2019-08-21   17:37:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Utmanaren, Täby Sim

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 29/5 kl 10.00

Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 8 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2016-05-29    Utskriftsdatum  29 maj 2016   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  11:26   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 maj 2016         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
Bergman Love  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  15  50m  42.90              42.90   
                         
Bergvall Nicholas  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  18  50m  43.66              43.66   
                         
Berndtsson Ludvig  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  13  50m  42.40              42.40   
                         
Björnevik Ida  2007  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  26  50m  46.08              46.08   
                         
Blomqvist Alva  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  20  50m  45.30              45.30   
                         
Blomqvist Axel  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  27  50m  46.25              46.25   
                         
Bodén Hampus  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  41.12              41.12   
                         
Boije-Lundgren Emeli  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  14  50m  42.63              42.63   
                         
Buchli Yannick  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler                  DSQ   
                         
Danovskij Jan  2007  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  40.97              40.97   
                         
Day Julia  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  28  50m  46.39              46.39   
                         
Degerbalkan Deniz  2006  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  24  50m  45.73              45.73   
                         
Ergvall Nicholas  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  DNS              DNS   
                         
Florén Smith Erik  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  41.04              41.04   
                         
Fransson Eric  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler                  DSQ   
                         
Haux Oliver  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  17  50m  43.24              43.24   
                         
hogg joel  2007  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  11  50m  41.58              41.58   
                         
holmberg jack  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  35  50m  53.59              53.59   
                         
Humble Caspian  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  40.90              40.90   
                         
Hällkvist Emmy  2008  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  25  50m  46.00              46.00   
                         
Ladis Alexandros  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  33  50m  50.95              50.95   
                         
Lenstad Kevin  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  32  50m  48.81              48.81   
                         
Li Rose  2006  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  40.55              40.55   
                         
Lilja Emelie  2006  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  DNS              DNS   
                         
Lindberg Amanda  2006  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  22  50m  45.53              45.53   
                         
Lindgren Junie  2004  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  39.10              39.10   
                         
Nordin Lund Filippa  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  31  50m  48.35              48.35   
                         
Olsson Sande Emma  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  21  50m  45.45              45.45   
                         
Riahi Adrian  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  19  50m  44.17              44.17   
                         
Sawhney Saiesha  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  36  50m  59.06              59.06   
                         
Seel Jesper  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  30  50m  47.32              47.32   
                         
Serrander Daniel  2002  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  40.57              40.57   
                         
Shabaltas Stanislav  2005  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  29  50m  46.98              46.98   
                         
Sundberg Nora  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  10  50m  41.13              41.13   
                         
Svensson Eleonora  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  34  50m  52.92              52.92   
                         
Svärd Tilda  2005  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  39.71              39.71   
                         
Taberman Clara  2004  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  50m  38.74              38.74   
                         
Todorovac Hallongren Benjamin  2006  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  12  50m  41.86              41.86   
                         
Warglo Alice  2004  Damer  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  16  50m  43.11              43.11   
                         
von Trzaska Gustav  2004  Herrar  Täby Sim     
8 50m Fr  Finaler  23  50m  45.55              45.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.07  Utskriftsdatum  29 maj 2016 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  11:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner