2019-07-17   03:03:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaan Pärskeet

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamujakso

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaan Pärskeet    Tulostuspäivämäärä  01 lokakuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  11:35   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  01 lokakuu 2016         
 
 
Laji 11, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emmi Nieminen  2006    194          49.74   
  Vanders  49.71                 
Milla Kiviranta  2006    181          50.85   
  Vanders  48.51                 
Helmi Räsänen  2006    169          52.00   
  Simmis Grani  51.61                 
Jessica Åström  2006    144          54.86   
  ORCA Helsinki  53.91                 
Teela Saarentaus  2007    139          55.54   
  Helsingin Uimarit  57.04                 
Selma Korhonen  2006    136          55.94   
  Helsingin Uimarit  1:00.53                 
Janina Granberg  2006    135          56.01   
  Vanders  53.65                 
Amanda Kortet  2006    135          56.13   
  Gladius Kirkkonummi  53.95                 
Rebekka Ritmala  2006    131          56.60   
  Vanders  1:01.37                 
10  Pinja Suominen  2006    131          56.67   
  Gladius Kirkkonummi  55.00                 
11  Veera Oila  2007    131          56.68   
  Vanders  59.64                 
12  Lumi Öller  2006    126          57.41   
  Helsingin Uimarit  59.33                 
13  Iris Lahtinen  2006    112          59.73   
  Gladius Kirkkonummi                   
14  Emmi Halonen  2006    91          1:03.85   
  Vanders  1:12.15                 
15  Maria Dremova  2007    51          1:17.57   
  Gladius Kirkkonummi                   
Sofie Nauklér  2006              DSQ   
  Simmis Grani  54.70                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 11, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tatiana Sukhareva  2005    233          46.79   
  Vanders  48.62                 
Siiri Vesanen  2004    167          52.23   
  Vanders  55.08                 
Ada Oila  2005    165          52.42   
  Vanders  52.09                 
Silja Eloranta  2004    161          52.89   
  Vanders  55.82                 
Aamu Ahola  2005    143          55.01   
  Helsingin Uimarit                   
Waula Taimela  2005    82          1:06.16   
  Gladius Kirkkonummi  1:03.23                 
Janika Hinkkanen  2005    77          1:07.52   
  Gladius Kirkkonummi                   
Weera Taimela  2005    58          1:14.16   
  Gladius Kirkkonummi  1:18.22                 
 
Laji 11, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Gloria Rajenko  2003    291          43.42   
  Stadin Delfiinit  43.85                 
Ellen Strandberg  2002    270          44.51   
  Vanders  43.61                 
 
Laji 11, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jade Pönni  1997    474          36.93   
  Octopus Lohja                   
Anu Ilander  1968    444          37.73   
  Helsingfors Simsällskap  36.56                 
Jasmin Vacker  1999    374          39.97   
  Vanders  38.84                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  01 lokakuu 2016 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  11:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner