2019-08-22   10:06:47
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Results for JM/MU 2016

Below are all results from the competition shown by session.

FrÝggjarmorgun

┌rslit Kapping 9 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 9 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Fs Gentur Yngri  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            3:55.69   
  Margit H°jbro  2007      53.64        53.64   
  Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007      1:00.31        1:53.95   
  Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007      39.53        2:33.48   
  DÝs ┴ Horni  2007      1:22.21        3:55.69   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Reysta Gellurnar  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            2:33.32   
  Jonna Joensen  2005      36.47        36.47   
  Birita Vi­ Gil  2004      38.60        1:15.07   
  Bj°rk L S°rensen  2004      41.25        1:56.32   
  Krista Justinussen  2005      37.00        2:33.32   
                     
Hs4  2005  Havnar Svimjifelag            2:42.16   
  Kristina ═ Skßla  2005      34.23        34.23   
  Thomasen Birita Weihe  2005      1:00.89        1:35.12   
  Nancy N. Dam  2005      33.72        2:08.84   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      33.32        2:42.16   
                     
Reysti  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            3:03.70   
  Sissal Dalsß  2007      49.12        49.12   
  Rˇsa Hansen  2006      41.40        1:30.52   
  Anna Vi­ Gil  2006      48.12        2:18.64   
  Hildigunn Steinhˇlm  2007      45.06        3:03.70   
                     
Susvim Diddur  2006  Su­uroyar Svimjifelag            3:09.92   
  Birgit Thomsen  2006      41.22        41.22   
  Marnersdˇttir Katrin  2005      54.16        1:35.38   
  Sandra Sikivat Andersen  2005      43.63        2:19.01   
  Fljˇ­a Unadˇttir  2005      50.91        3:09.92   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Gentur  2003  Su­uroyar Svimjifelag            2:08.60   
  Petra A. Nielsen  2003      31.08        31.08   
  Elin Christiansen  2004      32.62        1:03.70   
  Laura Winther  2004      34.20        1:37.90   
  Lilja D Jacobsen  2003      30.70        2:08.60   
                     
Hs3  2003  Havnar Svimjifelag            2:13.27   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      32.42        32.42   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      35.35        1:07.77   
  Anna H°jgaard  2004      35.82        1:43.59   
  Sigri­ F Hansen  2003      29.68        2:13.27   
                     
Ăgir Diddurnar  2003  Ăgir Klaksvik            2:18.43   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      32.48        32.48   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      31.89        1:04.37   
  Bj°rt A Sigur­sson  2004      34.29        1:38.66   
  Marjun Hjelm  2005      39.77        2:18.43   
                     
Reysta Stj°rnurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            2:27.46   
  Miriam Larsen  2002      37.47        37.47   
  Emma L Nagurset  2004      36.34        1:13.81   
  Sunniva Leo  2005      37.67        1:51.48   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      35.98        2:27.46   
                     
Hs 5  2003  Havnar Svimjifelag            2:37.71   
  Miriam Mortensen  2004      37.45        37.45   
  Emma Clarita Sakarisson  2003      41.69        1:19.14   
  Bßra D. Nattestad  2004      41.14        2:00.28   
  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004      37.43        2:37.71   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Damur  2001  Su­uroyar Svimjifelag            1:55.12   
  Alisa Vestergňrd  2003      29.38        29.38   
  Brynhild Johannessen  2002      28.40        57.78   
  Lea Midjord  2002      30.17        1:27.95   
  Sßra R. Nysted  2001      27.17        1:55.12   
                     
Hs1 Jun Yngri  2002  Havnar Svimjifelag            2:00.28   
  Susanna Tummasardˇttir  2001      29.08        29.08   
  Vßr Eidesgaard  2001      27.39        56.47   
  Heidi K. Mikkelsen  2002      34.42        1:30.89   
  Karin Midjord  2001      29.39        2:00.28   
                     
Amazing Girls  2001  Ăgir Klaksvik            2:03.64   
  Sˇlvß A Sigur­sson  2002      30.14        30.14   
  S˙sanna T Justinussen  2002      31.38        1:01.52   
  Aimi A Lakjuni  2002      30.68        1:32.20   
  Maibritt Niclassen  2001      31.44        2:03.64   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1  1999  Ăgir Klaksvik            1:50.95   
  Signhild Joensen  2000      27.29        27.29   
  Jana Thomsen  2000      27.51        54.80   
  ┴sbj°rg Hjelm  1999      28.49        1:23.29   
  Barbara Debes  2000      27.66        1:50.95   
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner