2019-10-16   23:42:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Ikäkausimestaruusuinnit (50 m)

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  17 kesäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  17:57   
  Järjestäjä  AUi ja ÅSK         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  17 kesäkuu 2016         
 
 
Laji 3, 800m VU T-13 -14 -15, Loppukilpailut 13 v 
Sponsori: Ursuit 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Laura Lahtinen  2003    615  1:05.21  2:16.00  3:28.74  4:41.35  9:33.02   
  Oulun Uinti 1906  9:32.15      5:54.77  7:08.48  8:21.68       
                     
Madeleine Hiltunen  2003    543  1:07.40  2:21.37  3:36.77  4:53.24  9:57.11   
  Oulun Lohet  10:05.94      6:10.20  7:26.57  8:42.50       
                     
Minja Lukkari  2003    526  1:09.94  2:26.60  3:43.31  5:00.29  10:03.77   
  Oulun Uinti 1906  10:16.89      6:16.96  7:33.49  8:49.49       
                     
Martta Nygård  2003    514  1:10.58  2:27.62  3:44.62  5:01.46  10:08.07   
  Oulun Uinti 1906  10:21.82      6:19.06  7:36.05  8:52.28       
                     
Milla Hyttinen  2003    507  1:11.64  2:27.49  3:45.09  5:02.92  10:11.01   
  Helsingfors Simsällskap  10:17.31      6:20.54  7:37.98  8:55.84       
                     
Roosa Aho  2003    507  1:10.41  2:26.84  3:43.43  5:00.38  10:11.15   
  Raision Urheilijat  10:36.36      6:18.20  7:36.60  8:54.56       
                     
Henna Hökkä  2003    505  1:09.81  2:26.84  3:44.52  5:03.11  10:11.99   
  Oulun Uinti 1906  10:12.20      6:20.50  7:38.77  8:57.03       
                     
Roosa Kärkkäinen  2003    499  1:10.54  2:27.15  3:45.06  5:03.47  10:14.30   
  Oulun Lohet  10:27.75      6:21.60  7:40.36  8:58.85       
                     
Venla Säntti  2003    488  1:09.99  2:26.39  3:45.28  5:04.10  10:18.89   
  Oulun Uinti 1906  10:35.85      6:23.90  7:42.65  9:02.66       
                     
10  Siiri Einiö  2003    482  1:10.33  2:26.87  3:45.24  5:03.98  10:21.35   
  Gladius Kirkkonummi  10:15.58      6:23.34  7:42.51  9:03.08       
                     
11  Sylvia Kuusisto  2003    475  1:12.24  2:31.10  3:50.75  5:10.80  10:24.61   
  Aurajoen Uinti  10:29.76      6:29.55  7:48.51  9:07.76       
                     
12  Laura Kellberg  2003    470  1:10.48  2:28.95  3:47.75  5:06.79  10:26.52   
  Cetus Espoo  10:15.05      6:27.67  7:48.79  9:08.21       
                     
13  Emma Johansson  2003    466  1:14.22  2:32.43  3:51.40  5:10.72  10:28.51   
  Cetus Espoo  10:44.70      6:31.19  7:50.65  9:10.74       
                     
14  Tara Korkiakoski  2003    463  1:13.56  2:33.20  3:53.05  5:12.57  10:29.92   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  10:29.15      6:31.76  7:52.11  9:13.08       
                     
15  Mathilda Puutio  2003    459  1:12.85  2:32.70  3:52.86  5:13.08  10:31.43   
  Oulun Uinti 1906  10:36.69      6:33.76  7:54.54  9:14.68       
                     
16  Vilhelmiina Leppänen  2003    459  1:11.13  2:29.86  3:50.32  5:11.94  10:31.72   
  Cetus Espoo  10:25.11      6:32.86  7:53.94  9:14.69       
                     
17  Senni Mattila  2003    453  1:10.49  2:29.68  3:50.52  5:12.12  10:34.49   
  Porin Uimaseura  10:39.67      6:33.45  7:54.89  9:16.27       
                     
18  Siiri Reiniluoto  2003    444  1:15.07  2:34.50  3:54.45  5:15.47  10:38.41   
  Helsingfors Simsällskap  10:42.71      6:36.40  7:56.95  9:18.03       
                     
19  Juulia Käräjämies  2003    421  1:09.74  2:28.40  3:50.44  5:13.78  10:50.05   
  Nummelan Kisaajat  10:30.28      6:38.55  8:03.35  9:27.74       
                     
20  Sofia Långström  2003    405  1:15.08  2:36.28  3:59.27  5:23.32  10:58.48   
  Cetus Espoo  10:44.13      6:48.76  8:13.27  9:37.28       
                     
 
Laji 3, 800m VU T-13 -14 -15, Loppukilpailut 14 v 
Sponsori: Ursuit 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Lilli Louhikoski  2002    569  1:06.70  2:20.69  3:35.82  4:51.26  9:47.86   
  Vanders  9:37.79      6:06.13  7:21.15  8:35.89       
                     
Venla Salminen  2002    559  1:09.13  2:24.20  3:39.70  4:55.43  9:51.60   
  Cetus Espoo  10:07.67      6:09.47  7:24.79  8:40.47       
                     
Olivia Weuro  2002    555  1:08.57  2:23.67  3:39.27  4:55.13  9:52.82   
  IF Åland  9:55.52      6:10.02  7:25.10  8:40.40       
                     
Peppi Pinomäki  2002    551  1:09.12  2:23.27  3:38.51  4:53.76  9:54.19   
  Raision Urheilijat  9:54.43      6:09.72  7:25.60  8:40.79       
                     
Lydia Rintanen  2002    512  1:10.26  2:26.41  3:43.78  5:00.80  10:08.96   
  Aurajoen Uinti  9:58.50      6:18.07  7:35.46  8:53.45       
                     
Emma Uusküla  2002    486  1:11.52  2:29.97  3:47.30  5:05.72  10:19.87   
  Aurajoen Uinti  9:52.27      6:24.16  7:43.51  9:02.54       
                     
 
Laji 3, 800m VU T-13 -14 -15, Loppukilpailut 15 v 
Sponsori: Ursuit 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Alexandra Vartiainen  2001    645  1:07.10  2:18.68  3:29.87  4:41.30  9:23.97   
  Helsingfors Simsällskap  9:42.50      5:52.71  7:04.48  8:15.17       
                     
Emma Koiranen  2001    598  1:06.37  2:18.30  3:30.55  4:44.40  9:38.44   
  Helsingfors Simsällskap  9:35.68      5:58.47  7:12.37  8:26.33       
                     
Ida Slöör  2001    573  1:09.16  2:23.15  3:36.88  4:51.89  9:46.62   
  Cetus Espoo  9:44.18      6:06.36  7:21.32  8:35.42       
                     
Charlotta Edelman  2001    572  1:05.36  2:17.59  3:31.71  4:47.50  9:47.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  9:55.77      6:03.35  7:18.88  8:33.69       
                     
Jenna Sjöblom  2001    567  1:07.75  2:20.85  3:35.44  4:50.31  9:48.68   
  Kouvolan Uimarit  9:45.08      6:05.58  7:20.50  8:35.49       
                     
Heta Känkänen  2001    541  1:06.71  2:20.95  3:36.59  4:52.63  9:57.93   
  Porin Uimaseura  9:58.33      6:09.41  7:26.34  8:43.47       
                     
Henna Haipus  2001    540  1:09.33  2:21.36  3:35.49  4:50.96  9:58.35   
  Kempeleen Pyrintö  9:56.83      6:07.53  7:24.71  8:42.08       
                     
Minka Halava  2001    539  1:09.45  2:24.25  3:40.56  4:56.72  9:58.54   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  10:10.61      6:13.50  7:29.67  8:45.44       
                     
Jenni Louhimo  2001    525  1:08.31  2:23.78  3:41.02  4:59.34  10:03.84   
  Oulun Uinti 1906  9:51.83      6:17.29  7:34.78  8:49.93       
                     
10  Mikaela Kulmala  2001    495  1:08.60  2:24.60  3:41.50  4:59.71  10:16.05   
  Riihimäen Uimaseura  10:07.14      6:18.63  7:39.32  8:59.10       
                     
11  Anni Willman  2001    486  1:10.98  2:28.13  3:47.72  5:07.33  10:19.82   
  Oulun Lohet  10:10.37      6:26.63  7:45.61  9:03.87       
                     
12  Nora Kosonen  2001    475  1:07.49  2:25.36  3:44.52  5:03.64  10:24.25   
  TaTu Tampere  10:08.32      6:24.27  7:45.06  9:06.05       
                     
13  Janette Setälä  2001    454  1:10.46  2:28.55  3:48.24  5:08.41  10:33.71   
  Aurajoen Uinti  10:09.99      6:30.94  7:52.14  9:53.90       
                     
14  Lotta Auvinen  2001    450  1:11.64  2:30.06  3:49.77  5:10.01  10:35.71   
  Cetus Espoo  9:53.90      6:31.50  7:52.93  9:14.97       
                     
15  Minttu-Marie Rasinpää  2001    420  1:15.27  2:37.08  3:59.31  5:22.15  10:50.50   
  Seinäjoen Uimarit-58  10:11.66      6:45.31  8:08.76  9:31.35       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.07  Tulostuspäivämäärä  17 kesäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  17:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner