2019-11-17   16:38:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hela-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Hela-uinnit    Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  12:40   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku+Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  05 toukokuu 2016         
 
 
Laji 11, N, T-15 200 m ru, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Charlotta Edelman  2001    621  36.26  1:17.48  1:59.95    2:43.00   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:42.12                 
                     
Oona Ahinko  2001    522  38.04  1:22.67  2:07.12    2:52.69   
  Vesihelmen Uimaseura  2:47.98                 
                     
Heta Känkänen  2001    501  38.98  1:24.27  2:09.84    2:55.04   
  Porin Uimaseura  2:52.59                 
                     
Annika Tietz  2001    495  39.05  1:23.97  2:10.25    2:55.83   
  HTU Stadi  2:50.64                 
                     
Vilhelmiina Leppänen  2003    476  41.45  1:25.60  2:13.23    2:58.12   
  Cetus Espoo  3:02.25                 
                     
Pinja Penttilä  2001    435  40.17  1:26.48  2:14.43    3:03.51   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  3:01.73                 
                     
Emily Majors  2002    420  40.43  1:26.73  2:16.21    3:05.74   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:07.73                 
                     
Nella Korpela  2002    415  44.61  1:33.01  2:21.59    3:06.35   
  Cetus Espoo  3:11.78                 
                     
Lydia Rintanen  2002    406  40.99  1:28.23  2:18.62    3:07.72   
  Aurajoen Uinti                   
                     
10  Iiris Yli-Jama  2003    401  42.92  1:31.41  2:19.38    3:08.63   
  Salon Uimarit  3:10.15                 
                     
11  Venla Salminen  2002    384  43.59  1:30.73  2:21.42    3:11.31   
  Cetus Espoo  3:01.09                 
                     
12  Cindy Palm  2003    379  44.33  1:33.42  2:24.66    3:12.09   
  Cetus Espoo  3:15.06                 
                     
13  Wilma Rintala  2002    376  43.40  1:33.31  2:23.62    3:12.58   
  Raision Urheilijat  3:03.20                 
                     
14  Janette Setälä  2001    376  43.39  1:33.82  2:22.91    3:12.63   
  Aurajoen Uinti  3:03.57                 
                     
15  Ronja Vallenius  2001    366  44.29  1:33.09  2:24.50    3:14.37   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:14.23                 
                     
16  Emilia Hokkanen  2003    350  44.12  1:34.69  2:26.23    3:17.25   
  Lahden Uimaseura  3:15.72                 
                     
17  Emma Jormanainen  2003    345  44.69  1:36.79  2:29.78    3:18.28   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:20.61                 
                     
18  Aino Kontiainen  2002    335  45.10  1:36.81  2:29.57    3:20.28   
  Hyvinkään Uimaseura  3:17.54                 
                     
19  Jenny Kareinen  2002    331  44.47  1:35.55  2:28.97    3:21.09   
  Keravan Uimarit  3:09.34                 
                     
20  Lidian Vihervä  2002    313  46.31  1:39.34  2:33.15    3:24.75   
  Rauman Uimaseura  3:25.13                 
                     
21  Viivi Kylkisalo  2004    303  48.16  1:41.38  2:34.67    3:27.11   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:36.87                 
                     
22  Viivi Lehtonen  2004    291  46.72  1:40.82  2:35.41    3:29.92   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:33.55                 
                     
23  Sanni Salmi  2003    279  48.71  1:42.48  2:39.97    3:32.71   
  Nokian Pyry  3:32.50                 
                     
24  Ninni Eriksson  2003    265  48.32  1:44.01  2:39.24    3:36.51   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:35.16                 
                     
25  Erika Korpela  2003    255  49.84  1:46.79  2:43.14    3:39.17   
  Salon Uimarit  3:31.88                 
                     
26  Siiri Tiilikka  2004    252  51.25  1:48.84  2:45.65    3:40.22   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:49.90                 
                     
27  Aino Haarala  2001    250  49.99  1:47.36  2:44.63    3:40.64   
  Uimaseura Kaarina  3:40.94                 
                     
28  Saara Vähämiko  2002    242  51.16  1:48.33  2:46.50    3:43.03   
  Uimaseura Kaarina  3:44.42                 
                     
29  Sara Korpineva  2003    208  55.03  1:55.82  2:54.72    3:54.48   
  Salon Uimarit  3:55.68                 
                     
30  Ronja Vilska  2006    152  59.53  2:05.69  3:11.95    4:20.52   
  Aurajoen Uinti                   
                     
 
Laji 11, N, T-15 200 m ru, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tiia Puolakka  1998    516  39.34  1:24.13  2:08.46    2:53.41   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:48.88                 
                     
Merina Suoranta  1999    433  42.18  1:29.06  2:16.31    3:03.79   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Meri Viljanen  1980    367  42.78  1:31.55  2:22.70    3:14.13   
  Hydra Platypus                   
                     
Ida Heino  2000    278  47.71  1:40.83  2:38.91    3:33.02   
  Porin Uimaseura  3:34.53                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.04  Tulostuspäivämäärä  05 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  12:40 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner