2019-09-17   19:10:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kaukaveden Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai

Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 33 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kaukaveden Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  18 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  12:14   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 syyskuu 2016         
 
 
Laji 33, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Olga Emilia Mattila  2004    358  41.92        1:27.82   
  Oulun Uinti 1906  1:27.45                 
                     
Anastasia Parfenova  2004    319  42.71        1:31.24   
  Kemijärven Kaiku  1:29.89                 
                     
Sara Meissner  2004    293  44.37        1:33.81   
  Oulun Uinti 1906  1:40.86                 
                     
Emilia Karppinen  2004    239  46.99        1:40.38   
  Kajaanin Uimaseura  1:43.57                 
                     
Milla Marttila  2005    239  50.21        1:40.46   
  Kempeleen Pyrintö  1:42.95                 
                     
Julia Piisilä  2004    235  50.00        1:40.94   
  Kempeleen Pyrintö  1:41.27                 
                     
Julia Minttu-maria Tiensuu  2005    222  48.33        1:42.96   
  Kemin Uimaseura  1:45.89                 
                     
Sofia Kivelä  2005    220  50.15        1:43.28   
  Kempeleen Pyrintö  1:43.97                 
                     
Vilma Rintala  2005    213  48.25        1:44.30   
  Kokkolan Uimaseura  1:37.27                 
                     
10  Katariina Koivuranta  2005    199  51.87        1:46.74   
  Kempeleen Pyrintö  1:48.85                 
                     
11  Siiri Rahikkala  2004    195  49.82        1:47.42   
  Oulun Uinti 1906  1:45.38                 
                     
12  Mikaela Laaksola  2004    188  52.36        1:48.78   
  Swimming Club Vuokatti  1:50.71                 
                     
13  Pinja Lohiniva  2005    187  52.54        1:48.95   
  Oulun Uinti 1906  1:51.24                 
                     
14  Lidia Evans  2005    177  53.13        1:50.98   
  Swimming Club Vuokatti  1:49.91                 
                     
15  Vilma Kiviniemi  2005    176  51.38        1:51.15   
  Oulun Uinti 1906  1:47.91                 
                     
16  Milla Siira  2005    173  54.51        1:51.76   
  Kempeleen Pyrintö  1:54.31                 
                     
17  Vilma Utriainen  2005    171  53.54        1:52.28   
  Kempeleen Pyrintö  1:52.36                 
                     
18  Amanda Riuttanen  2005    164  50.34        1:53.81   
  Oulun Uinti 1906  1:46.65                 
                     
19  Ronja Kämäräinen  2004    154  55.83        1:56.33   
  Swimming Club Vuokatti  2:06.58                 
                     
20  Saaga Kähkönen  2006    143  55.20        1:59.11   
  Vieskan Uimarit                   
                     
21  Riialiina Kiljala  2008    131  56.73        2:02.63   
  Vieskan Uimarit                   
                     
22  Peppi Ojakippola  2006    115  1:00.64        2:08.09   
  Vieskan Uimarit                   
                     
 
Laji 33, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Lahtinen  2003    629  34.54        1:12.76   
  Oulun Uinti 1906  1:10.94                 
                     
Emma Hämäläinen  2003    419  40.11        1:23.29   
  Vieskan Uimarit  1:19.60                 
                     
Emma Laatikainen  2003    399  39.68        1:24.70   
  Swimming Club Vuokatti  1:22.39                 
                     
Sole Piirainen  2002    388  40.26        1:25.44   
  Swimming Club Vuokatti  1:24.83                 
                     
Mathilda Puutio  2003    367  40.88        1:27.08   
  Oulun Uinti 1906  1:25.16                 
                     
Hilla Saastamoinen  2003    329  42.61        1:30.32   
  Oulun Uinti 1906  1:29.29                 
                     
Satu Immonen  2003    206  49.94        1:45.42   
  Swimming Club Vuokatti  1:41.87                 
                     
Hanna Saarela  2003    130  57.88        2:02.99   
  Vieskan Uimarit                   
                     
 
Laji 33, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Reetta Kanervo  1999    456  37.25        1:20.98   
  Oulun Uinti 1906  1:21.85                 
                     
Heidi Kivioja  2000    456  37.86        1:21.00   
  Swimming Club Vuokatti  1:16.35                 
                     
Milja Lahtinen  1999    388  39.98        1:25.48   
  Kokkolan Uimaseura  1:24.74                 
                     
Ida-Maria Juntunen  1999    386  40.73        1:25.58   
  Kempeleen Pyrintö  1:23.60                 
                     
Laura Känsäkangas  1999    303  42.94        1:32.75   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:26.47                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  18 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  12:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner