2019-08-19   14:01:46
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Results for JM/MU 2016

Below are all results from the competition shown by session.

┌rslit Kapping 1 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 1 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:09   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Margit H°jbro  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:00.82        2:03.75   
Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    1:00.81        2:06.17   
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    2:13.61        2:09.32   
Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:06.40        2:15.10   
                     
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    42.15        1:25.20   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    47.68        1:36.14   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    53.01        1:49.16   
SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    56.07        1:57.33   
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ   
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ   
                     
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.90        1:13.17   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    37.13        1:16.59   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    36.74        1:16.76   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    38.30        1:21.31   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.87        1:21.95   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    39.98        1:23.09   
Bj°rt A Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    39.95        1:23.84   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    41.10        1:26.65   
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    42.99        1:28.70   
10  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    43.86        1:29.75   
11  S˙sanna Mortensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    44.26        1:33.23   
12  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            1:34.24   
13  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    47.89        1:39.07   
14  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    52.81        1:54.85   
15  Emma ═ T˙ni Jacobsen  2004  Svimjifelagi­ Flot    1:03.16        2:11.59   
                     
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.86        1:10.60   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    35.16        1:11.83   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    35.98        1:13.06   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    36.50        1:17.61   
Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot    40.96        1:26.13   
Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            DSQ   
                     
 
Kapping 1, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.84        1:03.11   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    32.80        1:08.76   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    33.38        1:09.70   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    34.63        1:14.35   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:09 
 
┌rslit Kapping 2 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 2 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:09   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 2, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:04.21  2:14.26  3:24.84  4:34.54  9:08.16   
          5:44.20  6:53.83  8:02.39       
                     
 
Kapping 2, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:04.00  2:14.09  3:25.06  4:34.99  9:07.44   
          5:44.73  6:54.77  8:03.44       
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:03.47  2:13.47  3:24.53  4:34.70  9:08.17   
          5:43.87  6:54.06  8:02.68       
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:10.62  2:28.39  3:45.52  5:02.30  10:07.73   
          6:19.57  7:36.39  8:53.77       
                     
 
Kapping 2, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    58.23  2:00.39  3:02.53  4:04.31  8:11.10   
          5:06.33  6:08.35  7:10.56       
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:03.26  2:08.63  3:14.11  4:19.66  8:42.94   
          5:25.60  6:31.86  7:37.99       
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    1:13.76  2:35.60  3:58.65  5:21.20  10:44.21   
          6:43.28  8:04.39  9:25.29       
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:09 
 
┌rslit Kapping 3 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 3 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:09   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 3, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    1:32.14  3:09.99  4:48.69    6:26.23   
                     
 
Kapping 3, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:12.52  2:31.33  3:51.01    5:10.46   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:15.52  2:37.84  3:59.30    5:17.72   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    1:15.20  2:37.91  4:00.82    5:19.08   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    1:22.03  2:53.01  4:25.17    5:54.40   
Emma L. Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    1:24.51  2:55.89  4:28.53    5:59.52   
                     
 
Kapping 3, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:02.85  2:09.04  3:16.90    4:24.73   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:04.46  2:11.79  3:20.34    4:27.04   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    1:08.71  2:20.08  3:31.49    4:41.56   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:11.78  2:28.91  3:45.47    4:59.53   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik    1:18.62  2:43.60  4:07.67    5:27.57   
Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag    1:26.67  3:01.87  4:35.16    6:06.44   
Miriam Larsen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI    1:23.86  3:00.25  4:35.35    6:10.41   
                     
 
Kapping 3, 400m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    1:05.60  2:13.66  3:21.19    4:28.08   
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    1:04.29  2:12.70  3:21.58    4:30.61   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    1:06.72  2:18.58  3:30.75    4:41.24   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:09 
 
┌rslit Kapping 4 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 4 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:09   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            46.50   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            46.98   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            47.98   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            49.31   
Sßmal Torkilsson  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:01.02   
Bjarki Rygshamar  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:06.05   
Silas Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            41.53   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            42.13   
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            44.06   
John Thomsen BŠrendsen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            45.39   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            45.92   
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            46.31   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            47.12   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            48.41   
David Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            48.49   
10  Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            48.75   
11  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag            49.57   
12  SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            51.53   
13  Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            56.12   
14  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            57.73   
Jˇgvan Torkilsson  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag            34.31   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            34.56   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag            34.79   
Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            37.40   
Magnus Kristiansen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI            37.44   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            39.89   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            40.05   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            40.81   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            42.97   
10  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag            45.86   
11  Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            50.80   
                     
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.36   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            31.64   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            32.09   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik            32.93   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            35.48   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            37.05   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            37.62   
                     
 
Kapping 4, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            28.08   
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag            28.42   
Birni Sigvardsen  1999  Havnar Svimjifelag            30.73   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag            32.37   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            35.64   
PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag            36.08   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:09 
 
┌rslit Kapping 5 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 5 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:09   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:07.77   
Margit H°jbro  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:08.91   
Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            1:10.21   
DÝs ┴ Horni  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            35.84   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            42.14   
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            48.49   
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik            49.94   
Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            50.18   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            59.71   
LÝv Heimsdˇttir  2006  Su­uroyar Svimjifelag            1:08.62   
Fljˇ­a Unadˇttir  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
Sandra Sikivat Andersen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            32.73   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            35.05   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag            35.58   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            36.65   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            38.04   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            38.91   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            41.19   
Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            43.72   
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            45.07   
10  Emma L. Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            45.97   
11  S˙sanna Mortensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            47.63   
12  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            51.35   
13  Kristina KjŠrbŠk Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            51.39   
Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag            DSQ   
Emma ═ T˙ni Jacobsen  2004  Svimjifelagi­ Flot            DSQ   
                     
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            29.78   
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            29.99   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            32.54   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag            32.58   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            32.96   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            35.71   
Maibritt Niclassen  2001  Ăgir Klaksvik            35.75   
Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            39.92   
                     
 
Kapping 5, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            29.55   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            29.91   
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            30.59   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.61   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag            33.48   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:09 
 
┌rslit Kapping 6 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 6 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:09   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    58.03        2:05.57   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    46.40        1:38.69   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    47.98        1:43.44   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    32.72        1:12.46   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    37.91        1:22.13   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    38.41        1:25.80   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    38.61        1:29.61   
                     
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.68        1:02.68   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag    30.20        1:05.35   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.78        1:06.46   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    32.15        1:11.94   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.98        1:18.24   
                     
 
Kapping 6, 100m Firvald Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    27.16        58.66   
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    28.03        1:01.39   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.07        1:04.58   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    29.00        1:07.31   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    32.08        1:11.30   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:09 
 
┌rslit Kapping 7 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 7 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:09   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    39.69  1:26.72  2:21.58    3:03.79   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    55.31  1:47.52  2:45.21    3:31.75   
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik    49.51  1:46.51  2:52.11    3:43.22   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.15  1:18.56  2:07.90    2:48.12   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.60  1:22.16  2:10.50    2:50.89   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    41.96  1:30.34  2:16.33    2:56.89   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    4:03.74        3:10.87   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    51.51  1:40.57  2:39.15    3:23.28   
                     
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.12  1:07.75  1:49.40    2:24.92   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.00  1:11.49  1:55.81    2:27.44   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    34.85  1:15.50  1:59.53    2:35.05   
Sˇlvß A Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    36.09  1:17.40  2:01.96    2:39.21   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.65  1:21.37  2:08.49    2:49.59   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    37.13  1:29.38  2:28.38    3:10.46   
Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag    45.10  1:35.37  2:34.30    3:24.82   
                     
 
Kapping 7, 200m Blanda­ Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    33.26  1:07.46  1:52.11    2:25.51   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    32.96  1:13.29  1:54.24    2:27.76   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    35.73  1:16.06  2:02.84    2:45.87   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:09 
 
┌rslit Kapping 8 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 8 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    41.94        1:25.51   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    39.72        1:26.18   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    41.35        1:30.09   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag    43.74        1:30.48   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:33.53        1:33.53   
Silas Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.97        1:46.20   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    48.05        1:49.16   
Sßmal Torkilsson  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    53.30        1:55.71   
                     
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    36.34        1:14.23   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    35.68        1:14.39   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.74        1:15.50   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    40.71        1:25.87   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:28.01        1:28.12   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    42.60        1:29.38   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    42.33        1:32.14   
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    41.86        1:32.27   
John Thomsen BŠrendsen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    41.21        1:32.43   
10  Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag    43.16        1:34.61   
11  David Gislason  2005  Havnar Svimjifelag    44.62        1:35.57   
12  Bergur J°kladal  2004  Havnar Svimjifelag    43.99        1:37.44   
13  Jˇgvan Torkilsson  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.03        1:39.16   
14  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    47.07        1:39.84   
15  Boas E. H°gnesen  2004  Havnar Svimjifelag    47.62        1:40.41   
Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DSQ   
                     
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    28.36        58.97   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    29.34        1:00.93   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    30.90        1:03.45   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    30.64        1:04.91   
Magnus Kristiansen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI    32.22        1:08.15   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    32.99        1:09.29   
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    32.33        1:12.07   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag    33.53        1:13.22   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.64        1:13.68   
10  Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    34.76        1:13.92   
11  Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    36.77        1:14.55   
12  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    35.89        1:15.52   
13  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    35.29        1:15.97   
14  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    36.86        1:16.62   
15  Tˇki Hßkunarson  2003  Havnar Svimjifelag    40.00        1:25.97   
16  Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    45.04        1:32.77   
17  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    43.27        1:33.11   
                     
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    26.60        55.44   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    27.66        57.20   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag    28.73        58.46   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    29.03        59.50   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    29.13        59.88   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    29.11        1:03.38   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot    30.49        1:04.67   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.05        1:05.70   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    30.28        1:05.85   
                     
 
Kapping 8, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    25.79        53.29   
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    25.98        54.48   
Birni Sigvardsen  1999  Havnar Svimjifelag    26.82        56.05   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    28.02        58.03   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    28.16        59.40   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    28.59        59.70   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    31.83        1:08.75   
PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag    32.61        1:09.42   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 9 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 9 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Fs Gentur Yngri  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            3:55.69   
  Margit H°jbro  2007      53.64        53.64   
  Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007      1:00.31        1:53.95   
  Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007      39.53        2:33.48   
  DÝs ┴ Horni  2007      1:22.21        3:55.69   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Reysta Gellurnar  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            2:33.32   
  Jonna Joensen  2005      36.47        36.47   
  Birita Vi­ Gil  2004      38.60        1:15.07   
  Bj°rk L S°rensen  2004      41.25        1:56.32   
  Krista Justinussen  2005      37.00        2:33.32   
                     
Hs4  2005  Havnar Svimjifelag            2:42.16   
  Kristina ═ Skßla  2005      34.23        34.23   
  Thomasen Birita Weihe  2005      1:00.89        1:35.12   
  Nancy N. Dam  2005      33.72        2:08.84   
  Elisabeth Erlendsdˇttir  2005      33.32        2:42.16   
                     
Reysti  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            3:03.70   
  Sissal Dalsß  2007      49.12        49.12   
  Rˇsa Hansen  2006      41.40        1:30.52   
  Anna Vi­ Gil  2006      48.12        2:18.64   
  Hildigunn Steinhˇlm  2007      45.06        3:03.70   
                     
Susvim Diddur  2006  Su­uroyar Svimjifelag            3:09.92   
  Birgit Thomsen  2006      41.22        41.22   
  Marnersdˇttir Katrin  2005      54.16        1:35.38   
  Sandra Sikivat Andersen  2005      43.63        2:19.01   
  Fljˇ­a Unadˇttir  2005      50.91        3:09.92   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Gentur  2003  Su­uroyar Svimjifelag            2:08.60   
  Petra A. Nielsen  2003      31.08        31.08   
  Elin Christiansen  2004      32.62        1:03.70   
  Laura Winther  2004      34.20        1:37.90   
  Lilja D Jacobsen  2003      30.70        2:08.60   
                     
Hs3  2003  Havnar Svimjifelag            2:13.27   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      32.42        32.42   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      35.35        1:07.77   
  Anna H°jgaard  2004      35.82        1:43.59   
  Sigri­ F Hansen  2003      29.68        2:13.27   
                     
Ăgir Diddurnar  2003  Ăgir Klaksvik            2:18.43   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      32.48        32.48   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      31.89        1:04.37   
  Bj°rt A Sigur­sson  2004      34.29        1:38.66   
  Marjun Hjelm  2005      39.77        2:18.43   
                     
Reysta Stj°rnurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            2:27.46   
  Miriam Larsen  2002      37.47        37.47   
  Emma L Nagurset  2004      36.34        1:13.81   
  Sunniva Leo  2005      37.67        1:51.48   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      35.98        2:27.46   
                     
Hs 5  2003  Havnar Svimjifelag            2:37.71   
  Miriam Mortensen  2004      37.45        37.45   
  Emma Clarita Sakarisson  2003      41.69        1:19.14   
  Bßra D. Nattestad  2004      41.14        2:00.28   
  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004      37.43        2:37.71   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Damur  2001  Su­uroyar Svimjifelag            1:55.12   
  Alisa Vestergňrd  2003      29.38        29.38   
  Brynhild Johannessen  2002      28.40        57.78   
  Lea Midjord  2002      30.17        1:27.95   
  Sßra R. Nysted  2001      27.17        1:55.12   
                     
Hs1 Jun Yngri  2002  Havnar Svimjifelag            2:00.28   
  Susanna Tummasardˇttir  2001      29.08        29.08   
  Vßr Eidesgaard  2001      27.39        56.47   
  Heidi K. Mikkelsen  2002      34.42        1:30.89   
  Karin Midjord  2001      29.39        2:00.28   
                     
Amazing Girls  2001  Ăgir Klaksvik            2:03.64   
  Sˇlvß A Sigur­sson  2002      30.14        30.14   
  S˙sanna T Justinussen  2002      31.38        1:01.52   
  Aimi A Lakjuni  2002      30.68        1:32.20   
  Maibritt Niclassen  2001      31.44        2:03.64   
                     
                     
 
Kapping 9, 4X50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1  1999  Ăgir Klaksvik            1:50.95   
  Signhild Joensen  2000      27.29        27.29   
  Jana Thomsen  2000      27.51        54.80   
  ┴sbj°rg Hjelm  1999      28.49        1:23.29   
  Barbara Debes  2000      27.66        1:50.95   
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 10 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 10 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag    48.89        1:39.50   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    49.59        1:41.92   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag    53.04        1:46.76   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    52.97        1:47.18   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    2:02.40        2:02.40   
Sßmal Torkilsson  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:00.65        2:07.75   
Silas Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.66        1:29.57   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    43.72        1:29.99   
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.99        1:33.45   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    47.40        1:35.52   
John Thomsen BŠrendsen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    46.04        1:38.01   
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    48.26        1:39.80   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    50.45        1:44.27   
Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag    54.86        1:56.84   
Jˇgvan Torkilsson  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    58.95        2:04.86   
Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  Ikki r°rsla 50m vend 
Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  Ikki r°rsla 50m vend 
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    34.33        1:11.36   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    36.26        1:14.39   
Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    40.98        1:22.14   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    40.83        1:24.77   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag    42.21        1:28.66   
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.80        1:08.11   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.97        1:08.23   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    33.62        1:10.51   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot    38.64        1:20.93   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    38.24        1:20.95   
                     
 
Kapping 10, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    29.14        59.44   
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    29.78        1:02.01   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    31.68        1:04.90   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    33.76        1:10.63   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    39.33        1:22.84   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 11 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 11 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 11, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:15.53  2:37.83  4:01.05  5:23.25  10:58.22   
          6:47.30  8:10.78  9:34.82       
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    1:19.39  2:46.62  4:14.02  5:41.24  11:29.42   
          7:08.06  8:35.23  10:03.35       
                     
 
Kapping 11, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    1:04.87  2:12.51  3:20.05  4:27.71  8:54.23   
          5:34.98  6:41.94  7:48.31       
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:04.55  2:12.67  3:20.26  4:28.16  9:15.42   
          5:35.81  6:44.22  7:56.75       
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    1:10.68  2:24.04  3:38.91  4:53.55  9:50.81   
          6:08.17  7:22.68  8:37.07       
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:10.69  2:29.67  3:48.85  5:07.10  10:17.78   
          6:25.66  7:44.07  9:01.62       
Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag    1:34.21  3:17.59  4:58.92  6:39.47  13:11.71   
          8:19.83  9:57.52  11:35.71       
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
                     
 
Kapping 11, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
          500m  600m  700m       











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    1:08.04  2:19.91  3:30.61  4:40.57  9:16.73   
          5:50.04  6:59.77  8:08.98       
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    1:07.97  2:19.88  3:31.05  4:42.25  9:27.08   
          5:53.95  7:06.06  8:17.90       
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 12 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 12 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            3:12.17   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            3:19.04   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            3:36.16   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            4:05.53   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    37.70  1:19.83  2:01.34    2:39.80   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    37.15  1:19.08  1:59.48    2:42.17   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    38.52  1:23.09  2:07.82    2:51.06   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    42.87  1:30.98  2:18.78    3:05.13   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    42.80  1:32.30  2:23.83    3:15.47   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.86  1:34.06  2:25.85    3:16.00   
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    44.54  1:37.48  2:26.75    3:20.26   
Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag    43.84  1:38.39  2:29.33    3:26.02   
Jˇgvan Torkilsson  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    50.10  1:45.00  2:39.19    3:35.68   
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    28.92  1:01.61  1:35.13    2:07.78   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    29.46  1:02.29  1:37.23    2:11.97   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    32.01  1:07.22  1:44.04    2:18.58   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    33.38  1:09.90  1:46.85    2:23.59   
Magnus Kristiansen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI    32.74  1:12.13  1:52.71    2:30.32   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.59  1:11.81  1:52.98    2:30.92   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    36.81  1:17.86  2:00.88    2:41.28   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    35.43  1:16.31  2:00.34    2:42.24   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    36.38  1:18.52  2:02.22    2:47.55   
10  R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    38.24  1:24.18  2:09.50    2:49.98   
11  Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    38.41  1:23.09  2:09.08    2:51.03   
12  Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    46.62  1:39.25  2:29.53    3:17.77   
13  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    44.08  1:36.76  2:31.41    3:23.69   
Tˇki Hßkunarson  2003  Havnar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    28.50  1:00.43  1:32.36    2:02.09   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.99  1:00.49  1:33.13    2:03.97   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.33  1:00.19  1:32.91    2:04.10   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    29.93  1:03.55  1:37.56    2:11.55   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag    31.46  1:06.49  1:42.15    2:15.60   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    31.74  1:08.34  1:46.82    2:21.88   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.58  1:09.65  1:46.99    2:23.52   
                     
 
Kapping 12, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    27.15  56.72  1:26.52    1:55.92   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    28.68  59.72  1:31.19    2:01.30   
Birni Sigvardsen  1999  Havnar Svimjifelag    28.06  58.32  1:29.82    2:01.35   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    27.20  57.34  1:29.12    2:02.00   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    29.12  1:01.66  1:35.75    2:09.68   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    29.80  1:04.23  1:39.73    2:12.61   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    33.25  1:12.66  1:54.35    2:34.83   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 13 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 13 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            47.16   
Sissal Dalsß  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            50.63   
Margit H°jbro  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            51.80   
Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            52.39   
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            54.77   
DÝs ┴ Horni  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:06.36   
                     
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            33.09   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            33.99   
Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            36.47   
Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            36.60   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            36.71   
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik            39.42   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            41.04   
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            42.16   
Sandra Sikivat Andersen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            43.79   
10  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            45.86   
11  Anna Vi­ Gil  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            48.59   
12  Fljˇ­a Unadˇttir  2005  Su­uroyar Svimjifelag            52.29   
13  Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            52.30   
14  Arina Joensen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            53.62   
Eydna S˙sanna ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
LÝv Heimsdˇttir  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            29.12   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            30.61   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag            30.73   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            31.09   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            31.74   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            32.07   
Bj°rt A Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            32.69   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            32.71   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            32.97   
10  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            33.35   
11  Katrina Vang  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            33.79   
12  Emma L. Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            34.24   
13  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            34.59   
14  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            35.51   
15  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            36.36   
16  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            37.30   
17  S˙sanna Mortensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            37.79   
18  Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            38.79   
19  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            39.82   
20  Kristina KjŠrbŠk Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            40.64   
21  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            41.38   
22  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag            41.79   
23  Emma ═ T˙ni Jacobsen  2004  Svimjifelagi­ Flot            46.33   
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            27.18   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            27.45   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag            29.38   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            29.41   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag            29.61   
Sˇlvß A Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik            29.65   
Maibritt Niclassen  2001  Ăgir Klaksvik            30.96   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            31.04   
Aimi A Lakjuni  2002  Ăgir Klaksvik            31.50   
10  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            32.42   
11  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            32.51   
12  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            33.09   
13  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            34.47   
14  Miriam Larsen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI            37.64   
Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag            DNS   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 13, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            27.43   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag            27.81   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            28.15   
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik            28.16   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik            28.64   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag            30.29   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 14 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 14 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 14, 200m Blanda­ Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    43.44  1:32.19  2:28.06    3:10.46   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    50.69  1:39.74  2:37.07    3:18.42   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Bringu, tß rygg var 
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Ëjavn arm i firvald 
                     
 
Kapping 14, 200m Blanda­ Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    33.54  1:15.13  2:05.35    2:41.36   
                     
 
Kapping 14, 200m Blanda­ Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    31.88  1:09.83  1:46.11    2:17.24   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.83  1:07.97  1:46.77    2:19.98   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.45  1:08.41  1:52.58    2:27.55   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    36.11  1:19.57  2:01.28    2:38.98   
                     
 
Kapping 14, 200m Blanda­ Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    28.27  1:04.56  1:40.28    2:14.29   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    30.70  1:06.53  1:46.87    2:18.30   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    33.38  1:12.95  1:59.78    2:33.99   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag            DSQ  Svam ß b˙k 3 vend 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 15 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 15 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:10   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 15, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    54.81  1:56.21  2:58.06    3:57.46   
                     
 
Kapping 15, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    41.11  1:27.51  2:13.00    2:57.71   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    40.43  1:26.70  2:14.36    2:59.57   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    46.59  1:39.46  2:34.53    3:30.50   
Katrina Vang  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    50.67  1:47.23  2:44.90    3:43.33   
Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    51.79  1:54.26  2:57.27    3:58.50   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ  Ëj°vn Beinspark 
                     
 
Kapping 15, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    38.28  1:21.44  2:05.52    2:47.02   
Sˇlvß A Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    39.12  1:22.02  2:05.71    2:47.59   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    39.71  1:23.71  2:08.33    2:53.01   
Aimi A Lakjuni  2002  Ăgir Klaksvik    40.38  1:24.04  2:08.82    2:53.62   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    42.30  1:29.46  2:17.59    3:06.09   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    45.30  1:36.88  2:32.06    3:24.77   
Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag    48.92  1:46.17  2:44.32    3:42.23   
Miriam Larsen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI    50.00  1:48.40  2:48.41    3:47.66   
                     
 
Kapping 15, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    36.72  1:18.04  2:00.05    2:41.52   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    39.70  1:26.53  2:14.62    3:03.91   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:10 
 
┌rslit Kapping 16 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 16 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            53.32   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            56.36   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            57.68   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            58.38   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:05.51   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            1:11.25   
Silas Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag            46.42   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            47.13   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            47.98   
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            48.31   
Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            51.45   
Boas E. H°gnesen  2004  Havnar Svimjifelag            55.68   
John Thomsen BŠrendsen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            58.46   
David Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            59.94   
Jˇgvan Torkilsson  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:02.95   
10  Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            1:07.84   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ  Fleir Firvspark stat 
                     
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag            39.63   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            39.93   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            42.73   
Magnus Kristiansen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI            43.47   
Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            43.55   
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag            45.56   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            46.61   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            47.37   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag            48.17   
10  Tˇki Hßkunarson  2003  Havnar Svimjifelag            48.75   
11  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag            52.06   
12  Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            59.63   
                     
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik            31.52   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            33.05   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            34.65   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            35.04   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag            36.82   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            37.16   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot            39.53   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            DSQ  Tjˇvstart 
                     
 
Kapping 16, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            29.07   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag            36.27   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            42.02   
PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag            42.50   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 17 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 17 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    1:00.72        2:09.34   
Margit H°jbro  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:07.99        2:10.83   
Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:06.75        2:15.38   
DÝs ┴ Horni  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:05.06        2:29.74   
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ  1 Hond vend bringu 
                     
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    39.38        1:26.78   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    39.90        1:27.43   
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    44.15        1:34.64   
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik    49.88        1:44.49   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    52.31        1:51.89   
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    50.69        1:53.78   
SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    54.31        1:57.75   
LÝv Heimsdˇttir  2006  Su­uroyar Svimjifelag    1:00.66        2:09.44   
Eydna S˙sanna ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:03.54        2:12.35   
Arina Joensen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Fljˇ­a Unadˇttir  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Bringu tß rygg skulu 
Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  Tjˇvstart 
Sandra Sikivat Andersen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ  ┴ b˙k Ý rygg vend 
                     
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.01        1:14.12   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.83        1:17.06   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    35.80        1:17.54   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    38.11        1:19.56   
Bj°rt A Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    38.02        1:22.61   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    38.03        1:26.06   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    39.71        1:26.56   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    40.60        1:29.40   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    42.13        1:30.87   
10  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    44.08        1:31.95   
11  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.89        1:32.32   
12  Katrina Vang  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    44.57        1:33.95   
13  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    42.75        1:34.13   
14  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    43.48        1:35.57   
15  S˙sanna Mortensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    46.34        1:39.68   
16  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    48.41        1:39.77   
17  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    48.13        1:40.62   
18  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    51.61        1:44.04   
19  Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag    49.03        1:48.12   
20  Kristina KjŠrbŠk Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    51.21        1:48.90   
21  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    1:55.56        1:55.56   
22  Emma ═ T˙ni Jacobsen  2004  Svimjifelagi­ Flot    59.38        2:03.73   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag            DSQ  undir i innslag i br 
                     
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.59        1:04.93   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    34.76        1:12.62   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    33.90        1:13.50   
Sˇlvß A Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    36.92        1:14.04   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    34.38        1:16.01   
Aimi A Lakjuni  2002  Ăgir Klaksvik    37.92        1:17.75   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.32        1:17.97   
Maibritt Niclassen  2001  Ăgir Klaksvik    37.41        1:18.77   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    39.22        1:23.81   
10  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    39.61        1:27.06   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag            DSQ  Fleira Firvsp i brin 
                     
 
Kapping 17, 100m Blanda­ Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    30.13        1:08.10   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    33.64        1:09.09   
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    32.28        1:09.13   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    31.72        1:10.61   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    35.49        1:18.99   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 18 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 18 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  19:15   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 18, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs 4  2004  Havnar Svimjifelag            6:21.00   
  SÝmun G. Nielsen  2005      42.43  1:30.38      1:30.38   
  Boas E. H°gnesen  2004      49.92  1:44.69      3:15.07   
  David Gislason  2005      46.15  2:17.98      5:33.05   
  Dßnjal Olsen  2004      47.95  47.95      6:21.00   
                     
                     
 
Kapping 18, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1 B4  2002  Havnar Svimjifelag            4:22.18   
  Ë­in Jßkupsson  2002      32.42  1:07.79      1:07.79   
  Johan Dam  2002      27.81  59.45      2:07.24   
  H°gni H. Thomassen  2002      32.23  1:12.26      3:19.50   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      30.08  1:02.68      4:22.18   
                     
Susvim Dreingir 2  2002  Su­uroyar Svimjifelag            4:58.47   
  Bartal Debess  2002      32.00  1:07.64      1:07.64   
  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003      36.68  1:16.67      2:24.31   
  Hans Jacob Hjelm  2003      36.52  1:17.41      3:41.72   
  R˙ni Bech  2002      34.62  1:16.75      4:58.47   
                     
Hs3  2002  Havnar Svimjifelag            5:29.74   
  Pauli Jacobsen  2002      41.88  1:32.37      1:32.37   
  Tˇki Hßkunarson  2003      40.42  1:24.93      2:57.30   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      36.48  1:17.71      4:15.01   
  Jˇnas L. Schiller  2003      35.10  1:14.73      5:29.74   
                     
Fs Dreingir Eldri  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            5:46.87   
  Jˇhann H°jbro  2004      35.92  1:21.87      1:21.87   
  Jˇgvan Torkilsson  2004      46.69  1:41.06      3:02.93   
  Bjarti H°jbro  2003      41.51  1:29.10      4:32.03   
  Bjartur Nˇn  2002      35.57  1:14.84      5:46.87   
                     
                     
 
Kapping 18, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Dreingir  2001  Su­uroyar Svimjifelag            4:35.42   
  Rˇi Bech  2001      26.51  56.04      56.04   
  Hugin NŠs Lave  2001      28.57  59.67      1:55.71   
  Heini Hansen  2003      45.54  1:34.36      3:30.07   
  Rani Jacobsen  2001      31.08  1:05.35      4:35.42   
                     
Flot  2000  Svimjifelagi­ Flot            4:43.28   
  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001      29.49  1:03.62      1:03.62   
  Ronni Petersen  2001      30.09  1:04.57      2:08.19   
  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004      41.37  1:29.29      3:37.48   
  Sigmundur J. Djurhuus  2000      29.81  1:05.80      4:43.28   
                     
                     
 
Kapping 18, 4X100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1 Jun Eldri  1999  Havnar Svimjifelag            3:59.98   
  Birni Sigvardsen  1999      26.88  56.41      56.41   
  Johan Hofgaard  1998      28.20  1:00.25      1:56.66   
  Niels Nattestad  1998      30.45  1:02.84      2:59.50   
  Marius Gardshodn  1998      29.20  1:00.48      3:59.98   
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  19:15 
 
┌rslit Kapping 19 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 19 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Margit H°jbro  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            57.33   
Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI            57.64   
Rebekka Rˇ­insdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:04.53   
Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:04.97   
DÝs ┴ Horni  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:06.83   
                     
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag            39.42   
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            42.97   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag            43.61   
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik            46.89   
Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            47.35   
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            51.25   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            51.97   
SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            57.09   
Eydna S˙sanna ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag            57.10   
10  Anna Vi­ Gil  2006  Svimjifelagi­ REYSTI            57.71   
11  Sandra Sikivat Andersen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            57.72   
12  LÝv Heimsdˇttir  2006  Su­uroyar Svimjifelag            57.82   
13  Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            1:05.22   
Fljˇ­a Unadˇttir  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            33.35   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            35.44   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            36.95   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik            37.40   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            37.73   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag            38.89   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            38.95   
Bj°rt A Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik            40.21   
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag            40.27   
10  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag            40.43   
11  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag            42.03   
12  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            42.15   
13  S˙sanna Mortensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            42.35   
14  Katrina Vang  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            44.99   
15  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            45.39   
16  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            45.67   
17  Kristina KjŠrbŠk Hansen  2003  Ăgir Klaksvik            48.64   
18  Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            48.98   
Emma Clarita Sakarisson  2003  Havnar Svimjifelag            DNF   
                     
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag            32.40   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag            33.90   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag            34.10   
Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot            38.53   
Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik            39.72   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag            40.31   
Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            41.92   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 19, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik            30.54   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik            31.78   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag            34.57   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 20 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 20 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 20, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:20.57  2:46.12  4:12.69    5:32.43   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    1:19.97  2:46.20  4:12.22    5:36.62   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    1:25.38  2:57.98  4:30.18    5:57.78   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    1:33.20  3:09.71  4:44.22    6:17.27   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    4:15.33  6:53.39      6:53.39   
                     
 
Kapping 20, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    1:03.65  2:13.49  3:23.57    4:31.03   
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    1:07.45  2:21.79  3:37.32    4:49.15   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    1:11.26  2:26.18  3:40.98    4:51.21   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    1:11.94  2:29.19  3:45.52    4:59.56   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    1:13.54  2:38.27  4:03.56    5:27.22   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    1:27.41  2:59.28  4:30.76    6:00.13   
                     
 
Kapping 20, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:04.27  2:13.98  3:24.87    4:34.83   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:03.92  2:13.25  3:24.91    4:35.41   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    1:04.29  2:14.74  3:25.87    4:36.03   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag    1:04.18  2:17.10  3:31.46    4:45.44   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    1:09.21  2:25.12  3:41.08    4:55.97   
                     
 
Kapping 20, 400m FrÝsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    1:00.82  2:04.94  3:09.78    4:13.69   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    1:01.53  2:06.40  3:11.24    4:15.39   
Birni Sigvardsen  1999  Havnar Svimjifelag    1:01.73  2:07.57  3:14.41    4:21.55   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    1:02.34  2:08.03  3:20.60    4:32.23   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag    1:05.73  2:16.65  3:28.13    4:36.99   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    1:11.34  2:31.21  3:50.20    5:08.17   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 21 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 21 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik            1:49.66   
                     
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag            12.22   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            1:26.94   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            1:33.90   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            1:34.16   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.17        1:06.51   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.08        1:09.53   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    33.44        1:11.29   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    37.22        1:22.28   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:56.93        1:56.93   
                     
 
Kapping 21, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    30.95        1:05.50   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    30.45        1:07.19   
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    33.03        1:12.02   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 22 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 22 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 22, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    46.35  1:34.19  2:21.56    3:06.38   
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    45.81  1:34.83  2:23.01    3:07.48   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    46.20  1:35.47  2:23.94    3:08.17   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    48.26  1:40.76  2:33.29    3:22.98   
John Thomsen BŠrendsen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 22, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    36.01  1:16.26  1:57.34    2:38.28   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    38.69  1:19.56  2:01.90    2:43.87   
Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    39.79  1:23.51  2:08.11    2:51.53   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    39.76  1:24.59  2:10.56    2:53.74   
                     
 
Kapping 22, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    33.85  1:09.37  1:45.83    2:22.22   
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    34.64  1:12.23  1:49.39    2:23.96   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.48  1:11.82  1:50.22    2:27.97   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    35.76  1:14.84  1:55.84    2:35.10   
                     
 
Kapping 22, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    30.56  1:04.10  1:37.50    2:11.03   
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    30.61  1:05.00  1:41.68    2:17.77   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    33.35  1:07.93  1:43.35    2:17.96   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    39.37  1:22.20  2:05.76    2:49.22   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 23 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 23 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 23, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    37.71  1:21.09  2:05.38    2:47.21   
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    40.79  1:28.23  2:16.04    3:01.10   
Krista Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    42.15  1:31.49  2:21.67    3:05.96   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    42.11  1:33.41  2:25.75    3:17.23   
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    43.78  1:38.93  2:37.64    3:34.17   
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 23, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.08  1:10.63  1:48.01    2:26.38   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    33.66  1:11.29  1:50.38    2:28.80   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    34.02  1:12.15  1:51.71    2:30.34   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    35.13  1:15.33  1:57.39    2:39.25   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    36.02  1:18.62  2:04.56    2:47.41   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    38.63  1:23.30  2:09.26    2:53.01   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    1:23.87  2:09.22  2:53.83    2:53.83   
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    40.28  1:26.73  2:12.90    2:54.23   
Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    39.83  1:26.29  2:12.60    2:54.75   
10  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    1:26.43  2:13.54  2:58.87    2:58.87   
11  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    1:28.64  2:17.03  3:03.74    3:03.74   
12  Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    1:29.21  2:19.67  3:06.04    3:06.04   
13  Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag    1:32.73  2:24.86  3:11.63    3:11.63   
14  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    46.26  1:39.97  2:33.95    3:26.44   
                     
 
Kapping 23, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    29.49  1:00.95  1:32.66    2:03.95   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    29.81  1:02.22  1:35.31    2:08.09   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    31.80  1:06.17  1:41.35    2:16.33   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    32.87  1:07.90  1:42.88    2:17.71   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.18  1:08.24  1:45.38    2:21.33   
Sˇlvß A Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    33.28  1:10.19  1:47.26    2:22.75   
Maibritt Niclassen  2001  Ăgir Klaksvik    33.24  1:09.95  1:48.14    2:25.77   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    33.65  1:11.98  1:51.60    2:31.48   
Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    35.28  1:16.20  1:59.53    2:40.31   
10  Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    36.79  1:19.44  2:04.28    2:45.68   
11  Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag    3:11.63        3:11.63   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 23, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    31.18  1:04.00  1:36.61    2:07.30   
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    30.92  1:03.98  1:36.64    2:07.32   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    31.59  1:06.39  1:41.72    2:14.52   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    31.82  1:06.66  1:41.71    2:14.71   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 24 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 24 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:11   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            49.17   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            49.64   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            50.23   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            41.36   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            43.94   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            53.60   
Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            57.91   
Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DSQ   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            DSQ   
                     
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag            31.49   
Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag            34.84   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik            35.92   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            38.01   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag            38.83   
Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag            42.40   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag            50.96   
Magnus Kristiansen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag            28.32   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag            28.67   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag            30.70   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot            33.90   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag            33.95   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik            DSQ   
                     
 
Kapping 24, 50m Firvald Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag            26.01   
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag            27.37   
Birni Sigvardsen  1999  Havnar Svimjifelag            28.33   
Johan Hofgaard  1998  Havnar Svimjifelag            29.46   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag            29.73   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag            30.16   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot            33.99   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:11 
 
┌rslit Kapping 25 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 25 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:12   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    1:05.14        2:16.78   
Margit H°jbro  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:06.86        2:17.28   
Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    49.22        1:44.82   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    51.62        1:48.74   
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik    2:28.49        2:01.48   
Krista Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    58.90        2:01.98   
SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    59.90        2:08.94   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    1:00.46        2:09.64   
Fljˇ­a Unadˇttir  2005  Su­uroyar Svimjifelag    1:02.01        2:18.26   
Sandra Sikivat Andersen  2005  Su­uroyar Svimjifelag    1:02.94        2:22.82   
Eydna S˙sanna ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:09.34        2:25.25   
10  LÝv Heimsdˇttir  2006  Su­uroyar Svimjifelag    1:11.16        2:36.76   
Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    40.33        1:23.26   
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.60        1:24.02   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    40.83        1:26.53   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    42.48        1:29.83   
Bj°rt A Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    45.04        1:37.42   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    47.42        1:41.38   
Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    49.98        1:45.34   
Katrina Vang  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    48.69        1:46.42   
Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag    53.46        1:52.58   
10  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    52.87        1:52.66   
11  Birita Vi­ Gil  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    56.43        1:58.77   
12  Bj°rk L S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    58.11        2:03.82   
Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.93        1:16.62   
Sˇlvß A Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    38.50        1:19.66   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    37.73        1:20.57   
Aimi A Lakjuni  2002  Ăgir Klaksvik    38.78        1:23.76   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    40.45        1:26.08   
Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    45.04        1:36.49   
Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag    46.08        1:38.44   
Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag    46.87        1:43.67   
Miriam Larsen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI    48.60        1:46.29   
                     
 
Kapping 25, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    34.41        1:13.62   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    38.45        1:24.84   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:12 
 
┌rslit Kapping 26 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 26 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:12   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    52.59        1:53.97   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag    59.25        2:03.57   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    1:01.00        2:03.65   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    50.10        1:42.38   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    47.59        1:42.52   
Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    53.39        1:52.63   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag    52.49        1:52.88   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    56.00        2:00.70   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag    59.29        2:06.29   
Boas E. H°gnesen  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ   
Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DSQ   
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    39.71        1:24.10   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag    40.93        1:28.35   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    41.47        1:29.90   
Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    45.75        1:37.29   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    47.71        1:39.73   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    47.59        1:42.92   
H°gni H. Thomassen  2002  Havnar Svimjifelag    47.52        1:43.08   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    49.05        1:43.17   
Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    51.18        1:50.18   
Magnus Kristiansen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI            DNS   
Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
Tˇki Hßkunarson  2003  Havnar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    32.08        1:07.21   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    34.21        1:11.82   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    36.30        1:18.06   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    37.96        1:20.72   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag    38.41        1:22.65   
Ronni Petersen  2001  Svimjifelagi­ Flot    40.06        1:27.22   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    41.68        1:30.40   
                     
 
Kapping 26, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    29.98        1:04.10   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    38.94        1:23.06   
PŠtur H°jgaard  1999  Havnar Svimjifelag    43.55        1:32.65   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:12 
 
┌rslit Kapping 27 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 27 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  15:07   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 27, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Reysta Gellurnar  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            5:51.38   
  Jonna Joensen  2005      37.92  1:22.32      1:22.32   
  Rˇsa Hansen  2006      44.78  1:38.78      3:01.10   
  Krista Justinussen  2005      42.06  1:28.35      4:29.45   
  Sunniva Leo  2005      38.30  1:21.93      5:51.38   
                     
                     
 
Kapping 27, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Gentur  2003  Su­uroyar Svimjifelag            4:47.14   
  Lilja D Jacobsen  2003      32.98  1:08.84      1:08.84   
  Elin Christiansen  2004      34.67  1:12.26      2:21.10   
  Laura Winther  2004      36.09  1:15.82      3:36.92   
  Petra A. Nielsen  2003      32.84  1:10.22      4:47.14   
                     
Hs3  2003  Havnar Svimjifelag            5:10.05   
  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004      36.86  1:20.22      1:20.22   
  Anna H°jgaard  2004      20.69  2:01.36      3:21.58   
  Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004      41.95  1:12.95      4:34.53   
  Sigri­ F Hansen  2003      35.52  35.52      5:10.05   
                     
Ăgir Diddurnar  2003  Ăgir Klaksvik            5:23.92   
  Rebekka Trygvadˇttir  2004      33.27  1:07.94      1:07.94   
  Bj°rt A Sigur­sson  2004      35.18  1:13.40      2:21.34   
  Marjun Hjelm  2005      40.99  1:29.55      3:50.89   
  Kristina KjŠrbŠk Hansen  2003      42.53  1:33.03      5:23.92   
                     
Reysta Stj°rnurnar  2004  Svimjifelagi­ REYSTI            5:49.53   
  Birita Vi­ Gil  2004      40.47  1:29.55      1:29.55   
  Bj°rk L S°rensen  2004      44.86  1:36.86      3:06.41   
  Emma L Nagurset  2004      38.54  1:22.66      4:29.07   
  Malan Jˇhansdˇttir  2004      37.64  1:20.46      5:49.53   
                     
                     
 
Kapping 27, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Damur  2001  Su­uroyar Svimjifelag            4:17.06   
  Alisa Vestergňrd  2003      30.49  1:04.84      1:04.84   
  Brynhild Johannessen  2002      30.02  1:03.93      2:08.77   
  Lea Midjord  2002      31.87  1:07.77      3:16.54   
  Sßra R. Nysted  2001      27.97  1:00.52      4:17.06   
                     
Hs1 Jun Yngri  2002  Havnar Svimjifelag            4:18.72   
  Vßr Eidesgaard  2001      28.55  59.24      59.24   
  Susanna Tummasardˇttir  2001      29.37  1:01.86      2:01.10   
  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002      33.88  1:13.36      3:14.46   
  Karin Midjord  2001      30.21  1:04.26      4:18.72   
                     
Amazing Girls  2001  Ăgir Klaksvik            4:38.32   
  Sˇlvß A Sigur­sson  2002      32.36  1:07.51      1:07.51   
  Maibritt Niclassen  2001      33.39  1:08.59      2:16.10   
  Aimi A Lakjuni  2002      32.24  1:08.45      3:24.55   
  Sˇlveig Steinhˇlm  2002      34.43  1:13.77      4:38.32   
                     
                     
 
Kapping 27, 4X100m FrÝsvimjing Kvinnu, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m      Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Ăgir 1  1999  Ăgir Klaksvik            3:59.07   
  Barbara Debes  2000      29.05  1:01.04      1:01.04   
  Jana Thomsen  2000      28.03  58.40      1:59.44   
  ┴sbj°rg Hjelm  1999      29.46  1:01.08      3:00.52   
  Signhild Joensen  2000      27.86  58.55      3:59.07   
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  15:07 
 
┌rslit Kapping 28 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 28 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  18:59   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Fs Dreingir Yngri  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            3:03.88   
  Filip Ilic  2006      42.19        42.19   
  Vuk Ilic  2006      48.00        1:30.19   
  Sßmal Torkilsson  2006      48.30        2:18.49   
  Silas Toftegaard  2006      45.39        3:03.88   
                     
                     
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Dreingir  2004  Su­uroyar Svimjifelag            2:38.66   
  Teitur Winther  2005      41.57        41.57   
  SÝmun Debess  2005      39.40        1:20.97   
  Hans Jˇn Debess Bech  2004      39.33        2:00.30   
  R˙ni Dahl  2004      38.36        2:38.66   
                     
Hs 4  2004  Havnar Svimjifelag            2:50.29   
  Boas E. H°gnesen  2004      46.83        46.83   
  David Gislason  2005      42.18        1:29.01   
  Niklas Jˇgvan Arge  2004      41.15        2:10.16   
  Dßnjal Olsen  2004      40.13        2:50.29   
                     
                     
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1 B4  2002  Havnar Svimjifelag            2:00.94   
  H°gni H. Thomassen  2002      32.31        32.31   
  Johan Dam  2002      27.20        59.51   
  Ë­in Jßkupsson  2002      31.41        1:30.92   
  Bartal E. Eidesgaard  2003      30.02        2:00.94   
                     
Susvim Dreingir 2  2002  Su­uroyar Svimjifelag            2:12.38   
  R˙ni Bech  2002      32.86        32.86   
  Bartal Debess  2002      30.30        1:03.16   
  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003      34.90        1:38.06   
  Hans Jacob Hjelm  2003      34.32        2:12.38   
                     
Hs3  2002  Havnar Svimjifelag            2:24.29   
  Jˇhannis Erlendsson  2003      33.44        33.44   
  Jˇnas L. Schiller  2003      33.12        1:06.56   
  Pauli Jacobsen  2002      39.39        1:45.95   
  Tˇki Hßkunarson  2003      38.34        2:24.29   
                     
Fs Dreingir Eldri  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
                     
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Susvim Dreingir  2001  Su­uroyar Svimjifelag            2:03.38   
  Rˇi Bech  2001      24.82        24.82   
  Hugin NŠs Lave  2001      27.26        52.08   
  Heini Hansen  2003      41.19        1:33.27   
  Rani Jacobsen  2001      30.11        2:03.38   
                     
Flot  2000  Svimjifelagi­ Flot            2:13.35   
  Sigmundur J. Djurhuus  2000      30.03        30.03   
  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001      28.57        58.60   
  Dßnjal R. Hansen  2005      45.50        1:44.10   
  Ronni Petersen  2001      29.25        2:13.35   
                     
                     
 
Kapping 28, 4X50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hs1 Junior Eldri  1998  Havnar Svimjifelag            1:49.28   
  Birni Sigvardsen  1999      25.37        25.37   
  Johan Hofgaard  1998      27.22        52.59   
  Niels Nattestad  1998      28.13        1:20.72   
  Marius Gardshodn  1998      28.56        1:49.28   
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  18:59 
 
┌rslit Kapping 29 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 29 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  16:16   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 29, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    43.31  1:30.09  2:17.43    3:02.25   
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            DSQ   
                     
 
Kapping 29, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.55  1:22.79  2:06.57    2:49.25   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    41.32  1:26.56  2:12.67    2:58.59   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.81  1:31.13  2:17.88    3:00.62   
                     
 
Kapping 29, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.49  1:15.75  1:55.18    2:33.05   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    36.34  1:16.27  1:56.09    2:34.48   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    38.23  1:18.07  1:58.71    2:38.05   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 29, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    33.77  1:09.89  1:48.07    2:24.42   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    34.43  1:12.40  1:52.36    2:32.14   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    35.12  1:17.57  2:03.00    2:46.05   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  16:16 
 
┌rslit Kapping 30 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 30 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  16:29   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 30, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    49.30  1:44.97  2:39.68    3:33.07   
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag    52.28  1:49.67  2:44.83    3:38.06   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    52.89  1:50.20  2:47.22    3:38.81   
Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    57.01  1:58.89  3:00.46    3:59.26   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    55.60  1:57.63  2:59.88    4:02.77   
                     
 
Kapping 30, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bartal E. Eidesgaard  2003  Havnar Svimjifelag    41.25  1:28.40  2:15.51    3:02.69   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag    43.83  1:34.37  2:25.20    3:12.55   
Ë­in Jßkupsson  2002  Havnar Svimjifelag    44.88  1:35.57  2:25.85    3:12.58   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    47.30  1:40.14  2:33.94    3:27.95   
Tˇki Hßkunarson  2003  Havnar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 30, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    33.15  1:10.91  1:49.18    2:25.94   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    35.50  1:15.57  1:57.11    2:38.67   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    38.87  1:23.17  2:07.18    2:50.51   
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001  Svimjifelagi­ Flot    39.85  1:24.83  2:11.97    2:59.09   
                     
 
Kapping 30, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    33.92  1:12.80  1:52.21    2:30.85   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    34.49  1:14.10  1:54.03    2:34.05   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    38.93  1:24.88  2:12.81    2:59.80   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  16:29 
 
┌rslit Kapping 31 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 31 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  16:52   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 31, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    39.49  1:28.80  2:18.71    3:06.23   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    43.84  1:36.56  2:30.90    3:24.45   
Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    45.97  1:41.42  2:37.91    3:31.37   
                     
 
Kapping 31, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    32.48  1:09.99  1:49.27    2:28.90   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    32.66  1:11.18  1:51.70    2:31.97   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    34.51  1:13.52  1:53.57    2:33.79   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    38.42  1:24.84  2:14.19    3:05.11   
                     
 
Kapping 31, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    33.35  1:10.61  1:48.96    2:27.10   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    34.24  1:16.23  1:59.76    2:42.15   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    37.37  1:22.76  2:07.99    2:52.34   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  16:52 
 
┌rslit Kapping 32 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 32 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  17:02   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            DSQ   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
Silas Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    41.25        1:27.96   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag    43.35        1:32.72   
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag    50.39        1:44.53   
John Thomsen BŠrendsen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    45.79        1:45.90   
Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag    49.25        1:46.29   
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot    51.68        1:46.44   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag    48.07        1:47.03   
Boas E. H°gnesen  2004  Havnar Svimjifelag    57.93        1:55.26   
Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot    1:02.13        1:55.72   
Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ   
Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            DSQ   
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 13 - 14 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Johan Dam  2002  Havnar Svimjifelag    32.57        1:13.97   
Martin Sivertsen  2002  Ăgir Klaksvik    35.38        1:18.45   
Bartal Debess  2002  Su­uroyar Svimjifelag    39.15        1:20.27   
Bjartur Nˇn  2002  Fuglafjar­ar Svimjifelag    38.79        1:22.12   
Bjarti H°jbro  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    36.69        1:22.91   
Jˇnas L. Schiller  2003  Havnar Svimjifelag    41.15        1:28.50   
Hans Jacob Hjelm  2003  Su­uroyar Svimjifelag    42.82        1:31.29   
R˙ni Bech  2002  Su­uroyar Svimjifelag    39.95        1:33.02   
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003  Su­uroyar Svimjifelag    47.66        1:35.15   
10  Jˇhannis Erlendsson  2003  Havnar Svimjifelag    43.75        1:36.46   
11  Tˇki Hßkunarson  2003  Havnar Svimjifelag    48.05        1:38.10   
12  Pauli Jacobsen  2002  Havnar Svimjifelag    48.47        1:43.31   
13  Heini Hansen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    54.35        1:49.72   
                     
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 15 - 16 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇkur Trygvason  2000  Ăgir Klaksvik    32.43        1:04.04   
Hugin NŠs Lave  2001  Su­uroyar Svimjifelag    31.25        1:06.46   
Rˇi Bech  2001  Su­uroyar Svimjifelag    30.90        1:07.93   
Denis Voropaev  2000  Ăgir Klaksvik    33.10        1:12.35   
Heini Hentze  2001  Havnar Svimjifelag    35.15        1:13.64   
Rani Jacobsen  2001  Su­uroyar Svimjifelag    36.79        1:14.76   
Sigmundur J. Djurhuus  2000  Svimjifelagi­ Flot    35.24        1:16.64   
                     
 
Kapping 32, 100m Blanda­ Menn, Finalur 17 - 18 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Rˇland Toftum  1998  Su­uroyar Svimjifelag    28.50        1:02.36   
Marius Gardshodn  1998  Havnar Svimjifelag    28.64        1:04.90   
Niels Nattestad  1998  Havnar Svimjifelag    31.22        1:07.41   
H˙ni Vestergaard  1999  Su­uroyar Svimjifelag    31.70        1:09.50   
Otto Jacobsen  1999  Svimjifelagi­ Flot    33.00        1:14.42   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  17:02 
 
┌rslit Kapping 33 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 33 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  17:24   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 33, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 8 - 9 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Hildigunn Steinhˇlm  2007  Svimjifelagi­ REYSTI    46.83        1:43.36   
Margit H°jbro  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    52.59        1:50.54   
Jˇhanna Ëavsdˇttir  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag    58.60        2:01.06   
                     
 
Kapping 33, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 10 - 11 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005  Havnar Svimjifelag    35.21        1:14.98   
Kristina ═ Skßla  2005  Havnar Svimjifelag    35.55        1:15.39   
Jonna Joensen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    38.94        1:21.96   
Sunniva Leo  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    38.54        1:22.57   
Nancy N. Dam  2005  Havnar Svimjifelag    40.10        1:24.83   
Krista T Justinussen  2005  Svimjifelagi­ REYSTI    41.31        1:25.54   
Marjun Hjelm  2005  Ăgir Klaksvik    41.14        1:27.60   
Birgit Thomsen  2006  Su­uroyar Svimjifelag    43.42        1:32.48   
Rˇsa Hansen  2006  Svimjifelagi­ REYSTI    43.18        1:36.00   
10  SofÝa Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag    48.72        1:51.97   
11  Eydna S˙sanna ═ Lon  2005  Fuglafjar­ar Svimjifelag    53.90        1:58.18   
12  LÝv Heimsdˇttir  2006  Su­uroyar Svimjifelag    52.28        2:09.95   
Arina Joensen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Sandra Sikivat Andersen  2005  Su­uroyar Svimjifelag            DNF   
Ranja ═ Lßgab°  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 33, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 12 - 13 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Alisa Vestergňrd  2003  Su­uroyar Svimjifelag    30.83        1:03.74   
Sigri­ F Hansen  2003  Havnar Svimjifelag    31.75        1:06.55   
Rebekka Trygvadˇttir  2004  Ăgir Klaksvik    32.28        1:06.64   
Lilja D Jacobsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.24        1:09.59   
Petra A. Nielsen  2003  Su­uroyar Svimjifelag    33.49        1:09.88   
Bj°rt A Sigur­sson  2004  Ăgir Klaksvik    33.88        1:11.23   
Elin Christiansen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    34.94        1:13.17   
Sesilia Feilberg  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    35.09        1:14.71   
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004  Havnar Svimjifelag    37.19        1:16.86   
10  Laura Winther  2004  Su­uroyar Svimjifelag    37.12        1:17.25   
11  Emma L Nagurset  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    37.30        1:17.99   
12  Katrina Vang  2003  Fuglafjar­ar Svimjifelag    36.46        1:18.14   
13  Malan Jˇhansdˇttir  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    37.72        1:20.03   
14  Anna H°jgaard  2004  Havnar Svimjifelag    38.37        1:22.17   
15  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004  Havnar Svimjifelag    37.40        1:22.20   
16  S˙sanna Mortensen  2004  Su­uroyar Svimjifelag    40.31        1:26.28   
17  Bßra D. Nattestad  2004  Havnar Svimjifelag    43.30        1:32.19   
18  Bj°rk L. S°rensen  2004  Svimjifelagi­ REYSTI    45.48        1:34.27   
19  Kristina KjŠrbŠk Hansen  2003  Ăgir Klaksvik    44.71        1:34.67   
Jˇhanna H. Eidisgaard  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ   
Miriam Mortensen  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ   
                     
 
Kapping 33, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 14 - 15 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Sßra R. Nysted  2001  Su­uroyar Svimjifelag    28.44        58.00   
Vßr Eidesgaard  2001  Havnar Svimjifelag    28.96        59.57   
Susanna Tummasardˇttir  2001  Havnar Svimjifelag    30.08        1:03.11   
Brynhild Johannessen  2002  Su­uroyar Svimjifelag    31.09        1:04.97   
Sˇlvß A Sigur­sson  2002  Ăgir Klaksvik    31.82        1:05.10   
Karin Midjord  2001  Havnar Svimjifelag    31.76        1:05.55   
Maibritt Niclassen  2001  Ăgir Klaksvik    32.24        1:06.88   
Lea Midjord  2002  Su­uroyar Svimjifelag    32.11        1:07.83   
Aimi A Lakjuni  2002  Ăgir Klaksvik    32.20        1:08.01   
10  Estir Bor­oy  2001  Fuglafjar­ar Svimjifelag    33.42        1:08.58   
11  Sˇlveig Steinhˇlm  2002  Ăgir Klaksvik    34.38        1:12.88   
12  Rˇ Holm Magnadˇttir  2002  Havnar Svimjifelag    35.24        1:14.54   
13  Samuelina Maria H°jgaard  2002  Svimjifelagi­ Flot    37.28        1:16.44   
14  Heidi K. Mikkelsen  2002  Havnar Svimjifelag    37.34        1:19.61   
15  Miriam Larsen  2002  Svimjifelagi­ REYSTI    38.65        1:25.31   
Drˇs Olsen  2001  Svimjifelagi­ Flot            DNS   
S˙sanna T Justinussen  2002  Ăgir Klaksvik            DNS   
                     
 
Kapping 33, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 16 - 17 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag    50m        Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Signhild Joensen  2000  Ăgir Klaksvik    28.58        58.82   
Jana Thomsen  2000  Ăgir Klaksvik    29.18        1:00.13   
Barbara Debes  2000  Ăgir Klaksvik    29.87        1:00.89   
LÝv Eidesgaard  1999  Havnar Svimjifelag    30.27        1:02.24   
┴sbj°rg Hjelm  1999  Ăgir Klaksvik    31.07        1:07.31   
Sˇlrun KjŠrbo  1999  Su­uroyar Svimjifelag    32.10        1:11.56   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.23.02  Prentdagur  23 April 2016 
Lisensin eigur: Svimjifelagi­ Ăgir  Prenta­ kl  17:24 
 
┌rslit Kapping 34 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um
┌rslit Kapping 34 (Finalur) - Fyri hv°nn aldursbˇlk vi­ millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  MU JM 2016    Prentdagur  23 April 2016   
  Sta­ur  KlakksvÝk    Prenta­ kl  17:32   
  Fyrireikari  S°ren Antoft         
  Hylur  25m         
  1. stevnudagur  22 April 2016         
 
 
Kapping 34, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 9 - 10 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Bjarti Ludvig  2006  Su­uroyar Svimjifelag            39.79   
Tˇti Christiansen  2006  Su­uroyar Svimjifelag            40.23   
Erling Erlendsson  2007  Havnar Svimjifelag            40.69   
Filip Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            40.84   
Silas Toftegaard  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            46.03   
Vuk Ilic  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            47.12   
Bjarki Rygshamar  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            58.83   
Rani ┴kason  2007  Fuglafjar­ar Svimjifelag            1:09.18   
Andreas Debess  2006  Su­uroyar Svimjifelag            DNS   
Sßmal Torkilsson  2006  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
                     
 
Kapping 34, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 11 - 12 ßr 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Felag            Rokkin tÝ­  St°­a 











 
Marius Steinhˇlm  2005  Svimjifelagi­ REYSTI            33.61   
R˙ni Dahl  2004  Su­uroyar Svimjifelag            34.63   
Jˇhann H°jbro  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            35.15   
SÝmun Debess  2005  Su­uroyar Svimjifelag            38.17   
Hans Jˇn Debess Bech  2004  Su­uroyar Svimjifelag            38.98   
John Thomsen BŠrendsen  2004  Su­uroyar Svimjifelag            39.18   
SÝmun G. Nielsen  2005  Havnar Svimjifelag            39.74   
Niklas Jˇgvan Arge  2004  Havnar Svimjifelag            39.93   
Jßkup B˙ason  2005  Su­uroyar Svimjifelag            39.98   
10  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004  Svimjifelagi­ Flot            40.15   
11  Teitur Winther  2005  Su­uroyar Svimjifelag            41.10   
12  Bergur J°kladal  2004  Havnar Svimjifelag            42.00   
13  Dßnjal Olsen  2004  Havnar Svimjifelag            42.49   
14  David Gislason  2005  Havnar Svimjifelag            42.54   
15  Filip Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot            43.95   
Jˇgvan Torkilsson  2004  Fuglafjar­ar Svimjifelag            DNS   
Boas E. H°gnesen  2004  Havnar Svimjifelag            DSQ   
Dßnjal R. Hansen  2005  Svimjifelagi­ Flot