2019-08-21   22:52:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Tampereen Avoimet MestaruusUinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 26 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Tampereen Av. 2016    Tulostuspäivämäärä  07 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:07   
  Järjestäjä  Tampereen Uinnin Tuki ry         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  07 toukokuu 2016         
 
 
Laji 26, 50m VU N, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Eveliina Pihkamäki  1998    670          27.11   
  Riihimäen Uimaseura  27.65                 
Nea Norismaa  1995    669          27.13   
  Joensuun Uimaseura  26.68                 
Anna Mäkinen  1995    657          27.29   
  Uinti Tampere  26.38                 
Lyydia Kalenius  2000    619          27.83   
  Cetus Espoo  27.60                 
Sonja Pentti  1999    605          28.05   
  Swimming Jyväskylä  27.59                 
Sini Silvennoinen  2002    579          28.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  27.94                 
Milja Mielty  2000    558          28.82   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  28.30                 
Erin Suni  1999    550          28.95   
  Joensuun Uimaseura  28.34                 
Erika Parviainen  1995    535          29.22   
  Helsingfors Simsällskap  28.36                 
Nea Tiesmäki  2000    535          29.22   
  Cetus Espoo  29.03                 
11  Aino Mononen  2001    528          29.35   
  Joensuun Uimaseura  29.67                 
12  Emma Kotiranta  2001    526          29.39   
  Cetus Espoo  28.69                 
13  Roosa Rekola  2000    521          29.48   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.70                 
14  Henrika Parviainen  1997    511          29.67   
  Helsingfors Simsällskap  28.25                 
15  Noora Kukkonen  1999    511          29.68   
  TaTu Tampere  28.70                 
16  Iida Vallenius  1999    497          29.95   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.84                 
17  Susanna Ellonen  1999    496          29.96   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  29.98                 
18  Ada Alajääskö  1998    496          29.97   
  TaTu Tampere  30.42                 
19  Ella Ekman  2003    494          30.01   
  Uinti Tampere  29.75                 
20  Jenna Sjöblom  2001    489          30.10   
  Kouvolan Uimarit  30.87                 
21  Camilla Tyven  2001    489          30.11   
  Nokian Pyry  30.05                 
22  Adolfina Lehtonen  1999    486          30.18   
  Kokkolan Uimaseura  30.14                 
23  Joanna Kekkonen  2000    481          30.28   
  Lahden Kaleva  30.81                 
24  Josefine Boisen  1996    472          30.46   
  Roskilde Svømning  30.28                 
25  Karoliina Pulkkinen  1998    470          30.52   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  29.75                 
26  Melinda Moilanen  2000    468          30.56   
  Joensuun Uimaseura  30.75                 
27  Ronja Vallenius  2001    464          30.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.86                 
28  Sanni Lampi  2001    464          30.65   
  Swimming Jyväskylä  29.88                 
29  Siiri Arjanmaa  2004    460          30.72   
  Uinti Tampere  30.19                 
30  Tiina Soukka  1996    456          30.81   
  TaTu Tampere  30.14                 
31  Sini Tuominen  2000    451          30.94   
  Uinti Tampere  30.86                 
32  Nelle Ojakippola  2001    445          31.06   
  Vieskan Uimarit  30.02                 
33  Emma Kajanto  2002    444          31.10   
  Hämeenlinnan Uimaseura  30.13                 
34  Katariina Niemi  2002    442          31.13   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  30.86                 
35  Suvi Kurth  2001    438          31.24   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  31.00                 
36  Jenni Kylkisalo  1999    427          31.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  30.19                 
37  Milja Lahtinen  1999    422          31.62   
  Kokkolan Uimaseura  30.70                 
38  Pinja Partinen  1999    407          32.00   
  Joensuun Uimaseura  30.54                 
Erika Lappalainen  1996              DNS   
  Swimming Jyväskylä  26.62                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspäivämäärä  07 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner