    2:22.84   
  Cetus Espoo  2:29.03                 
                     
10  Matias Rasinmäki  2003      31.08  1:07.43  1:46.90    2:25.27   
  Cetus Espoo  2:46.43                 
                     
11  Tuukka Inkilä  2003      34.61  1:14.24  1:55.61    2:31.79   
  Cetus Espoo  2:36.51                 
                     
12  Max Åström  2002      32.01  1:10.06  1:51.35    2:33.07   
  Cetus Espoo  2:29.88                 
                     
13  Martti Rautell  2002      34.74  1:13.86  1:54.33    2:33.36   
  Octopus Lohja  2:30.58                 
                     
14  Luukas Vainio  2003      32.70  1:10.83  1:52.34    2:33.51   
  Cetus Espoo  2:36.44                 
                     
15  Oskari Repo  2003      36.21  1:15.91  1:56.25    2:35.23   
  Cetus Espoo  3:04.89                 
                     
16  Elias Rajala  2002      34.87  1:14.56  1:56.61    2:36.12   
  Vanders  2:39.66                 
                     
17  Lasse Saarinen  2002      33.66  1:12.50  1:55.97    2:38.60   
  Octopus Lohja  2:41.98                 
                     
18  Alexander Huhtala  2003      37.38  1:18.26  1:59.18    2:39.09   
  Cetus Espoo  2:54.30                 
                     
19  Elias Jääskeläinen  2002      35.60  1:16.50  1:59.75    2:39.59   
  Cetus Espoo  2:37.41                 
                     
20  Veerti Juurakko  2004      36.45  1:17.46  2:00.04    2:39.89   
  Cetus Espoo  2:44.60                 
                     
21  Tuomas Peltola  2003      36.45  1:17.08  1:59.32    2:40.47   
  Cetus Espoo  2:43.25                 
                     
22  Tony Heinola  2003      36.94  1:18.71  2:01.34    2:42.74   
  Cetus Espoo  2:47.16                 
                     
23  Sebastian Stenbacka  2002      35.61  1:18.12  2:02.82    2:45.11   
  Octopus Lohja  2:48.19                 
                     
24  Joona Lehtonen  2003      36.07  1:17.61  2:02.12    2:46.30   
  Vanders  2:55.01                 
                     
25  Sam Zamanimehr  2003      34.98  1:17.33  2:03.14    2:47.71   
  Cetus Espoo  3:16.15                 
                     
26  Heikki Väkeväinen  2002      37.21  1:21.01  2:07.34    2:53.85   
  Gladius Kirkkonummi  2:52.42                 
                     
27  Karri Suuronen  2003      39.16  1:23.76  2:10.94    2:57.58   
  Cetus Espoo  3:24.20                 
                     
28  Mattias Janhunen  2003      39.31  1:25.15  2:13.91    3:00.18   
  Cetus Espoo  3:19.05                 
                     
29  Samuel Saari  2004      41.65  1:28.83  2:17.28    3:08.52   
  Cetus Espoo  3:23.77                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  10 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner