2020-01-24   01:30:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Utmanaren, Täby sim

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 25/9 kl 17.00

Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 2 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-09-25    Utskriftsdatum  25 september 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:30   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 september 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Björnevik Ida  2007  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  12  50m  52.75              52.75   
                         
Blomqvist Alva  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  50.98              50.98   
                         
Blomqvist Axel  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  11  50m  51.92              51.92   
                         
Degerbalkan Deniz  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  44.81              44.81   
                         
Haux Oliver  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  48.01              48.01   
                         
Hällkvist Emmy  2008  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  51.14              51.14   
                         
Ladis Alexandros  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  51.01              51.01   
                         
Markowicz Caroline  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  10  50m  51.63              51.63   
                         
Seel Jesper  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler                  DSQ   
                         
Söderholm Ellie  2005  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  14  50m  53.41              53.41   
                         
Tarish Emil  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.64              47.64   
                         
Thoresson Arvid  2005  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  13  50m  52.82              52.82   
                         
Todorovac Hallon Benjamin  2006  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  47.18              47.18   
                         
Wiberg Linnea  2006  Damer  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  50.14              50.14   
                         
von Trzaska Gustav  2004  Herrar  Täby Sim     
2 50m Ry  Finaler  50m  49.17              49.17   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  25 september 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner