2019-10-20   00:58:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Rollo-uinnit 2016

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Saturday morning

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  10 kesäkuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:46   
  Järjestäjä  TaTU ja UiTa         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  10 kesäkuu 2016         
 
 
Laji 6, 200m SKU T11, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Hinkka  2005    388  36.92  1:20.91  2:14.26    2:52.95   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:55.29                 
                     
Aino Koskelo  2005    377  37.35  1:23.87  2:14.34    2:54.53   
  Nurmijärven Uinti  2:57.46                 
                     
Tuuli Pippuri  2005    373  39.21  1:27.01  2:15.59    2:55.13   
  Cetus Espoo  2:55.11                 
                     
Vilma Leppähaara  2005    372  38.27  1:21.54  2:14.31    2:55.38   
  Nummelan Kisaajat  2:55.42                 
                     
Inka Vahtola  2005    353  41.27  1:28.26  2:17.11    2:58.49   
  Cetus Espoo  3:02.89                 
                     
Saara Niemi  2005    350  37.57  1:25.02  2:19.10    2:58.86   
  Haukiputaan Heitto  2:59.82                 
                     
Viivi Säntti  2005    347  39.84  1:28.87  2:19.27    2:59.50   
  Oulun Uinti 1906  3:00.86                 
                     
Emilia Niemi  2005    345  41.44  1:25.34  2:20.84    2:59.76   
  Octopus Lohja  2:59.42                 
                     
Lilli Kulpakko  2005    344  36.50  1:23.46  2:19.87    3:00.03   
  Aurajoen Uinti  3:01.68                 
                     
10  Milla Lempiälä  2005    340  38.64  1:27.33  2:22.82    3:00.70   
  Loimaan Uimaseura  3:01.08                 
                     
11  Daniella Guth  2005    337  42.69  1:26.44  2:19.03    3:01.13   
  Cetus Espoo  3:01.10                 
                     
12  Kukka Kangas  2005    335  38.29  1:24.92  2:20.53    3:01.50   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:05.50                 
                     
13  Nelli Vihola  2005    314  39.40  1:30.30  2:26.23    3:05.51   
  Helsingin Uimarit  3:07.64                 
                     
14  Karla Tiainen  2005    313  37.19  1:27.67  2:24.38    3:05.67   
  Vanders  3:07.70                 
                     
15  Riina Niemi  2005    308  38.73  1:28.19  2:27.01    3:06.64   
  Swimming Club Rovaniemi  3:07.86                 
                     
16  Tiitu Koskinen  2005    307  39.14  1:26.57  2:23.01    3:06.80   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:13.80                 
                     
17  Kira Lindroos  2005    306  40.57  1:30.71  2:24.32    3:07.11   
  Cetus Espoo  3:00.83                 
                     
18  Ada Hakkarainen  2005    303  42.97  1:31.82  2:25.77    3:07.76   
  Helsingfors Simsällskap  3:11.64                 
                     
19  Sonila Selimi  2005    302  38.83  1:28.32  2:24.03    3:07.97   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:14.98                 
                     
20  Moona Korpikoski  2005    300  43.52  1:32.29  2:26.30    3:08.28   
  Nokian Pyry  3:09.66                 
                     
21  Fiona Laakso  2005    296  40.30  1:27.05  2:28.22    3:09.10   
  Raision Urheilijat  3:17.50                 
                     
22  Anna Lehmusvaara  2005    293  41.82  1:32.68  2:25.70    3:09.92   
  Vanders  3:10.19                 
                     
23  Laura Rajavaara  2005    290  38.78  1:29.79  2:29.29    3:10.49   
  Oulun Uinti 1906  3:21.85                 
                     
24  Sofia Morais  2005    288  40.08  1:29.64  2:28.51    3:10.83   
  Cetus Espoo  3:08.04                 
                     
25  Elina Turunen  2005    287  39.35  1:29.30  2:27.52    3:11.19   
  Oulun Uinti 1906  3:17.54                 
                     
26  Silja Villanen  2005    286  42.09  1:28.93  2:27.68    3:11.36   
  Salon Uimarit  3:09.19                 
                     
27  Inger Isaksen  2005    285  43.09  1:32.27  2:30.41    3:11.67   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  3:09.57                 
                     
28  Veera Korsoff  2005    284  42.57  1:32.44  2:28.88    3:11.71   
  Helsingfors Simsällskap  3:21.03                 
                     
29  Roosa Tuomainen  2005    282  41.20  1:33.29  2:32.20    3:12.18   
  Salon Uimarit  3:24.40                 
                     
30  Minttu Kiili  2005    282  42.19  1:33.36  2:29.40    3:12.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:12.32                 
                     
31  Anna Hakkarainen  2005    281  42.08  1:33.19  2:31.73    3:12.38   
  Cetus Espoo  3:11.15                 
                     
32  Julianna Kurkela  2005    278  42.65  1:33.59  2:28.84    3:13.17   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:15.14                 
                     
33  Ella Suominen  2005    276  45.67  1:35.77  2:32.34    3:13.66   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:20.98                 
                     
34  Emmi Ellonen  2005    274  43.94  1:32.52  2:29.91    3:14.01   
  Pihlava Työväen Urheilijat  3:12.85                 
                     
35  Boglárka Bódi  2005    273  45.57  1:35.30  2:33.72    3:14.30   
  Vesihelmen Uimaseura  3:16.39                 
                     
36  Milla Karttunen  2005    272  46.78  1:34.62  2:32.53    3:14.57   
  Raision Urheilijat  3:22.60                 
                     
37  Nelli Rauhanen  2005    269  44.78  1:37.38  2:34.30    3:15.35   
  Raision Urheilijat  3:24.47                 
                     
38  Milla Strandberg  2005    269  42.12  1:34.42  2:30.95    3:15.42   
  Vanders  3:22.53                 
                     
39  Anniina Ahonen  2005    260  43.93  1:36.20  2:35.58    3:17.63   
  Hyvinkään Uimaseura  3:22.30                 
                     
40  Nelli Lehmijoki  2005    254  43.06  1:35.54  2:33.08    3:19.13   
  Nokian Pyry  3:17.14                 
                     
41  Essi Vilhelmiina Virta  2005    253  49.05  1:37.81  2:38.38    3:19.39   
  Oulun Uinti 1906  3:20.19                 
                     
42  Melissa Miettinen  2005    250  45.96  1:40.60  2:35.50    3:20.06   
  Helsingin Uimarit  3:18.79                 
                     
43  Salma Mäntynen  2005    247  43.03  1:35.81  2:36.83    3:20.80   
  Uimaseura Aquila  3:23.19                 
                     
44  Celina Siggberg  2005    243  43.96  1:38.28  2:35.88    3:21.90   
  Cetus Espoo  3:22.57                 
                     
45  Veera Maijala  2005    242  45.43  1:35.15  2:36.64    3:22.41   
  Rauman Uimaseura  3:24.68                 
                     
46  Milla Kähkönen  2005    241  44.94  1:35.18  2:37.11    3:22.53   
  Lahden Uimaseura  3:19.55                 
                     
47  Elina Ryynänen  2005    238  47.58  1:41.81  2:39.45    3:23.38   
  Vanders  3:19.02                 
                     
48  Maija Hinkkala  2005    238  44.48  1:35.09  2:37.97    3:23.39   
  Riihimäen Uimaseura  3:21.53                 
                     
49  Kukka Peill  2005    236  45.79  1:40.03  2:40.24    3:24.02   
  Cetus Espoo  3:21.93                 
                     
50  Tatiana Sukhareva  2005    231  44.75  1:36.17  2:38.42    3:25.33   
  Vanders  3:20.04                 
                     
51  Siiri Pekkala  2005    228  46.89  1:39.62  2:41.98    3:26.47   
  Vanders  3:21.59                 
                     
52  Melina Rantala  2005    223  42.01  1:35.55  2:36.91    3:27.94   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  3:24.25                 
                     
Aino Tamminen  2005              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  3:09.23                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Alma Hörkkö  2005              DSQ   
  Vanders  3:24.54                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Elina Ruha  2005              DSQ   
  Cetus Espoo  3:24.69                 
  SW 8.2 Eriaikainen käsien palautus               
                     
Ellen Kettunen  2005              DSQ   
  Cetus Espoo  3:15.34                 
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
Rebekka Aaltola  2005              DSQ   
  Uinti Tampere  3:16.14                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Teea Jestoi  2005              DSQ   
  Kokkolan Uimaseura  3:15.58                 
  SW 9.1 Väärä lajijärjestys (pu, su, ru, vu)               
                     
Tilla Saarentaus  2005              DSQ   
  Helsingin Uimarit  3:17.97                 
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.06  Tulostuspäivämäärä  10 kesäkuu 2016 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner