2021-12-01   16:08:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset NU Syysuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  NU Syysuinnit    Tulostuspivmr  17 syyskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamki    Tulostusaika  14:39   
  Jrjestj  Nurmijrven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  17 syyskuu 2016         
 
 
Laji 2, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Tapio Junninen  1995      27.69  59.99  1:36.24    2:06.46   
  Vanders  2:04.20                 
                     
Reko Patinen  1998      28.05  1:02.45  1:41.27    2:12.16   
  Nummelan Kisaajat  2:11.06                 
                     
Miro Juvonen  1994      30.88  1:03.87  1:48.27    2:21.52   
  Nurmijrven Uinti  2:15.34                 
                     
Eetu Einto  2001      29.76  1:07.46  1:49.48    2:25.02   
  Nurmijrven Uinti  2:24.08                 
                     
Joona Ruuskanen  2000      1:51.57  2:25.56      2:25.56   
  Cetus Espoo  2:50.57                 
                     
Santeri Tuomi  2001      33.80  1:13.47  1:59.80    2:35.68   
  Hyvinkn Uimaseura  2:33.33                 
                     
Ali Gardberg  2001      34.57  1:18.73  2:06.46    2:49.80   
  Simmis Wanda  2:47.43                 
                     
Miro Merinen  2003      41.86  1:29.49  2:22.70    3:03.80   
  Simmis Wanda  3:06.51                 
                     
Veerti Juurakko  2004      44.87  1:33.01  2:27.74    3:09.58   
  Cetus Espoo  3:01.46                 
                     
Jerry Roine  2002              DSQ   
  Jrvenpn Uintiklubi  2:54.30                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Sampo Nord  2005              DSQ   
  Vanders  3:25.35                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Urho Kkel  2005              DSQ   
  Tuusulan Uimaseura                   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
Yufei Meng  2004              DSQ   
  Cetus Espoo  3:14.91                 
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  17 syyskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Nurmijrven Uinti  Tulostusaika  14:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner