2020-01-19   01:30:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulukuunkisat 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Joulukuunkisat 2016    Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  12:42   
  Järjestäjä  Oulun Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  06 joulukuu 2016         
 
 
Laji 14, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Atte Moilanen  2001    515  31.76  1:09.59  1:49.55    2:22.15   
  Oulun Uinti 1906  2:20.15                 
                     
Tiitus Taskila  2001    488  32.14  1:08.86  1:52.02    2:24.72   
  Oulun Uinti 1906  2:23.73                 
                     
Lasse Pulkkinen  2002    479  32.33  1:10.77  1:52.45    2:25.69   
  Oulun Uinti 1906  2:24.40                 
                     
Severi Lieto  1998    417  30.88  1:10.66  1:56.60    2:32.53   
  Oulun Uinti 1906  2:33.30                 
                     
Elias Juntunen  2002    396  34.60  1:13.15  2:00.60    2:35.21   
  Kempeleen Pyrintö  2:35.76                 
                     
Anton Ukkola  2000    378  34.45  1:19.18  2:02.65    2:37.55   
  Oulun Uinti 1906  2:26.30                 
                     
Jere Keskiaho  2001    349  34.30  1:19.21  2:05.51    2:41.82   
  Oulun Uinti 1906  2:34.93                 
                     
Esa Hyrynkangas  2002    325  32.00  1:15.99  2:05.63    2:45.75   
  Oulun Lohet  2:49.70                 
                     
Toni Lipponen  2003    302  37.43  1:22.00  2:12.90    2:49.74   
  Kemin Uimaseura  2:50.01                 
                     
10  Magnus Kuitunen  2004    279  37.15  1:23.07  2:14.07    2:54.27   
  Oulun Uinti 1906  2:52.22                 
                     
11  Juuso Mikael Tiensuu  2001    245  39.67  1:26.75  2:18.87    3:02.08   
  Kemin Uimaseura  3:03.54                 
                     
12  Benjamin Evans  2003    233  46.91  1:33.98  2:27.53    3:05.23   
  Swimming Club Vuokatti  2:55.64                 
                     
13  Rasmus Koskela  2004    221  41.23  1:29.48  2:25.24    3:08.43   
  Oulun Uinti 1906  3:08.92                 
                     
14  Erik Peuhkuri  2006    152  52.99  1:44.23  2:48.70    3:33.17   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Joona Suorsa  2003              DSQ  100 
  Oulun Uinti 1906                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  06 joulukuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  12:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner