2020-01-26   23:54:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix Challenge 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntai-ilta

Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 29 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix Challenge    Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  18:34   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  01 heinäkuu 2016         
 
 
Laji 29, 50m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 
ME: Rafael MUÑOZ (1988) 22.43 2009-04-05 
SE: Jere Hård (1978) 23.50 2002-07-30 
Nuorten SE: Niko Mäkelä (1998) 24.43 2015-06-23 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sergey Kuznetsov  2000    776          24.40   
  Cetus Espoo  24.76                 
Tuomas Pokkinen  1995    753          24.65   
  Cetus Espoo  24.26                 
Janne Markus Markkanen  1994    731          24.89   
  Swimming Jyväskylä  25.35                 
Tony Eriksson  1995    698          25.28   
  Järvenpään Uintiklubi  24.97                 
Ville Laine  1995    690          25.38   
  TaTu Tampere  24.63                 
Sergey Kuznetsov  2000    689          25.39   
  Cetus Espoo  24.76                 
Jaakko Rautalin  1989    684          25.45   
  Uinti Tampere  24.91                 
Tuomas Pokkinen  1995    673          25.59   
  Cetus Espoo  24.26                 
Tuomas Pokkinen  1995    667          25.66   
  Cetus Espoo  24.26                 
10  Juha Kollin  1993    659          25.77   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  25.42                 
11  Teemu Vuorela  1994    658          25.78   
  Swimming Jyväskylä  25.47                 
12  Tony Eriksson  1995    647          25.93   
  Järvenpään Uintiklubi  24.97                 
13  Sergey Kuznetsov  2000    645          25.96   
  Cetus Espoo  24.76                 
14  Jaakko Rautalin  1989    642          25.99   
  Uinti Tampere  24.91                 
15  Tuomas Pokkinen  1995    639          26.04   
  Cetus Espoo  24.26                 
16  Tony Eriksson  1995    631          26.15   
  Järvenpään Uintiklubi  24.97                 
17  Ville Laine  1995    605          26.52   
  TaTu Tampere  24.63                 
18  Janne Markus Markkanen  1994    598          26.61   
  Swimming Jyväskylä  25.35                 
19  Jaakko Rautalin  1989    550          27.37   
  Uinti Tampere  24.91                 
20  Sergey Kuznetsov  2000    525          27.79   
  Cetus Espoo  24.76                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner