2020-01-24   01:26:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Utmanaren 2016-11-20, Täby sim

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:16   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Akopian Elisabeth  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  57  25m  37.03              37.03   
                         
Bentley Fredrik  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  45  25m  32.07              32.07   
                         
Bergman Elis  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  40  25m  31.36              31.36   
                         
Boman Linnea  2009  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  30  25m  29.50              29.50   
                         
Brinck Ella  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  52  25m  34.26              34.26   
                         
Bronsdon Oliver  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  53  25m  34.60              34.60   
                         
Carlén Tor  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.37              25.37   
                         
Carolina Gabriel Annie  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Cedermark Elinor  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  31  25m  29.75              29.75   
                         
Costa Matteo  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  33  25m  30.31              30.31   
                         
Dahlborn Hedda  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  54  25m  34.93              34.93   
                         
Daxberg Simon  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  24.45              24.45   
                         
Degerbalkan Teya  2009  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  35  25m  30.94              30.94   
                         
Eberle Felix  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.30              25.30   
                         
Eberle Linn  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  32  25m  29.90              29.90   
                         
Elander Clara  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  56  25m  35.62              35.62   
                         
Enbom Astrid  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25  25m  29.11              29.11   
                         
Eriksson Dion  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  58  25m  37.75              37.75   
                         
Eriksson Jennifer  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  61  25m  41.34              41.34   
                         
Ersson Astrid  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  27  25m  29.15              29.15   
                         
Glaenapp Felix  2005  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  34  25m  30.87              30.87   
                         
Gong Hanna  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  10  25m  27.00              27.00   
                         
Hanna Melinn  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  22  25m  28.77              28.77   
                         
Hellborg Bea  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  28  25m  29.32              29.32   
                         
Hlawatsch Beatrice  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  24.70              24.70   
                         
Härning-Nilsson Hedda  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  11  25m  27.09              27.09   
                         
Jöngren Bertil  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  26  25m  29.12              29.12   
                         
Koch Mathilde  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  37  25m  31.05              31.05   
                         
Kolm Hannes  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  60  25m  40.53              40.53   
                         
Lagergren Siri  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  29  25m  29.48              29.48   
                         
Larsson Arvid  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  20  25m  28.39              28.39   
                         
Larsson Baltzar  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  13  25m  27.22              27.22   
                         
Larsson Gideon  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  42  25m  31.59              31.59   
                         
Lenstad Caitlin  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  19  25m  28.35              28.35   
                         
Lenstad Christoffer  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  50  25m  33.87              33.87   
                         
Luo Tianjiao  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  24  25m  29.08              29.08   
                         
Lörinc Johannes  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  26.21              26.21   
                         
Mikalsen Nora  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  51  25m  34.14              34.14   
                         
Nilsson Oliwer  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  49  25m  33.09              33.09   
                         
Norda Oliver  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  36  25m  31.02              31.02   
                         
Norlin Axel  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  16  25m  28.04              28.04   
                         
Paulsson Tarik  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  48  25m  32.53              32.53   
                         
Perrier Vilhelm  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  15  25m  27.81              27.81   
                         
Rosdahl Mimmi  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Rylander Emilia  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  55  25m  35.32              35.32   
                         
Samuelsson Elsa  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  17  25m  28.06              28.06   
                         
Snabb Vilma  2009  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  47  25m  32.26              32.26   
                         
Sommar Hannah  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.53              25.53   
                         
Steinle Elias  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  23  25m  28.89              28.89   
                         
Steinle Malte  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  12  25m  27.11              27.11   
                         
Stenudd Henriksson Molly  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  14  25m  27.32              27.32   
                         
SUN Yichen  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  18  25m  28.18              28.18   
                         
Svensson August  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  38  25m  31.13              31.13   
                         
Tegelberg Sebastian  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.83              25.83   
                         
Thermaenius Anton  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  43  25m  31.66              31.66   
                         
Thermaenius Theo  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.24              25.24   
                         
Wahlqvist Emma  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  26.38              26.38   
                         
Wang Nina  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  21  25m  28.75              28.75   
                         
Watson Julian  2010  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  41  25m  31.58              31.58   
                         
von Goës Ester  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  44  25m  32.04              32.04   
                         
zhang Viktor  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  39  25m  31.14              31.14   
                         
Zuhr Joakim  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  59  25m  39.81              39.81   
                         
Östberg Filippa  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  46  25m  32.23              32.23   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:16 
 
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:25   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Amanbaev Adam  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  12  50m  48.20              48.20   
                         
Bergman Love  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  22  50m  55.86              55.86   
                         
Boije-Lundgren Emeli  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.82              47.82   
                         
Danovskij Jan  2007  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  45.24              45.24   
                         
Day Julia  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.14              47.14   
                         
Ersson Sixten  2007  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.59              47.59   
                         
Florén Smith Erik  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  23  50m  57.78              57.78   
                         
Haux Oliver  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  46.33              46.33   
                         
Hedbeck Rebecka  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  10  50m  48.14              48.14   
                         
holmberg jack  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  19  50m  51.25              51.25   
                         
Holmgren Albin  2009  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  21  50m  52.82              52.82   
                         
Ladis Alexandros  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  15  50m  49.03              49.03   
                         
Lindberg Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  14  50m  48.55              48.55   
                         
Lindqvist Ida  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  48.08              48.08   
                         
Nordin Lund Filippa  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  17  50m  50.91              50.91   
                         
Svensson Eleonora  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  20  50m  52.03              52.03   
                         
Svärd Tilda  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  46.85              46.85   
                         
Taberman Clara  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  16  50m  50.84              50.84   
                         
Tiernan Plunkett Loki  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  24  50m  1:05.05              1:05.05   
                         
Warglo Alice  2004  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  11  50m  48.17              48.17   
                         
Watson Edward  2008  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  18  50m  51.22              51.22   
                         
Westerdahl Clara  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  46.82              46.82   
                         
Wiberg Linnea  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  13  50m  48.42              48.42   
                         
von Trzaska Gustav  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.21              47.21   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:25 
 
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 3 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:25   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Gustavsson Agnes  2005  Damer  Täby Sim     
3 100m Ry  Finaler  50m  44.14  100m  1:32.22          1:32.22   
                         
Malmström Irma  2004  Damer  Täby Sim     
3 100m Ry  Finaler  50m    100m  DNS          DNS   
                         
Mattsson Saga  2004  Damer  Täby Sim     
3 100m Ry  Finaler  50m  45.86  100m  1:33.64          1:33.64   
                         
Thermaenius Ella  2005  Damer  Täby Sim     
3 100m Ry  Finaler  50m  45.69  100m  1:33.84          1:33.84   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:25 
 
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 4 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:40   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Ackeby Moa  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  46  25m  35.48              35.48   
                         
Akopian Elisabeth  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  42  25m  34.49              34.49   
                         
Allert Olivia  2007  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.82              27.82   
                         
Bentley Fredrik  2006  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  39  25m  33.77              33.77   
                         
Boman Linnea  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  44  25m  35.20              35.20   
                         
Bronsdon Oliver  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  35  25m  32.72              32.72   
                         
Carlsson Tilda  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  54  25m  38.95              38.95   
                         
Dahlborn Hedda  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  51  25m  38.19              38.19   
                         
Daxberg Simon  2006  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  22  25m  30.02              30.02   
                         
Eberle Felix  2006  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.97              27.97   
                         
Eberle Linn  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  11  25m  28.78              28.78   
                         
Elofsson Matilda  2007  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  32  25m  32.18              32.18   
                         
Engstrand Lovisa  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  15  25m  28.97              28.97   
                         
Ericsson David  2005  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Eriksson Jennifer  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  52  25m  38.65              38.65   
                         
Fällman Klara  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  41  25m  34.06              34.06   
                         
Gonsalves Anneli  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  20  25m  29.85              29.85   
                         
Gustavsson Isabel  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  35  25m  32.72              32.72   
                         
Göransson Whilda  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.81              27.81   
                         
Göthe Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  13  25m  28.85              28.85   
                         
Holmgren Albin  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  26.74              26.74   
                         
Holmgren Alexander  2004  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  21  25m  29.91              29.91   
                         
Härning-Nilsson Hedda  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25  25m  30.58              30.58   
                         
Isufi Berlin Isabelle  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  19  25m  29.41              29.41   
                         
Johnson Kasper  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  50  25m  36.65              36.65   
                         
Juhlin Fredriksson Milton  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  16  25m  28.98              28.98   
                         
Kolm Hannes  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  58  25m  46.24              46.24   
                         
Kriström Hanna  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  40  25m  34.04              34.04   
                         
Lagergren Erik  2004  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Lagergren Siri  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  34  25m  32.67              32.67   
                         
Larsson Gideon  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  28  25m  31.49              31.49   
                         
Lidholm Max  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  49  25m  36.52              36.52   
                         
Lindberg Louisa  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  18  25m  29.36              29.36   
                         
Lundström Noel  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  23  25m  30.27              30.27   
                         
Lörinc Johannes  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  27  25m  30.97              30.97   
                         
Mijalkovic Sköld Filip  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  38  25m  33.72              33.72   
                         
möller Leo  2005  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  26  25m  30.64              30.64   
                         
Nilsson Oliwer  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  56  25m  40.15              40.15   
                         
Norda Oliver  2006  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  28.72              28.72   
                         
Norlin Filip  2005  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  24  25m  30.41              30.41   
                         
Olander Julia  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  48  25m  35.80              35.80   
                         
Olsson Simon  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  14  25m  28.94              28.94   
                         
Pajusalo Elsa  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  57  25m  41.41              41.41   
                         
Pedersen Stina  2007  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  25.58              25.58   
                         
Rosdahl Mimmi  2007  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Rylander Emilia  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  17  25m  29.26              29.26   
                         
Selkirk Ellinor  2004  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  12  25m  28.81              28.81   
                         
Sevonen Troy  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  27.40              27.40   
                         
Sieppi Julia  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  45  25m  35.41              35.41   
                         
Sjunnebo Astrid  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  47  25m  35.50              35.50   
                         
Snabb Vilma  2009  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  53  25m  38.93              38.93   
                         
Stein Erik  2005  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  37  25m  33.38              33.38   
                         
Steinle Malte  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  55  25m  39.57              39.57   
                         
Stenudd Henriksson Molly  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  30  25m  31.90              31.90   
                         
Talipov Erik  2007  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  29  25m  31.58              31.58   
                         
Thermaenius Anton  2009  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  33  25m  32.66              32.66   
                         
Thorgrimsdottir Embla  2006  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  31  25m  31.98              31.98   
                         
Vallén Melker  2006  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  10  25m  28.74              28.74   
                         
Watson Edward  2008  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  22.66              22.66   
                         
Watson Julian  2010  Herrar  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  43  25m  35.02              35.02   
                         
Zhang Nina  2008  Damer  Täby Sim     
4 25m Br  Finaler  25m  28.29              28.29   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:40 
 
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 5 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:50   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Ahlberg Linnea  2007  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler                  DSQ   
                         
Alsén Emma  2007  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  10  50m  54.36              54.36   
                         
Amanbaev Adam  2005  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  51.92              51.92   
                         
Björnevik Ida  2007  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  11  50m  54.75              54.75   
                         
Degerbalkan Deniz  2006  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  13  50m  55.29              55.29   
                         
Emtemo Filippa  2005  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  54.23              54.23   
                         
Frykehag Arvid  2007  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  15  50m  56.00              56.00   
                         
Hallquisth Theodor  2007  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  16  50m  56.02              56.02   
                         
Hällkvist Emmy  2008  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  53.31              53.31   
                         
Lenstad Kevin  2005  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  14  50m  55.66              55.66   
                         
Li Rose  2006  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  53.41              53.41   
                         
Lindgren Junie  2004  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  48.76              48.76   
                         
Lindqvist Ida  2005  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  12  50m  54.92              54.92   
                         
Markowicz Caroline  2005  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  DNS              DNS   
                         
Nordell Gabriel  2004  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  49.55              49.55   
                         
Olsson Sande Emma  2005  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  53.66              53.66   
                         
Seel Jesper  2006  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler                  DSQ   
                         
Sommar Hannah  2007  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler                  DSQ   
                         
Svärd Tilda  2005  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  53.99              53.99   
                         
Tarish Emil  2006  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  17  50m  56.31              56.31   
                         
Thoresson Arvid  2005  Herrar  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler                  DSQ   
                         
Öström Torun  2004  Damer  Täby Sim     
5 50m Br  Finaler  50m  52.14              52.14   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:50 
 
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 6 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:54   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Baily Darcey  2004  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  47.11  100m  1:41.12          1:41.12   
                         
Catrina Ioana  2004  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  46.67  100m  1:40.76          1:40.76   
                         
Davies Alice  2004  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  47.66  100m  1:43.07          1:43.07   
                         
Gustavsson Agnes  2005  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  56.88  100m  2:00.97          2:00.97   
                         
Haux Hannah  2004  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  46.92  100m  1:41.95          1:41.95   
                         
Lingham Maja  2004  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  45.53  100m  1:39.57          1:39.57   
                         
Mattsson Saga  2004  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  46.21  100m  1:38.24          1:38.24   
                         
Schibbye Matilda  2004  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m    100m  DNS          DNS   
                         
Thermaenius Ella  2005  Damer  Täby Sim     
6 100m Br  Finaler  50m  49.75  100m  1:46.01          1:46.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:54 
 
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 7 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:07   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Ackeby Moa  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  50  25m  31.67              31.67   
                         
Allert Olivia  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.56              22.56   
                         
Bergman Elis  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  42  25m  29.53              29.53   
                         
Björk Alva  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  49  25m  31.54              31.54   
                         
Bruno Elliot  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  55  25m  34.34              34.34   
                         
Carlén Tor  2008  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.85              22.85   
                         
Carlsson Tilda  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  29  25m  26.32              26.32   
                         
Carolina Gabriel Annie  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Cedermark Elinor  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  31  25m  26.62              26.62   
                         
Costa Matteo  2008  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  38  25m  29.32              29.32   
                         
Degerbalkan Teya  2009  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  39  25m  29.36              29.36   
                         
Elander Clara  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  54  25m  33.38              33.38   
                         
Elofsson Matilda  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  36  25m  27.91              27.91   
                         
Enbom Astrid  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  20  25m  25.19              25.19   
                         
Engstrand Lovisa  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Eriksson Dion  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  27  25m  26.14              26.14   
                         
Ersson Astrid  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  57  25m  36.63              36.63   
                         
Fällman Klara  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  32  25m  26.69              26.69   
                         
Glaenapp Felix  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  26  25m  25.92              25.92   
                         
Gonsalves Andrea  2003  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.77              21.77   
                         
Gonsalves Anneli  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  48  25m  31.46              31.46   
                         
Gustavsson Isabel  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  33  25m  26.76              26.76   
                         
Göransson Whilda  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  17  25m  24.68              24.68   
                         
Hammarström Fredrik  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  12  25m  23.77              23.77   
                         
Hanna Melinn  2007  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  35  25m  27.20              27.20   
                         
Hellborg Bea  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.69              22.69   
                         
Homayounfar Elliot  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  59  25m  38.24              38.24   
                         
Homayounfar Victor  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.57              21.57   
                         
Johnson Kasper  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Juhlin Fredriksson Milton  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  16  25m  24.27              24.27   
                         
Jöngren Bertil  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  22  25m  25.23              25.23   
                         
Koch Mathilde  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  51  25m  32.01              32.01   
                         
Koulahi Liam  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  18  25m  24.73              24.73   
                         
Lagergren Erik  2004  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Larsson Arvid  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.39              21.39   
                         
Lenstad Caitlin  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25  25m  25.75              25.75   
                         
Lenstad Christoffer  2008  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  56  25m  35.41              35.41   
                         
Lidholm Max  2008  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Lindberg Louisa  2009  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  40  25m  29.38              29.38   
                         
Lundström Noel  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  43  25m  29.54              29.54   
                         
Luo Tianjiao  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  14  25m  23.84              23.84   
                         
Mijalkovic Sköld Filip  2009  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  52  25m  32.03              32.03   
                         
Mikalsen Nora  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  10  25m  22.93              22.93   
                         
Norlin Axel  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  37  25m  28.64              28.64   
                         
Olander Julia  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  47  25m  31.04              31.04   
                         
Olsson Carl  2008  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.56              22.56   
                         
Olsson Simon  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  22.69              22.69   
                         
Paulsson Tarik  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  34  25m  27.05              27.05   
                         
Perrier Vilhelm  2009  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  60  25m  40.86              40.86   
                         
Samuelsson Elsa  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  15  25m  24.20              24.20   
                         
Sandberg Tilda  2005  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  23  25m  25.36              25.36   
                         
Sevonen Troy  2008  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  11  25m  23.12              23.12   
                         
Sieppi Julia  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  53  25m  32.10              32.10   
                         
Sjunnebo Astrid  2009  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  58  25m  37.05              37.05   
                         
Stein Erik  2005  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  13  25m  23.78              23.78   
                         
Steinle Elias  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  24  25m  25.53              25.53   
                         
SUN Yichen  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  21.59              21.59   
                         
Svensson August  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  28  25m  26.29              26.29   
                         
Talipov Erik  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  19  25m  25.03              25.03   
                         
Thorgrimsdottir Embla  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  41  25m  29.52              29.52   
                         
Vallén Melker  2006  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  46  25m  30.96              30.96   
                         
von Goës Ester  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  30  25m  26.33              26.33   
                         
Zhang Nina  2008  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
zhang Viktor  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  45  25m  30.67              30.67   
                         
Zuhr Joakim  2007  Herrar  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  21  25m  25.22              25.22   
                         
Östberg Filippa  2006  Damer  Täby Sim     
7 25m Fr  Finaler  44  25m  30.42              30.42   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:07 
 
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:16   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Ahlberg Linnea  2007  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  25  50m  52.20              52.20   
                         
Bergman Love  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  42.29              42.29   
                         
Berndtsson Ludvig  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  39.01              39.01   
                         
Björnevik Ida  2007  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  11  50m  46.22              46.22   
                         
Ericsson David  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler                  DSQ   
                         
Frykehag Arvid  2007  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  13  50m  46.62              46.62   
                         
Gong Hanna  2007  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  12  50m  46.53              46.53   
                         
Hallquisth Theodor  2007  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  22  50m  50.79              50.79   
                         
Hlawatsch Beatrice  2007  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  23  50m  51.08              51.08   
                         
holmberg jack  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  21  50m  50.70              50.70   
                         
Holmgren Alexander  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  17  50m  48.42              48.42   
                         
Larsson Baltzar  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  24  50m  51.86              51.86   
                         
Lenstad Kevin  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  10  50m  44.79              44.79   
                         
Lundberg Tuva  2006  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  40.63              40.63   
                         
Markowicz Caroline  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  DNS              DNS   
                         
Nordin Lund Filippa  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  15  50m  46.81              46.81   
                         
Norlin Filip  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  14  50m  46.76              46.76   
                         
Olsson Sande Emma  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  44.45              44.45   
                         
Seel Jesper  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  16  50m  47.13              47.13   
                         
Sundberg Nora  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  39.32              39.32   
                         
Svensson Eleonora  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  20  50m  49.59              49.59   
                         
Tarish Emil  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  44.48              44.48   
                         
Tegelberg Sebastian  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  18  50m  49.17              49.17   
                         
Thoresson Arvid  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  41.35              41.35   
                         
Tiernan Plunkett Loki  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  26  50m  54.52              54.52   
                         
Warglo Alice  2004  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  43.55              43.55   
                         
Wiberg Linnea  2006  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  42.88              42.88   
                         
zhao william  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  19  50m  49.43              49.43   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:16 
 
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 9 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:17   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Catrina Ioana  2004  Damer  Täby Sim     
9 100m Fr  Finaler  50m  39.35  100m  1:27.24          1:27.24   
                         
Hogg Joel  2007  Herrar  Täby Sim     
9 100m Fr  Finaler  50m  43.62  100m  1:29.75          1:29.75   
                         
Lindberg Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
9 100m Fr  Finaler  50m  46.63  100m  1:38.49          1:38.49   
                         
Malmström Irma  2004  Damer  Täby Sim     
9 100m Fr  Finaler  50m    100m  DNS          DNS   
                         
Schibbye Matilda  2004  Damer  Täby Sim     
9 100m Fr  Finaler  50m    100m  DNS          DNS   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:17 
 
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 10 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:23   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Berndtsson Ludvig  2005  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  20.85              20.85   
                         
Björk Alva  2008  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  17  25m  33.23              33.23   
                         
Boije-Lundgren Emeli  2005  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  21.25              21.25   
                         
Gonsalves Andrea  2003  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  10  25m  28.55              28.55   
                         
Göthe Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  16  25m  33.09              33.09   
                         
Haux Oliver  2005  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  20.83              20.83   
                         
Humble Caspian  2005  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  19.27              19.27   
                         
Hällkvist Emmy  2008  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  19.92              19.92   
                         
Isufi Berlin Isabelle  2008  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  15  25m  32.78              32.78   
                         
Ladis Alexandros  2005  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  22.51              22.51   
                         
Nordell Gabriel  2004  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  22.75              22.75   
                         
Olsson Carl  2008  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  14  25m  30.89              30.89   
                         
Pedersen Stina  2007  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  21.61              21.61   
                         
Selkirk Ellinor  2004  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  27.90              27.90   
                         
Thermaenius Theo  2007  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  13  25m  30.88              30.88   
                         
Wahlqvist Emma  2007  Damer  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  11  25m  28.66              28.66   
                         
von Trzaska Gustav  2004  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
zhao william  2006  Herrar  Täby Sim     
10 25m Fj  Finaler  12  25m  29.19              29.19   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:23 
 
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 11 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:26   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Baily Darcey  2004  Damer  Täby Sim     
11 50m Fj  Finaler  50m  44.29              44.29   
                         
Davies Alice  2004  Damer  Täby Sim     
11 50m Fj  Finaler  50m  43.16              43.16   
                         
Degerbalkan Elvin  2006  Herrar  Täby Sim     
11 50m Fj  Finaler  50m  46.82              46.82   
                         
Florén Smith Erik  2004  Herrar  Täby Sim     
11 50m Fj  Finaler  50m  52.46              52.46   
                         
Haux Hannah  2004  Damer  Täby Sim     
11 50m Fj  Finaler  50m  37.27              37.27   
                         
Hogg Joel  2007  Herrar  Täby Sim     
11 50m Fj  Finaler  50m  45.75              45.75   
                         
Todorovac Hallongren Benjamin  2006  Herrar  Täby Sim     
11 50m Fj  Finaler  50m  48.68              48.68   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:26 
 
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 12 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-11-20    Utskriftsdatum  20 november 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  18:34   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 november 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Alsén Emma  2007  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  47.12  100m  1:40.49          1:40.49   
                         
Danovskij Jan  2007  Herrar  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  44.63  100m  1:36.81          1:36.81   
                         
Day Julia  2005  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  16  50m  50.46  100m  1:49.74          1:49.74   
                         
Degerbalkan Deniz  2006  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  13  50m  48.27  100m  1:45.33          1:45.33   
                         
Degerbalkan Elvin  2006  Herrar  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  47.05  100m  1:36.82          1:36.82   
                         
Emtemo Filippa  2005  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  12  50m  46.59  100m  1:41.22          1:41.22   
                         
Ersson Sixten  2007  Herrar  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  49.88  100m  1:40.33          1:40.33   
                         
Hedbeck Rebecka  2004  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  44.64  100m  1:39.68          1:39.68   
                         
Humble Caspian  2005  Herrar  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  47.59  100m  1:36.12          1:36.12   
                         
Li Rose  2006  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  15  50m  51.64  100m  1:47.51          1:47.51   
                         
Lindgren Junie  2004  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  11  50m  46.60  100m  1:40.69          1:40.69   
                         
Lingham Maja  2004  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  40.43  100m  1:30.41          1:30.41   
                         
Lundberg Tuva  2006  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  46.67  100m  1:40.48          1:40.48   
                         
Sundberg Nora  2005  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m    100m  DNS          DNS   
                         
Taberman Clara  2004  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  10  50m  47.18  100m  1:40.68          1:40.68   
                         
Todorovac Hallongren Benjamin  2006  Herrar  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  14  50m  54.13  100m  1:47.19          1:47.19   
                         
Westerdahl Clara  2005  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler  50m  48.42  100m  1:40.20          1:40.20   
                         
Öström Torun  2004  Damer  Täby Sim     
12 100m Me  Finaler                  DSQ   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 november 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  18:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner