2021-12-03   20:33:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kevätuinnit Salo 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Pelkistetty
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  Kevtuinnit 2016    Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  17:14   
  Jrjestj  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 maaliskuu 2016         
 
 
Laji 27, 100m VU P12, M, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Henri Kyynrinen  1994  Aurajoen Uinti    27.03        57.86   
Ville Kaipainen  2000  Salon Uimarit    30.12        1:03.26   
Samu Petteri Kallio  2002  bo Simklubb-Uintiklubi Turku    31.49        1:07.49   
Ajjuub Ezzat  2005  Aurajoen Uinti    33.61        1:09.20   
Davi-Esra Pesonen  2002  Salon Uimarit    33.04        1:10.40   
Taavi Backman  2004  Lahden Uimaseura    34.28        1:10.63   
Otto Lindroos  2001  Aurajoen Uinti    34.17        1:11.03   
Alexander Kudriawcew  2001  Aurajoen Uinti    34.05        1:11.75   
Eetu Mikkonen  2003  Aurajoen Uinti    35.83        1:12.71   
10  Oliver Oinas  2001  Uimaseura Kaarina    35.27        1:13.70   
11  Mikael Hirsiniemi  2004  Aurajoen Uinti    34.68        1:14.91   
12  Daniel Pavlov  2003  Aurajoen Uinti    35.91        1:15.17   
13  Tuomas Toppinen  2005  Aurajoen Uinti    35.91        1:15.55   
14  Juuso Leppnen  2004  Aurajoen Uinti    35.22        1:16.08   
15  Niko Viitala  2003  Aurajoen Uinti    37.67        1:16.73   
16  Osku Muuri  2002  Uimaseura Kaarina    37.70        1:18.88   
17  Jaakko Pihlava  2004  Aurajoen Uinti    38.24        1:19.74   
18  Rasmus Rekola  2004  bo Simklubb-Uintiklubi Turku    38.78        1:20.86   
19  Felix Savolainen  2004  Aurajoen Uinti    40.82        1:21.99   
20  Olli Erkkil  2003  Aurajoen Uinti    40.02        1:23.46   
21  Jeremia Varonen  2004  Uimaseura Kaarina    41.04        1:24.61   
22  Miko Muuri  2004  Uimaseura Kaarina    41.10        1:27.12   
23  Roope Tuomainen  2004  Salon Uimarit    42.93        1:27.46   
24  Veeti Valdolin  2005  bo Simklubb-Uintiklubi Turku    42.69        1:29.57   
25  Joona Pohjola  2004  Salon Uimarit    40.12        1:30.02   
26  Rasmus Rauhala  2004  Uimaseura Kaarina    42.44        1:30.99   
27  Henry Vaga  2003  Salon Uimarit    42.23        1:31.19   
28  Casper Leo  2004  bo Simklubb-Uintiklubi Turku    44.20        1:34.47   
29  Oskari Suominen  2003  Salon Uimarit    41.91        1:34.56   
30  Nuutti Vienonen  2005  Salon Uimarit    46.34        1:38.80   
31  Miika Nurminen  2005  Salon Uimarit    47.20        1:41.49   
32  Joonatan Hietarinne  2006  Salon Uimarit    50.68        1:51.71   
33  Elmeri Falkstedt  2004  Salon Uimarit    52.09        1:52.07   
34  Matias Saarinen  2006  Salon Uimarit    52.01        1:56.53   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspivmr  05 maaliskuu 2016 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  17:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner