2021-11-30   10:39:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus - Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamujakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus Games    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  10:19   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 3, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Tuomas Jokinen  2001    531          32.86   
  Cetus Espoo  33.31                 
Erik Nurmi  2001    481          33.96   
  Vanders  34.11                 
Kasper Vaittinen  2001    332          38.44   
  Cetus Espoo  39.32                 
Eetu Partanen  2001    309          39.36   
  Cetus Espoo  39.32                 
Victor Branea  2001    181          46.99   
  Cetus Espoo  47.23                 
 
Laji 3, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Lassi Ohtonen  1992    789          28.80   
  Cetus Espoo  28.43                 
Andrei Tuomola  1989    781          28.90   
  Jrvenpn Uintiklubi  28.07                 
Eeli Aavasalo  1996    725          29.62   
  Raision Urheilijat  29.95                 
Atte Kulmala  1998    682          30.23   
  Uinti Tampere  29.90                 
Jyri Lhde  1996    638          30.92   
  Hmeenlinnan Uimaseura  30.54                 
Niklas Reunanen  1998    635          30.97   
  Hmeenlinnan Uimaseura  31.81                 
Otto Rannikko  1999    626          31.11   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.68                 
Olli Soramies  1998    624          31.15   
  Voikkaan Viesti  32.71                 
Juho Pivinen  1996    567          32.16   
  Jrvenpn Uintiklubi  31.77                 
10  Eerikki Rutanen  1972    562          32.24   
  Tuusulan Uimaseura  32.21                 
11  Antti Leiponen  1998    535          32.79   
  Jrvenpn Uintiklubi  31.13                 
12  Elias Lampinen  1997    525          32.99   
  Nummelan Kisaajat  33.30                 
13  Eero Stolt  1990    470          34.22   
  Cetus Espoo  34.35                 
14  Samuli Jeskanen  1996    465          34.36   
  Cetus Espoo  33.55                 
15  Rasmus Virta  1998    456          34.56   
  Cetus Espoo  34.96                 
16  Artturi Kaarlenkaski  1997    446          34.84   
  Uinti Tampere  34.47                 
17  Mikko Suova  1997    438          35.05   
  Uinti Tampere  35.46                 
18  Joel Vaitilo  1998    433          35.16   
  Cetus Espoo  33.55                 
19  Roope Koski  1999    412          35.77   
  Octopus Lohja  36.32                 
20  Teemu Saarinen  1995    379          36.76   
  Hmeenlinnan Uimaseura  36.03                 
21  Marcus Kavaleff  1999    34          1:21.45   
  Helsingfors Simsllskap  1:22.29                 
Henrik Hkkinen  1998              DNS   
  Hyvinkn Uimaseura  35.84                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner