2021-11-30   09:15:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo Carnival    Tulostuspivmr  30 tammikuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:49   
  Jrjestj  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  30 tammikuu 2016         
 
 
Laji 1, 50m Selkuinti Tytt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Louna Kasvio  2006              43.64   
  Cetus Espoo  44.99                 
Wilma Sundt  2006              44.81   
  Cetus Espoo  44.75                 
Malva Salmelin  2006              45.97   
  Salon Uimarit  46.58                 
Malin Lindblom  2006              47.16   
  Borg Simmare-Porvoon Uimarit  48.63                 
Enni Tammilehto  2006              47.35   
  Vanders  50.17                 
Jenni Korkeamki  2007              49.90   
  Cetus Espoo  56.23                 
Heli Kuisma  2006              50.25   
  Hyvinkn Uimaseura  47.40                 
Essi Pyykk  2006              52.89   
  Salon Uimarit  52.41                 
Kia Mennen  2006              55.06   
  Cetus Espoo  1:11.00                 
10  Ninja Brelo  2006              56.99   
  Cetus Espoo  55.98                 
Oona Sarlin  2006              DSQ   
  Vanders  52.69                 
  SW 6.6 Maaliintulo vatsallaan               
 
Laji 1, 50m Selkuinti Tytt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Hanna Martola  2005              43.12   
  Cetus Espoo  44.07                 
Anniina Ahonen  2005              44.05   
  Hyvinkn Uimaseura  47.14                 
Veera Korsoff  2005              44.55   
  Helsingfors Simsllskap  44.38                 
Siri Kaskeala  2005              46.16   
  Cetus Espoo  47.61                 
 
Laji 1, 50m Selkuinti Tytt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika                 











 
Lotta Plsi  2004              33.80   
  Helsingfors Simsllskap  34.71                 
Dina Sadojevic Jelacik  2004              38.47   
  Cetus Espoo  39.37                 
Jutta Jauhiainen  2004              39.20   
  Cetus Espoo  42.83                 
Nessa Jrvinen  2004              39.22   
  Uimaseura Aquila  40.20                 
Vlada Guljajeva  2004              39.81   
  Hyvinkn Uimaseura  40.18                 
Ciara Wacklin  2004              40.82   
  Cetus Espoo  40.53                 
Iisa Karpela  2004              40.91   
  Cetus Espoo  44.20                 
Diana Valero De La Iglesia  2004              49.77   
  Cetus Espoo  52.11                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.24.06  Tulostuspivmr  30 tammikuu 2016 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner