2019-10-16   23:57:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kaukaveden Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kaukaveden Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  16:10   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  17 syyskuu 2016         
 
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuukka Orre  2007    133          49.46   
  Kajaanin Uimaseura                   
Hermanni Hekkala  2007    118          51.43   
  Kajaanin Uimaseura  52.58                 
Torsti Saarela  2006    104          53.61   
  Vieskan Uimarit  59.80                 
Miko Saukkonen  2006    83          57.78   
  Kemin Uimaseura  1:03.74                 
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Magnus Kuitunen  2004    285          38.33   
  Oulun Uinti 1906  39.86                 
Veikka Ijäs  2004    266          39.25   
  Oulun Lohet  38.65                 
Atte Leinonen  2004    186          44.18   
  Oulun Uinti 1906  44.85                 
Aapo Karjalainen  2004    168          45.74   
  Kajaanin Uimaseura  48.32                 
Elmeri Aho  2004    131          49.62   
  Seinäjoen Uimarit-58  56.78                 
Lassi Lahtinen  2004    118          51.37   
  Kokkolan Uimaseura  51.65                 
Luukas Salin  2005    110          52.62   
  Kokkolan Uimaseura  50.91                 
Topi Fordell  2005    97          54.90   
  Swimming Club Vuokatti  51.05                 
Antti Ylönen  2005    69          1:01.52   
  Kajaanin Uimaseura                   
Tuomas Orre  2005              DSQ   
  Kajaanin Uimaseura                   
  SW 7.6 Väärä uintisykli (=1 käsiveto, 1 potku), paitsi käännökseen / maaliin tullessa               
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matias Rajavaara  2002    328          36.59   
  Oulun Uinti 1906  37.41                 
Aleksi Rajaniemi  2002    326          36.68   
  Oulun Uinti 1906  37.73                 
Sihan Yu  2003    315          37.10   
  Oulun Uinti 1906  36.98                 
Elmo Arvo  2003    159          46.53   
  Kokkolan Uimaseura  44.57                 
Petrus Härkönen  2003    118          51.44   
  Kajaanin Uimaseura  54.80                 
 
Laji 6, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anton Ukkola  2000    512          31.55   
  Oulun Uinti 1906  31.35                 
Kasperi Kuulasmaa  1996    472          32.41   
  Swimming Club Rovaniemi  29.77                 
Topias Nygård  2000    439          33.21   
  Oulun Uinti 1906  33.50                 
Antti Hirvonen  2000    347          35.92   
  Kajaanin Uimaseura  34.17                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  16:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner