2020-02-17   15:15:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix Challenge 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 42 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 42 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix Challenge    Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  10:01   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  01 heinäkuu 2016         
 
 
Laji 42, 4X50m Sekauinti Seka, Alkuerät 
SE: 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cetus 1              1:49.37   
  Cetus Espoo  1:47.55                 
  Hanna-Maria Seppälä  1984      30.33        30.33   
  Lassi Ohtonen  1992      28.98        59.31   
  Salla Elovirta  1997      28.16        1:27.47   
  Ari-Pekka Liukkonen  1989      21.90        1:49.37   
                     
Uita 1              1:50.46   
  Uinti Tampere  1:50.27                 
  Fanny Grönvall  2000      30.66        30.66   
  Kalle Pyykkönen  1996      29.11        59.77   
  Jaakko Rautalin  1989      24.26        1:24.03   
  Anna Mäkinen  1995      26.43        1:50.46   
                     
Swim Seka 1              1:50.70   
  Swimming Jyväskylä  1:50.77                 
  Mia Pentti  2002      30.01        30.01   
  Teemu Vuorela  1994      28.73        58.74   
  Janne Markus Markkanen  1994      24.68        1:23.42   
  Erika Lappalainen  1996      27.28        1:50.70   
                     
Cetus 2              1:51.56   
  Cetus Espoo  1:51.20                 
  Christoffer Fredrikson  1997      26.90        26.90   
  Veronica Wahlstedt  2000      34.02        1:00.92   
  Tuomas Pokkinen  1995      24.22        1:25.14   
  Anna Kotonen  1997      26.42        1:51.56   
                     
Åsk Seka 1              1:52.36   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:51.35                 
  Emilie Pärnänen  2002      30.77        30.77   
  Jakob Nordman  1996      29.20        59.97   
  Peik Lindberg  1999      25.64        1:25.61   
  Sini Silvennoinen  2002      26.75        1:52.36   
                     
Plaani 1  1999              1:52.95   
  Kampuksen Plaani  1:53.54                 
  Lotta Nevalainen  1994      30.23        30.23   
  Antti Rantanen  1992      32.20        1:02.43   
  Mimosa Jallow  1994      26.41        1:28.84   
  Matias Yritys  1997      24.11        1:52.95   
                     
Jorkan Pojat              1:53.12   
  TaTu Tampere  1:53.58                 
  Aino Puomila  1992      31.56        31.56   
  Teemu Viitanen  1992      29.73        1:01.29   
  Ville Laine  1995      24.98        1:26.27   
  Emma-Lotta Tynkkynen  1999      26.85        1:53.12   
                     
Uita 2              1:53.25   
  Uinti Tampere  1:53.59                 
  Carita Luukkanen  1996      30.34        30.34   
  Atte Kulmala  1998      30.39        1:00.73   
  Werneri Koskinen  1998      25.85        1:26.58   
  Suvi Huhtanen  1999      26.67        1:53.25   
                     
Oulun Uinti              1:53.52   
  Oulun Uinti 1906  1:53.05                 
  Topias Nygård  2000      29.92        29.92   
  Veera Kivirinta  1995      31.84        1:01.76   
  Arttu Erkinaro  1992      25.21        1:26.97   
  Reetta Kanervo  1999      26.55        1:53.52   
                     
10  Swim Seka 2              1:53.85   
  Swimming Jyväskylä  1:51.02                 
  Ilona Jakonen  1998      31.47        31.47   
  Severi Allonen  1991      29.87        1:01.34   
  Noora Sartela  1991      28.48        1:29.82   
  Miika Tolvanen  1996      24.03        1:53.85   
                     
11  Vus-Vss  1990              1:55.61   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:56.58                 
  Lauri Hatunen  1998      28.86        28.86   
  Alisa Ponomareva  1991      33.75        1:02.61   
  Juha Kollin  1993      25.29        1:27.90   
  Milja Mielty  2000      27.71        1:55.61   
                     
12  Uita 3              1:56.54   
  Uinti Tampere  1:55.56                 
  Emma Nieminen  1996      31.75        31.75   
  Emilia Lahtinen  1996      33.50        1:05.25   
  Teemu Lehtonen  2000      26.52        1:31.77   
  Noah Badji  1996      24.77        1:56.54   
                     
13  Cetus 3              1:56.81   
  Cetus Espoo  2:00.87                 
  Jari Schwarte  1990      28.26        28.26   
  Sara Mustonen  2002      34.59        1:02.85   
  Siri Auvinen  2002      30.12        1:32.97   
  Samuli Jeskanen  1996      23.84        1:56.81   
                     
14  Surnu-Pekat              1:57.45   
  TaTu Tampere  1:57.98                 
  Petja Yritys  1993      28.34        28.34   
  Mikael Karuveha  1999      29.89        58.23   
  Noora Poutanen  1999      30.48        1:28.71   
  Noora Kukkonen  1999      28.74        1:57.45   
                     
15  Plaani 2  1999              1:57.61   
  Kampuksen Plaani  1:59.34                 
  Susanne Hirvonen  1997      30.12        30.12   
  Matti Myllyaho  1995      33.11        1:03.23   
  Selma Soininen  1999      29.30        1:32.53   
  Arttu Vänttinen  1996      25.08        1:57.61   
                     
16  Åsk Seka 2              1:57.64   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:54.71                 
  Veera Rinne  1998      32.19        32.19   
  Oskari Herpola  2001      32.03        1:04.22   
  Otto Rannikko  1999      25.81        1:30.03   
  Ida Konkka  2000      27.61        1:57.64   
                     
17  Swim Seka 3              1:57.77   
  Swimming Jyväskylä  1:55.92                 
  Danila Dobrzhanskiy  1998      29.07        29.07   
  Miika Pentti  1997      31.25        1:00.32   
  Jenni Lampi  2000      30.39        1:30.71   
  Sonja Pentti  1999      27.06        1:57.77   
                     
18  Uita 4              2:01.04   
  Uinti Tampere  1:58.53                 
  Emma Männikkö  1998      32.80        32.80   
  Hanna Hammar  1998      34.29        1:07.09   
  Mikko Suova  1997      28.78        1:35.87   
  Jakob Sievers  2000      25.17        2:01.04   
                     
19  Oulo Mix 1  1990              2:01.64   
  Oulun Lohet  2:00.20                 
  Janne Lantto  1994      29.46        29.46   
  Nadja Åman  1996      36.13        1:05.59   
  Konsta Kallinen  1999      28.29        1:33.88   
  Sonja Portin  1998      27.76        2:01.64   
                     
20  Kemus Mixx  1998              2:02.62   
  Kemin Uimaseura  2:03.63                 
  Noora Siltari  2000      34.44        34.44   
  Eveliina Palo  1999      36.35        1:10.79   
  Riku Ylikärppä  1998      26.84        1:37.63   
  Santeri Leppälä  1998      24.99        2:02.62   
                     
21  Uita 5              2:02.68   
  Uinti Tampere  2:02.27                 
  Aino Jussila  2000      33.19        33.19   
  Walentin Koskinen  2000      32.17        1:05.36   
  Artturi Kaarlenkaski  1997      29.71        1:35.07   
  Nea Virta  1996      27.61        2:02.68   
                     
22  Salu Seka              2:03.37   
  Salon Uimarit  2:03.30                 
  Oskari Hynynen  2001      29.83        29.83   
  Lassi Grönroos  2000      32.88        1:02.71   
  Ronja Mehtonen  1999      31.77        1:34.48   
  Aino Räike  1999      28.89        2:03.37   
                     
23  Gladius Seka              2:04.53   
  Gladius Kirkkonummi  2:05.96                 
  Sara Lehtolainen  1996      33.43        33.43   
  Henri Koski  2000      33.44        1:06.87   
  Alexi Taimela  1998      29.43        1:36.30   
  Marilla Parhiala  2000      28.23        2:04.53   
                     
24  Swim Seka 4              2:04.70   
  Swimming Jyväskylä  2:11.95                 
  Viivi Merisalo  2002      34.74        34.74   
  Oskari Valkonen  1999      33.12        1:07.86   
  Alexander Kislitsyn  2001      27.28        1:35.14   
  Peppi Palokangas  2002      29.56        2:04.70   
                     
25  Scr Seka              2:05.62   
  Swimming Club Rovaniemi  2:04.84                 
  Venla Niemelä  1999      33.39        33.39   
  Eelis Hukka  1999      33.69        1:07.08   
  Anna Röytiö  1998      29.90        1:36.98   
  Ville Korpilähde  2002      28.64        2:05.62   
                     
26  Kuus Seka              2:07.18   
  Kuopion Uimaseura  2:05.20                 
  Kirsi Salmela  2000      35.34        35.34   
  Ohto Pihlajamäki  2001      32.81        1:08.15   
  Sofia Rönkkö  1999      32.76        1:40.91   
  Joonas Kuutsa  1998      26.27        2:07.18   
                     
27  Oulo Mix 2  1990              2:08.60   
  Oulun Lohet  2:05.04                 
  Juho Herva  1998      31.56        31.56   
  Katriina Korpi  2000      38.81        1:10.37   
  Aku Venhola  1990      27.54        1:37.91   
  Heidi Blankenstein  2001      30.69        2:08.60   
                     
Jous Seka              DSQ  50m 
  Joensuun Uimaseura  1:56.51                 
  Roope Eiserbeck  1999      29.53        29.53   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  03 heinäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  10:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner